Tutaj jesteś: Dom i Ogród > Wnętrza > Aranżacja wnętrz > Darmowe programy do projektowania kuchni

Darmowe programy do projektowania kuchni

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.1/5 (92 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 7 
Urządzasz kuchnię? Jeśli tak to w jej zaprojektowaniu pomogą ci poniższe darmowe programy. Ciężko ocenić, który z nich jest najlepszy, a który najgorszy - wszystkie z nich mają swoje wady i zalety. Jak to w życiu bywa, to co darmowe nigdy nie jest najlepsze, ale na początek będzie w sam raz.
1
Projektowanie kuchni z Ikea

Projektowanie kuchni z Ikea


Ikea zaprojektowała narzędzie planowania kuchni, które pozwala na zaplanowanie układu kuchni, umiejscowienia urządzeń AGD, szafek i reszty wyposażenia kuchennego bez konieczności wstawania od komputera. Projektując kuchnię możemy sprawdzić ceny poszczególnych mebli i urządzeń kuchennych w IKEA.

2
Design A Room

Design A Room


Ten program nie pozwoli ci zaprojektować układu mebli i sprzętu kuchennego jednak pomoże dopasować kolor ścian, szafek i podłogi. Jeśli masz w tym temacie problemy, to Design A Room na pewno je rozwiąże.

3
Autodesk

Homestyler


Jest to darmowa wersja programu udostępniona przez Autodesk. Dzięki niemu możemy zaprojektować nie tylko kuchnię, ale również wszystkie pomieszczenia w domu oraz ogród. Zarówno ściany, jak i meble można uwzględnić w projekcie poprzez przeciąganie i upuszczanie odpowiednich elementów menu.

4
Sweet Home 3D

Sweet Home 3D


Program dostępny jest zarówno do pobrania, jak i online (po uprzednim zalogowaniu się na stronie). Można w nim zdefiniować własne wymiary pomieszczeń oraz dokonywać dokładnych ustawień obiektów. Aplikacja posiada liczne biblioteki dodatkowe.

5
kreator kuchni brw
Black Red White 3D Creator Family Line

Program umożliwia zaprojektowanie i wycenę kuchni urządzonej z użyciem mebli Black Red White z linii Family Line. Aplikacja pozwoli ci zdefiniować plan kuchni (w tym umiejscowienie drzwi i okien) oraz aranżację mebli metodą "przeciągnij i upuść". Możesz wybierać spośród wszystkich rodzajów frontów, blatów i innych dodatków dostępnych w ofercie firmy Black Red White.
6
alno kitchen planner
ALNO Kitchen Planner

Program umożliwia nie tylko aranżację kuchni z wykorzystaniem dostępnych w katalogu producenta mebli, ale również zmianę ustawień takich parametrów jak kolor ścian, podłogi, oświetlenie itp.
Na koniec otrzymujemy bardzo realistyczną trójwymiarową wizualizację, którą możemy obejrzeć w kilku wariantach oświetlenia. Gdy projekt przypadnie nam do gustu, możemy wydrukować wszystkie jego elementy w postaci listy rzeczy do kupienia.
 4.1/5 (92 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
martynkamgk - 2013-09-14
Bardzo fajna sprawa ! Ja korzystam i bardzo mi się podobają takie programy .
Buraki to niezwykle zdrowe warzywa. Jeszcze więcej korzyści przyniesie jednak picie kwasu buraczanego. Kwas buraczany...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Jeśli chcesz, aby Twoje pomieszczenie spełniało dwie funkcje, na przykład wypoczynkową oraz miejsca do pracy, możesz...
Jak podzielić pokój na dwie części?
Jeśli chcesz, aby Twoje pomieszczenie spełniało dwie...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.