Tutaj jesteś: Moda i Uroda > Włosy > Fryzury > Jak zrobić fryzurę komunijną?

Jak zrobić fryzurę komunijną?

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 3.8/5 (28 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 6 
Ta fryzura jest stosunkowo prosta do zrobienia i nie wymaga wiele czasu. Do jej ozdobienia będziesz potrzebować białych gumek oraz spinek do włosów z białymi kwiatkami.
1
Fryzura komunijna 1
Zrób najpierw kucyka z włosów znajdujących się bezpośrednio nad czołem oraz po dwa kucyki z obydwu jego stron z włosów znajdujących się zaraz przy twarzy powyżej uszu. Podziel włosy z środkowego kucyka na dwie równe części. Zwiąż jedną część z kucykiem znajdującym się z jednej strony i drugą część z kucykiem znajdującym się po drugiej stronie. Połowę włosów ze środkowych kucyków zwiąż razem z kucykami znajdującymi się najbliżej uszu.
2
Fryzura komunijna 2
Teraz zwiąż ze sobą włosy luźno puszczone ze środkowych kucyków. Zwiąż je na tej samej wysokości co kucyki znajdujące się najbliżej uszu.
3
Fryzura komunijna 3
Teraz podziel każdy z 3 kucyków na 2 równe części, złącz części ze sobą sąsiadujące (2 nowe gumki).
4
Fryzura komunijna 4
Teraz przypnij pomiędzy kucykami białe kwiatki na wsuwkach (mogą to być również żywe kwiaty).
5
Fryzura komunijna 5
Pokręć lokówką włosy z kucyków zaś resztę pozostaw prostą. Gotowe!
 3.8/5 (28 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (7)

Nie będzie widoczny na stronie
 
tomas - 2015-04-27
Komunia to nie rewia mody ani giełda prezentów. Ale cóż, od dawno wiadomo że polski katolicyzm wśród społeczeństwa ma nie wiele wspólnego z naukami Jezusa. Już "pogański" zachód żyje dużo bardziej w zgodzie z naturą.
Pediatra - 2015-04-27
Niektóre mamy dodatkowo "odrobaczają dzieci przed komunią". Wskazane jest też przebadanie, bo jeśli pojawią się wymioty albo biegunka..... Nalęzy się dobrze przygotować, zwłaszcza że okres wylęgania niektórych chorób u dzieci jest zmienny. Co o tym myslicie?
tom_ - 2015-04-24
istotą Komunii św. nie jest upięcie włosów i ładny strój, ale przyjęcie po raz pierwszy Jezusa Chrystusa, reszta to przerost formy nad treścią, rzeczy niepotrzebne, zbędne
!@# - 2015-04-24
Może komunii nie ma tam gdzie dzieci poszły do pierwszej klasy jako sześciolatki. Uczę w szkole i w drugiej klasie są wszystkie dzieci, które normalnie poszły do 1 klasy jako 7 latki i komunia jest. Natomiast moja chrześnica, która poszła do 1 klasy jako sześciolatek i obecnie jest w 2 klasie i ma komunię dopiero za rok.
v9 - 2015-04-24
w tym roku jest komunia. moja córka ją ma więc nie wiem skąd takie "rewelacje" że nie ma...
ojezu123 - 2015-04-24
Dobra fryzura ,poieram i nazywac sie powinna droga przez meke ,czeka te dzieciaki 40 lat gechenny w tym kraju co nie ktorym sie uda ,jeden na stu zrobi kasiore tak modna i potrzebna do zycia Tylko na czolku musi byc drut kolczasty taki jak mial ,ten co na prozno za nas cierpial bo w jego religi narod sie nieczego nie nauczyl pozytywnego wrecz odwrotnie ,widac to np po drugiej polowie narodu ,wiemy o kogo chodzi wiec bez nazw Bidulki juz musza cierpiec
mita - 2015-04-24
W tym roku nie ma komunii!!!!!!!co za bzdety
Buraki to niezwykle zdrowe warzywa. Jeszcze więcej korzyści przyniesie jednak picie kwasu buraczanego. Kwas buraczany...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Ta fryzura jest świetna nie tylko na Pierwszą Komunię. Będzie idealna również na inne okazje takie jak święta, urodziny...
Jak zrobić koka na Komunię?
Ta fryzura jest świetna nie tylko na Pierwszą Komunię...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.