Jak rozpoznać geja?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 3.8/5 (285 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Wiele osób widząc dziwnego gościa na ulicy myśli sobie "to chyba jest gej". Jakie cechy wyglądu i zachowania powodują taką opinię? W rzeczywistości nie ma dokładnej listy, na podstawie której można dokonać prawidłowego osądu czy dany mężczyzna jest gejem czy nie. Poza tym istnieją dwa typy homoseksualistów - jeden to zbuntowani homoseksualiści, którzy manifestują swoją odmienność poprzez stroje, wygląd i sposób zachowania. Drugi rodzaj homoseksualistów to mężczyźni, którzy wtapiają się w tłum, wyglądają normalnie i niczym się nie wyróżniają oprócz swojej odmiennej orientacji seksualnej. Mimo wszystko istnieje kilka cech, odróżniających homoseksualistów od heteroseksualistów.
1
Homoseksualiści są zwykle bardziej wrażliwi od heteroseksualistów i wyraźniej okazują swoje uczucia.
2
Homoseksualiści częściej dotykają siebie (np. przeczesują włosy) oraz innych ludzi (podobnie jak to jest w przypadku kobiet).
3
Ich sposób chodzenia jest zbliżony raczej do kobiecego niż męskiego. Heteroseksualiści chodząc poruszają ramionami zaś biodra mają prawie nieruchome. Homoseksualiści odwrotnie - chodząc poruszają biodrami a górna część ciała jest raczej sztywna. Krok geja jest dużo lżejszy. Wydaje się często jakby płynął a nie szedł.
4
Wszyscy homoseksualiści tworzą swój zewnętrzny wizerunek w oparciu o to czy czują się bardziej męscy czy żeńscy.
5
Geje zwykle bardzo o siebie dbają. Depilują swoje ciało, nawilżają skórę, używają samoopalaczy, chodzą na solarium czy do kosmetyczki. Oczywiście niektórzy hetero robią tak samo, jednak jest to zdecydowanie rzadziej spotykane.
6
Homoseksualiści bardzo dbają o swoje usta oraz włosy. Używają pomadek nawilżających a ich włosy są zawsze modnie ścięte i perfekcyjnie uczesane.
Ostrzeżenia
  • Wielu homoseksualistów potrafi się świetnie ukrywać. Opowiadają oni z zawzięciem o swoich byłych oraz nowo poznanych dziewczynach. Również potrafią świetnie flirtować.
Przeczytaj teraz: Jak dokonać coming out'u?
 3.8/5 (285 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (108)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Thomaschewsky - 2015-11-12
U mnie w Berlinie wygląda to całkiem inaczej. Tutaj nikt się nie ukrywa no bo po co? Jak dwóch gości mieszka razem to wszyscy wiedzą że są para a w PL? Wiem coś na ten temat...
margolcia38 - 2015-11-06
Mam 40 lat .rozeszłam sie z facetem ? który był bi sexualny , kiedy widziałam jak jest adorowany przez swojego kolegę o jak spacerują razem spacerują po parku za rączkę weszłam do wanny i szorowałam się chyba z godzinę . ohyda
Waldek - 2015-11-04
W Polsce wielu homoseksualistów chodzi w tzw. "sutannach" i jest mundurowymi fukncjonariuszami Watykanu stacjonującymi w naszym kraju. Ok. 60% z nich to "ukrywający się homoseksualiści". Jednak właśnie z powodu ich stroju w zasadzie są oni jak najbardziej jawnymi homoseksualistami! Bo w jakiej innej profesji w Polsce istnieje prawdopodobieństwo, że więcej niż co drugi jej męski przedstawiciel to homo?!
Ruku - 2015-11-04
bullshit
gej - 2015-10-12
Zapmnieliście o bruździe na czole szeroka na 3 i wysoka na 1 cm. W świetle księżyca na lewej ręce zaraz przy kciuku można zobaczyć literę G jak gej. Niezawodny sposób sprawdzenia ....
bob11223345 - 2015-09-29
Ja jestem hetero ale jak mi sie zajad zimą zrobił to tak szczypało że musiałem
posmarować usta tą głupią szimką a. może to był krem? Nie ważne
Warden - 2015-08-25
to są stereotypy i brednie; być może korespondują one z częścią zachowań części gejów, ale to nie usprawiedliwia autora
szczególnie głupawe jest mniemanie, ze geje koniecznie muszą pełnić jakieś role: męskie, lub kobiece - to czysty nonsens, albo, że zbuntowani geje są przegięci...absolutny nonsens...
nie mam pojęcia skąd autor wytrzasnął taką komplikację stereotypów, jednak chyba mam klucz... być może gejów odróżnia od prawdziwych mucho także upodobanie do pretensjonalnych ksyw, koniecznie zapisywanych w językach oryginalnych wtedy ksywa Giovanni wyjaśnia w zasadzie wszystko - autor od niedawna mieszka w większym mieście:)
Żona geja - 2015-08-07
Wiecie co, geje odwiedzający tę stronę ? Prawda w oczy kole bo wszystko co tu jest napisane jest prawdą. A wy zaprzeczacie aby Was przypadkiem nie rozpoznać.A wchodzicie tu po info aby przestać się zachowywać tak jak tu jest napisane.
NoChybaNie - 2015-06-26
srogie grzybki autorze xD daj namiary na dilera. 100% hetero here, nic nie mam do gejów bo homofobia to grzech, poza tym dużo moich znajomych to homo albo bi (takie czasy xD). a każda cecha pasuje do mnie, może poza całowania na powitanie, bo nie ma w Polsce takiego zwyczaju.
LOL - 2015-06-21
How about... no?
LOL - 2015-06-21
How about... no?
natan - 2015-06-21
w Polsce może być ewentualnie jedna cecha rozpoznawcza. paranoiczny strach przed coming out = przesadna ostrożność :D
natan - 2015-06-21
no w Niemczech np to traci całkowicie ważność, często mam wrażenie ze jest odwrotnie. Gdziekolwiek i tak uważam ze nie ma cech które w jakikolwiek sposób definiują homo czy hetero, wszystko zależny od psychiki społecznej, tolerancji jako państwa(rządu) co daje większa lub mniejsza pewność siebie ale przede wszystkim mentalność ludzi pod katem interesowania się innymi!
O Co Biega - 2015-06-21
Czyli prawdziwy hetero jest brudny, z nieladem na glowie, nie szanuje kobiet jednoczesnie bojac sie dotknac kogokolwiek, jest zarosniety w kazdym calu i ubrany w byle co.

Podsumowując, tylko żule to prawdziwi hetero.
Qub - 2015-05-25
Dawno nie czytałem większych bzdur.
Wróżby andrzejkowe są od lat popularne w całej Europie. Św. Andrzej jest patronem miłości oraz zamążpójścia, zatem...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Potrafisz się dobrze całować? Każdy oczywiście potrafi jeśli zna dobre techniki całowania. Poniżej przedstawiamy...
Jak się namiętnie całować?
Potrafisz się dobrze całować? Każdy oczywiście potrafi jeśli zna dobre techniki...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Tipy.pl to źródło pełne porad, pomysłów i inspiracji.
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.