Tutaj jesteś: Zdrowie > Seksualność > Bezpieczny Seks > Techniki masturbacji

Techniki masturbacji

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 3.2/5 (47 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Mężczyźni od zarania dziejów starają się najlepiej jak mogą dbać o swój „interes”. Wiadomo że głównymi prowadzącymi w tej „grze” jest palec wskazujący i kciuk. Niektórzy mężczyźni ograniczają się tylko i wyłącznie do tych dwóch palców aby spuścić z siebie trochę „pary”. Oczywiście jest wiele innych technik które mogą dać jeszcze większą przyjemność. Część mężczyzn przedkłada robótki ręczne nad normalny zdrowy stosunek z kobietą co oczywiście jest niewłaściwym postępowaniem i może prowadzić do różnych zaburzeń międzyludzkich a na pewno do niezadowolenia partnerki z życia seksualnego. Badania pokazują że reakcja chemiczna jaka wytwarza się w organizmie w momencie erekcji w trakcie masturbacji jest 400 razy słabsza niż gdyby odbywało się to w trakcie normalnego stosunku seksualnego. Przedkładanie masturbacji nad uprawianie seksu z kobietą wynika z wielu czynników – stres, przemęczenie czy lenistwo. W tym artykule absolutnie nie mam zamiaru krytykować tak zwanych robótek ręcznych bo przecież wszystko jest dla ludzi. Przyjemność z tego typu zaspokojenia erotycznego czerpią zarówno mężczyźni jak i kobiety. Mam zamiar przedstawić kilka technik które doprowadzą cię do jeszcze większej satysfakcji ale nie zapominaj o tym, że twoja ręka nigdy nie zastąpi kobiecego ciała i wyrazu twarzy kiedy kobieta szczytuje.
1

Nadgarstek plus kciuk


Idealną pozycją do tej techniki będzie gdy klękniesz na łóżku lub podłodze. Połóż dłoń na swoim penisie i zaciśnij ją owijając kciuk wokół niego w stronę włosów łonowych. Zacznij u samego szczytu a następnie przesuwaj dłoń w górę i w dół. Tempo przesunięć dostosuj do swoich reakcji.

2

Głęboki masaż moszny


Często niestety pozostawiane sobie samym a tak pragnące dotyku – jądra. Masaż moszny prowadzi no niesamowitych doznań. Zacznij masować penis i mosznę. Ręką trzymaj penisa a palec wskazujący skieruj na mosznę. Kciuk i palec wskazujący powinny najmocniej dotykać tych części ciała. Przesuwaj palec wskazujący w dół nie odrywając kciuka. Tempo narzuć sobie według własnych potrzeb. Masaż ten spowoduje delikatne przyjemne łaskotanie w okolicach jąder.

3

Wyżymanie


To mniej znana ale bardzo przyjemna technika. Można ją porównać do wyżymania mokrego prania kiedy to próbujesz kręcić dłońmi jedną stronę a drugą w przeciwną. Chwyć penisa dwiema dłońmi jedna u podstawy penisa druga na górze. Jedyne co ci pozostało to przekręcanie dłoni w różne strony. Jeżeli chodzi o siłę nacisku i tempo – dostosuj je do swoich potrzeb.

Wskazówki
  • Pamiętaj o jednym że normalnego stosunku z kobietą nie zastąpi nawet najlepsza masturbacja. Z drugiej jednak strony czas od czasu możesz zafundować sobie taką przyjemność. Technik masturbacji jest wiele i warto wypróbować każdą z nich aby wybrać najlepszą.
4

Dojenie


Nie chodzi o to abyś przeistoczył się w dojną krówkę która pasie się na łące. Nie wiem czy miałeś okazję kiedykolwiek doić krowę, jak nie to z pewnością widziałeś to na jakimś filmie. W tym wypadku z twojego penisa nie poleje się mleko ale sperma w niemałej ilości. Przesuwaj dłońmi raz prawą raz lewą w górę i w dół. Prędkość dostosuj do swoich potrzeb.

5

Dwiema dłońmi


Jedną ręką chwyć swojego penisa w podobny sposób jak w technice numer jeden. Przesuwaj ją w górę i w dół w wybranym tempie. Drugą dłonią masuj swoje jądra delikatnie ugniatając tak jakbyś używał piłeczki relaksacyjnej. Palcem drugiej ręki możesz delikatnie symulować męski punkt G który znajduje się między moszną a odbytem. Aby doznania były maksymalne w tej technice musisz leżeć na łóżku bądź na stojąco pod prysznicem.

Wskazówki
  • Pamiętaj o jednym że normalnego stosunku z kobietą nie zastąpi nawet najlepsza masturbacja. Z drugiej jednak strony czas od czasu możesz zafundować sobie taką przyjemność. Technik masturbacji jest wiele i warto wypróbować każdą z nich aby wybrać najlepszą.
 3.2/5 (47 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (3)

Nie będzie widoczny na stronie
 
almodovar - 2016-07-11
Normalnego stosunku z kobietą... Zapominacie o gejach, dla których normalny jest wyłącznie stosunek z mężczyzną.
e - 2015-01-07
to zboczone zachowania
bolko - 2014-03-21
to można obejrzec jakie są techniki masturbacji :)
Ból w dolnej części kręgosłupa jest jednym na najczęściej występujących schorzeń znanych ludzkości obecnie. Może to być...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Masturbacja jest bardzo ważna w naszym życiu seksualnym. Większość mężczyzn uważa, że wie już wszystko o swoich...
Jak się masturbować - mężczyźni?
Masturbacja jest bardzo ważna w naszym życiu seksualnym...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.