Jak rozpoznać geja?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 3.7/5 (294 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Wiele osób widząc dziwnego gościa na ulicy myśli sobie "to chyba jest gej". Jakie cechy wyglądu i zachowania powodują taką opinię? W rzeczywistości nie ma dokładnej listy, na podstawie której można dokonać prawidłowego osądu czy dany mężczyzna jest gejem czy nie. Poza tym istnieją dwa typy homoseksualistów - jeden to zbuntowani homoseksualiści, którzy manifestują swoją odmienność poprzez stroje, wygląd i sposób zachowania. Drugi rodzaj homoseksualistów to mężczyźni, którzy wtapiają się w tłum, wyglądają normalnie i niczym się nie wyróżniają oprócz swojej odmiennej orientacji seksualnej. Mimo wszystko istnieje kilka cech, odróżniających homoseksualistów od heteroseksualistów.
1
Homoseksualiści są zwykle bardziej wrażliwi od heteroseksualistów i wyraźniej okazują swoje uczucia.
2
Homoseksualiści częściej dotykają siebie (np. przeczesują włosy) oraz innych ludzi (podobnie jak to jest w przypadku kobiet).
3
Ich sposób chodzenia jest zbliżony raczej do kobiecego niż męskiego. Heteroseksualiści chodząc poruszają ramionami zaś biodra mają prawie nieruchome. Homoseksualiści odwrotnie - chodząc poruszają biodrami a górna część ciała jest raczej sztywna. Krok geja jest dużo lżejszy. Wydaje się często jakby płynął a nie szedł.
4
Wszyscy homoseksualiści tworzą swój zewnętrzny wizerunek w oparciu o to czy czują się bardziej męscy czy żeńscy.
5
Geje zwykle bardzo o siebie dbają. Depilują swoje ciało, nawilżają skórę, używają samoopalaczy, chodzą na solarium czy do kosmetyczki. Oczywiście niektórzy hetero robią tak samo, jednak jest to zdecydowanie rzadziej spotykane.
6
Homoseksualiści bardzo dbają o swoje usta oraz włosy. Używają pomadek nawilżających a ich włosy są zawsze modnie ścięte i perfekcyjnie uczesane.
Ostrzeżenia
  • Wielu homoseksualistów potrafi się świetnie ukrywać. Opowiadają oni z zawzięciem o swoich byłych oraz nowo poznanych dziewczynach. Również potrafią świetnie flirtować.
7
Geje są delikatniejsi od hetero. Dotyczy to głównie ich zdrowia. Częściej się uskarżają na różne bóle i bardziej je przeżywają.
8
Homoseksualiści zwykle przyjaźnią się z kobietami. Mają wiele koleżanek, uwielbiają wszelkie plotki i nowinki. Kobiety ich ubóstwiają - zarówno ze względu na ich podobieństwo do siebie jak również ze względu na ich wygląd. Każdy z gejów ma wielkie powodzenie u kobiet.
9
Geje potrafią słuchać i są bardzo empatyczni. Jest to jeszcze jeden powód dla którego wiele kobiet modli się o zmianę ich orientacji seksualnej.
10
Homoseksualiści chętniej chodzą na dyskoteki i do klubów niż do zwykłych knajp na piwo. Częściej od hetero piją również słodkie drinki.
11
Jeśli widzisz mężczyznę całującego na powitanie innego faceta wówczas prawdopodobnie jest on gejem lub Francuzem.
12
Homoseksualiści mają lepszy gust i smak. Są świetnymi dekoratorami wnętrz, projektantami mody czy artystami. Potrafią się doskonale ubierać, potrafią wymienić większość kolorów (o czym nie ma pojęcia 99% hetero). Jeśli chodzi o wygląd oraz styl - zawsze służą świetną radą.
Ostrzeżenia
  • Wielu homoseksualistów potrafi się świetnie ukrywać. Opowiadają oni z zawzięciem o swoich byłych oraz nowo poznanych dziewczynach. Również potrafią świetnie flirtować.
 3.7/5 (294 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (113)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Garbi - 2016-04-01
To wszystko co tu jest napisane o homoseksualistach to nie jest do końca prawda. Ja spełniam prawie wszystkie wymienione rzeczy włącznie ze stylem i dziewczynami A jestem hetero.
fsh - 2016-03-25
Stereotypy. Niezawodne są następujące rzeczy:
1. Gej jeździ skodą
2. Gej jest spedalonym gejem
3. Gej ma na imię Wiesław
fajnyktoś - 2016-03-14
To są stereotypy, a nie rzeczy po ktorych rozpoznamy geja -_-
hetero - 2016-03-01
Głupszego artykułu juz dawno nie czytałem...
dupcia - 2016-01-18
Ja często przeczesuje włosy i nie jestem gejem i mam dziewczynę...
Thomaschewsky - 2015-11-12
U mnie w Berlinie wygląda to całkiem inaczej. Tutaj nikt się nie ukrywa no bo po co? Jak dwóch gości mieszka razem to wszyscy wiedzą że są para a w PL? Wiem coś na ten temat...
margolcia38 - 2015-11-06
Mam 40 lat .rozeszłam sie z facetem ? który był bi sexualny , kiedy widziałam jak jest adorowany przez swojego kolegę o jak spacerują razem spacerują po parku za rączkę weszłam do wanny i szorowałam się chyba z godzinę . ohyda
Waldek - 2015-11-04
W Polsce wielu homoseksualistów chodzi w tzw. "sutannach" i jest mundurowymi fukncjonariuszami Watykanu stacjonującymi w naszym kraju. Ok. 60% z nich to "ukrywający się homoseksualiści". Jednak właśnie z powodu ich stroju w zasadzie są oni jak najbardziej jawnymi homoseksualistami! Bo w jakiej innej profesji w Polsce istnieje prawdopodobieństwo, że więcej niż co drugi jej męski przedstawiciel to homo?!
Ruku - 2015-11-04
bullshit
gej - 2015-10-12
Zapmnieliście o bruździe na czole szeroka na 3 i wysoka na 1 cm. W świetle księżyca na lewej ręce zaraz przy kciuku można zobaczyć literę G jak gej. Niezawodny sposób sprawdzenia ....
bob11223345 - 2015-09-29
Ja jestem hetero ale jak mi sie zajad zimą zrobił to tak szczypało że musiałem
posmarować usta tą głupią szimką a. może to był krem? Nie ważne
Warden - 2015-08-25
to są stereotypy i brednie; być może korespondują one z częścią zachowań części gejów, ale to nie usprawiedliwia autora
szczególnie głupawe jest mniemanie, ze geje koniecznie muszą pełnić jakieś role: męskie, lub kobiece - to czysty nonsens, albo, że zbuntowani geje są przegięci...absolutny nonsens...
nie mam pojęcia skąd autor wytrzasnął taką komplikację stereotypów, jednak chyba mam klucz... być może gejów odróżnia od prawdziwych mucho także upodobanie do pretensjonalnych ksyw, koniecznie zapisywanych w językach oryginalnych wtedy ksywa Giovanni wyjaśnia w zasadzie wszystko - autor od niedawna mieszka w większym mieście:)
Żona geja - 2015-08-07
Wiecie co, geje odwiedzający tę stronę ? Prawda w oczy kole bo wszystko co tu jest napisane jest prawdą. A wy zaprzeczacie aby Was przypadkiem nie rozpoznać.A wchodzicie tu po info aby przestać się zachowywać tak jak tu jest napisane.
NoChybaNie - 2015-06-26
srogie grzybki autorze xD daj namiary na dilera. 100% hetero here, nic nie mam do gejów bo homofobia to grzech, poza tym dużo moich znajomych to homo albo bi (takie czasy xD). a każda cecha pasuje do mnie, może poza całowania na powitanie, bo nie ma w Polsce takiego zwyczaju.
LOL - 2015-06-21
How about... no?
LOL - 2015-06-21
How about... no?
natan - 2015-06-21
w Polsce może być ewentualnie jedna cecha rozpoznawcza. paranoiczny strach przed coming out = przesadna ostrożność :D
natan - 2015-06-21
no w Niemczech np to traci całkowicie ważność, często mam wrażenie ze jest odwrotnie. Gdziekolwiek i tak uważam ze nie ma cech które w jakikolwiek sposób definiują homo czy hetero, wszystko zależny od psychiki społecznej, tolerancji jako państwa(rządu) co daje większa lub mniejsza pewność siebie ale przede wszystkim mentalność ludzi pod katem interesowania się innymi!
O Co Biega - 2015-06-21
Czyli prawdziwy hetero jest brudny, z nieladem na glowie, nie szanuje kobiet jednoczesnie bojac sie dotknac kogokolwiek, jest zarosniety w kazdym calu i ubrany w byle co.

Podsumowując, tylko żule to prawdziwi hetero.
Qub - 2015-05-25
Dawno nie czytałem większych bzdur.
Ja gej - 2015-04-29
Co za żałosne brednie.
ZaganiaczBydła - 2015-01-30
Jak czytam takie 'rozprawy' to nie wiem czy się śmiać czy mordować.
Naprawdę w dzisiejszych czasach jest aż tak dużo tępoty? Autor musi mieć straszne gówno w głowie, naprawdę nie macie ludzie problemów? Ot chociażby takich, że wasze dupy należą do korporacji, że 95% społeczeństwa to tylko szmaty i dziwki dla bogatych? Tipy z koziej dupy, twórczość co najwyżej słaba. Straszne gówno szerzycie ciemne pismaki choć może w tym być też zawarty paskudny trollizm.
Od kiedy to już nie Ty sam masz decydować czy jesteś hetero czy homo?
O tym decydują media? Możesz mieć kilka kobiet za sobą które kochałeś i to oznacza, że jesteś gejem? Single też są gejami? Tylko krypto? :D

Nie pozdrawiam ale dzięki za "wskazówki"
Zuzia - 2015-01-26
Co za bzdury...
nie gej - 2014-12-22
kto to pisał i na jakiej podstawie.... przecież jak to przeczyta moja Żona to powie że jestem GEJEM
maciek30 - 2014-12-09
ktos kto pisal ten artykul jest kompletnym idiota!!!! kto pozwala na tekie artykuly-masakra
<:> - 2014-10-27
To z chodzeniem nie jest do końca prawdą bo jestem gejem i co? Chodzę zwyczajnie.
daro - 2014-08-28
haha co za bzdury. jeśli brać by to na serio to co drugi mężczyzna musiał by być gejem. No ale tak to jest jak do redakcji zatrudnia się idiotów!
kol - 2014-08-06
Większych bzdur nigdy nie czytałem... Tendencyjne i stereotypowe, pewnie autor nigdy nie spotkał kogoś homo.
sdsffs - 2014-07-23
pierwszy i drugi punkt, to totalna bzdura. Sam jestem i wrażliwy, i zdarza się dotykać siebie ;)
emo - 2014-04-24
granda pojebów i homofobów najwieksza w tym pojebanym kraju
barto - 2014-04-17
Wszyscy geje są inni jedni lubią chodzic na siławnie zaś inni lubią chodzić do fryzjera czy do kosmetyczki jestem gejem i wręcz uwielbiam moje włosy nie lubię sportu i jestem bardzo wrażliwy :)
karamba - 2014-02-10
Widać, że autor tekstu nie zna elementarnych podstaw psychologii, a tekst jest tworem człowieka niemyślącego, bądź myślącego przez pryzmat uprzedzeń, niedouczeń, stereotypowo, jednokierunkowo, mechanicznie, schematycznie,na skróty, bezrefleksyjnie. Niestety jak większość polaków- leniwych intelektualnie, ograniczonych i nieoczytanych.
mariola - 2013-11-22
SAMA PRAWDA!!!!!!:):):):):)
asxn - 2013-10-29
gówno prawda
autor jest kretynem - 2013-10-14
jak w nicku, ciekaw jestem na jakiej podstawie autor insynuuje takie brednie?
Jestem gejem i nie podpadam pod żadny paragraf, co za brednie z tymi pomadkami, z dotykaniem siebie, z fryzjerem non stop.
To pisał jakiś idiota, większość moich kumpli homo nn stop idzie na siłownie a nie do kosmetyczki O.o

NIE ZNAM ZADNEGO GEJA KTORY CHODZI DO KOSMETYCZKI, AUTOR JEB NIJ SIE W LEB
Nie pasujący do standardów - 2013-09-30
Ten artykuł opisuje CIOTY... Ja jestem homoseksualny, ale... ani nie chodzę na żadne zabiegi upiększające, jestem obcięty na najkrócej jak to tylko możliwe, nie dotykam obcych ludzi bo ogólnie nie lubię kontaktu fizycznego, pomadki używam wyłącznie w zimę jak już mi popękają usta, nie depiluję się, chodzę (chyba) normalnie i chyba ogólnie Ja i mój partner, jesteśmy totalnym przeciwieństwem tego co tu jest napisane..... ps. A tymi dziwolągami co walczą o prawa do "małżeństw" i wyłażą na ulicę żeby protestować w jakichś "marszach równości" to gardzę jak najgorszym ścierwem.... bo tylko mi psują opinię .... Ja się nikomu w życie nie wpieprzam i nie chcę by ktoś mi do łóżka właził z butami
jojo - 2013-09-12
jestem gejem i większość tego co tu pisze to bzdury :/ od hetero mnie rózni tylko to, że mam pociąg skierowany do płci tej samej a nie przeciwnej, poza tym jestem normalnym facetem, nie ubieram się dziwacznie, mam różne zainteresowania, w tym np. piłka nożna
komentator - 2013-06-27
Totalne bzdury. W rzeczywistości nie istnieje coś takiego jak ,,jak rozpoznać geja''. Każdy jest inny i inaczej się zachowuje. To, że ktoś ma dobry gust, potrafi o siebie zadbać i jest wrażliwy w żaden sposób nie czyni z niego geja. Dzisiejszy świat i utarte stereotypy stają się wyznacznikiem czy ktoś jest gejem czy nie.
Piekny Lolo - 2013-05-23
Oj tam, oj tam, jak chcesz wiedzieć jak wygląda gay to wejdź na gayfotka.pl i wszystko Ci się wyjaśni...
piotras - 2013-05-21
jak ktoś o siebie dba to jest gejem bzdura
nowy? - 2013-05-09
bzdury, bo każdy z nas jest inny. Tak samo i każdy gej jest inny. Można być gejem i być bardzo uczuciowym jak i gejem będącym twary jak skała. Wszystko zależy od osobowości każdego z nas jak i geja, i nie można mówić,że geje są tacy i owacy, bo teraz 95% szuka seksu, przygód i w ogóle a reszta 5% czegoś wartościowego, bliskości i uczuć.
efi5 - 2013-04-30
Osoba o tej orientacji napewno będzie nieco inaczej się zachowywać niż osoba interesująca się kobietą.Da się to dosyć szybko zauważyć i wystarczy być spostrzegawczym.
Walpurg - 2013-04-29
Ale głupstwa. Może to źle, ale chyba NIC do mnie nie pasuje. A jestem gejem na 100%
xyz - 2013-04-22
Szczególnie pasuję do tej znajomości z kobietami...
tess - 2013-04-22
Kto to kurwa pisał.115-latka?!
anonim : D - 2013-04-09
Wszystko się ze mn zgadza i to jest serio prawda. Oczywiście znajdą się bardziej męscy geje jak i bardziej kobiecy hetero. każdy czlowiek jest inny. Tak samo nie można powiedziec,że każda dziewczyna jest taka sama. Każdy ma inny gust,styl itp. Jednak świetny atykuł :)
anonim 100%hetero - 2013-04-08
goowno prawda ,mnie ubiera modnie dziewczyna którą bardzo kocham i świata bez niej nie widzę dbam o siebie, kremy dla mężczyzn po goleniu itp super perfumy z 280 zeta za 100ml. fryzurka idealna hedenszolders paznokietki u kończyn dolnych jak i górnych idealnie spiłowane solarium raz w tygodniu lekka depilacja na jajkach moja to robi z wypiekami na twarzy :-)ząbki 3 razy dzienni chechłane a i obowiązkowo przed sexem moja mnie wygania spodnie dzinsy dopasowane moja mówi że mam fajny tyłek laski się oglądają i co jestem gejem?
ann - 2013-03-28
Bardzo dobry artykuł
synth - 2013-03-18
To jest napisane w oparciu o stereotypy. Oczywiście znajdą się tacy, których to opisuje, ale także tacy, którzy są całkiem inni. Innym słowy, istnieje bardzo duża liczba możliwości tego jaki zestaw cech można posiadać.
gejowy - 2013-03-05
Do mnie nic nie pasuje
Arty - 2013-03-04
Z tego wynika,ze hetero to zwykly smierdzacy z tlustymi wlosami prostak, ktory tylko i wylacznie ma dziewczyny gdyz gej jej nie chce.
Hahahahhahahha - 2013-02-19
Ten kto to pisał chyba ma coś nie tak z mózgiem :D Ja akurat kocham swoje włosy i godzinami je układam, dbam o siebie i dobrze sie ubieram, a mam dziewczynę i w styczniu mineła 3 rocznica naszego związku ;p Ja nic do gejów nie mam :D
lool - 2013-02-05
stary, to nie masz się czym chwalić :D
gejszymon ;p - 2013-01-12
no sooory. ja jestem gejem, i połowa z tego to zwykłe pierdolenie o szopenie .... dobra, może my nie jesteśmy tacy sami jak hetero, może ładniej się ubieramy, ale bez przesadyzmu. są ludzie i ludzie, ja np. mam tyle samo kolegów co koleżanek, ba i co? ;p
Koneko-chan - 2012-12-20
A mnie się wydaje, że w tym artykule jest dużo prawdy i kropka
Gej ;] - 2012-12-17
Do autora: Zmień dilera ;] bo chyba mu sie dawki pojebały ;)
Guegue - 2012-11-26
Szkoda mi tego, kto to napisał. Bzdurne stereotypy mające się nijak to rzeczywistości -.-
Lewy745 - 2012-11-06
co za głupoty. . .
egambler - 2012-10-19
Normalny koleś patrzy kobiecie na cycki, później w oczy.... chyba że ma duże piersi to w oczy ciężko spojrzeć ;)
bzdura - 2012-10-10
No większej bzdury jak żyje nie przeczytałem. Z całym szacunkiem tak się rodzi błędny stereotyp i potem szufladkowanie. jakże błędne. Ten/ta co to pisał to ma, sory za słowo, nasrane we łbie. Próbuje za wszelką cenę sobie coś w głowie poukładać ale... za cholerę mu nie wyszło... To tak jak Miałem tu przytoczyć jakiś przykład, ale to jest tak komicznie niedorzeczne, że nic mi do głowy nie przychodzi. No chyba, że autor to miał na myśli.
Tomi - 2012-10-09
Gej mijając ciekawego faceta patrzy mu najpierw w oczy, potem na buty. Heteryk patrzy w oczy kobiety ...
lubi - 2012-10-06
Prawda... ;-)
pattyfleg90 - 2012-10-02
To znaczy że on jest gejem :(
luke - 2012-09-10
idiotyczny artykuł.. te wskazówki są po prostu śmieszne :D
Mariusz - 2012-08-28
Jestem gejem i nie moge sie zgodzic z tym co jest napisane wyzej ze ubieranie sie w damskie rzeczy i specyfika mowienia jest to sa gleboko zakorzenione glupoty bycie gejem to ukladanie zycia z facetem i pociag do nich anie rozowe kolory ktore sa w przekonaniu heteroseksualnych ludzi
Gejek - 2012-08-21
Jak mam powiedziec rodzica ze jestem gejem ? Brat juz uwaza mnie za pedala ../ Jak moga zareagowac moi Koledzy ;// POMOZCIE .. Czuje sie jak Ciota ;((
student - 2012-08-21
ale bzdury.. co oni wiedzą o gejach heh.. ok rozumiem ze wszyscy postrzegają gejów według jednego schematu, bo nie wiele wiedzą na ten temat.. generalnie typowy gej wygląda jak typowa ciota, ubiera się w męskie "ciuszki", kołysze biodrami, zachowanie, styl mówienia itd.. ok, takie przypadki występują (w sumie jak dla mnie odstraszające) no ale nie zawsze tak jest.. są też faceci którzy lubią facetów ale wyglądają normalnie, ubierają się jak facet, a nie jak jego podróbka, zachowują się normalnie, mówią, śmieją, nie afiszują się z tym i w ogóle to są bardziej męscy od co niektórych hetero.. tak! i takiego nigdy nie rozpoznasz.. więc nie ma czegoś takiego jak "umiejętność rozpoznania geja" !
Mariusz - 2012-08-07
Lol ;/
Mam sporo przyjaciół gejów (jestem tancerzem) więc wiem jakie są ich zachowania.
1 i 7 są jeszcze typowe, ale np. 2, 3, 4, 5, 6, to są głupstwa nad głupstwami. A 9? zdziwilibyście się jacy potrafią być nieatrakcyjni dla kobiet.
Chcecie wiedzieć jak poznać geja? W zachowaniu i ubiorze nigdy nie można powiedzieć. To kwestia gustu, nie orientacji. Wystarczy przyjrzeć się jak podejrzany facet spogląda na innych facetów.
dajana - 2012-07-30
ja też jestem gejem ;)) mam słit focie z dziewczynami ;DD I pisze z nimi ;DD Mam średnie bląd włosy i błyszczyk na ustach malinowy..wampir mnie zjadł ;DD Tęsknie za dziewczynami i pisze z nimi o różnych tematach związanych z yyyy... ;DDD
Lubie Placki - 2012-07-08
Ja mam tak samo jak 1 6 12 i 8
to znaczy że jestem gejem ?
lugruk - 2012-04-26

LOL ale bzduuuuuuuuuuuury ;d;d

pawel mekal - 2012-04-25
wejdzcie na moj profil na nk pozdrawiam buziaki:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*
raffi - 2012-04-07
A mi chodzi o to jak poznac czy się jest gejem czy nie. Bylem u sexuologa i niestety nie umiał mi doradzić powiedział ze to się czuje. A tak nie jest ja myslę że jestem gejem i pogodziłem sięprawię już z tym. ALE lezeli idzie chłopak i dziewczyna oglądam się za dziewczyną ogólnie faceci mi się nie podobają ich ciał itp. ja lubię sam sex oralny ale zaraz po stosunku sam nie wiem czy mi się to podobało. Z kobietą moją bliską tego nie mam. Lecz fantazje gejowskie wzacają i nie da się wyrzucic. może będzie ktos tu mądry i odp mi na pyt jastm czy nie
GKDF - 2012-02-11
hehehe stek bzdur i stereotypów.

Pozdro xD
byla dziewczyna geja - 2012-01-18
postanowilam podzielic sie moim doswiadczeniem, tyle moge zrobic dla innych. poznalam go w intertenecie,pisal dlugie plastyczne maile,bardzo wrazliwy, 2 tygdnie korespondencji,mialam wrazenie, ze pisze z kobieta. umowilismy sie, bezmala w ostatniej chwili odwolal. na pietrwszych 3ech randkach byl zdenerwiowany,mial usztywnione cialo, juz na pierwszysm spotkaniu rozmawilaismy o gejach,on mowil, ze geje go napastuja, kolejne spotkania, znow mnostwo homofobiczne reakacje komentarze z jego strony. ulubiony dowcip z Little Britain -- ewidentny gej z miasteczka na pytanie czy jest gejem odpowiada obruszony, ze nim nie jest. okazalo sie, ze pomimo deklarowanej odrazy do gejow z gejami przyjazni sie!bardzo dbal o rece i stopy, mnostwo kolezanek, wokol, ktore zwierzaja mu sie z intymnych problemow, czytal babsie pisma, mial tapete w kwiaty rozowe (sam przykleil), maseczki, kosmetyczka, kupil sobie torebke. zwracal uwage na mezczyzn, jego oczy zapalaly sie wtedy, mial jeden upodobany typ, znikal na weekendy. i...byl dobry w lozku!!! i cholernie meski (i ...kobiecy jednoczesnie), to mnie zdezorientowalo. zapytalam wprost, czy jest gejem lub biseksualista, zdenerwowal sie a potem rozplakal. zakonczylma ten zwiazek, nie czulam sie przy nim seksowna, bylam zdezoreintowana,tym bardziej z powodu tego udanego sexu,to byl jednak koszmar, trwal miesiac. po tym 3 mialam tygodnie depresji, im dalej tym wyrazniej widze,ze mial problem z seksulanoscia. I wciagal mnie w to..skurwysyn...moje pierwsze wrazenie,absolutnie pierwsze,kiedy zobaczylam go czekajacego w kawiarni -GEJ, dziewczyny, nie ignorujcie pierwszego sygnalu!
patryk - 2011-12-30
tu są podane stereotypy !!!! ja interesuje się modą i mam swoją dziewczynę. Oprócz tego że mam dziewczynę mam świetny gust, mam duże powodzenie u kobiet i mam więcej koleżanek od kolegów.
Canis77 - 2011-10-23
Natura w jakimś konkretnym celu stworzyła 2 różne płcie.
To coś pośrodku jest najzwyklejszą patologią.
kubasek123 - 2011-09-24

hej

bartek - 2011-08-29

W dzisiejszych czasach granice miedzy gejami a nie-gejami zatarły się na tyle (oczywiście nie mówię tu o życiu intymnym) że takie bzdurne zasady spokojnie można olać ciepłym moczem ;-)

Radek669 - 2011-08-29
Czy ja wiem? Nogi golę bo pływam i by to brzydko wyglądało :) Nikt się nie skarży że jestem gejem ;D Z jednym się zgadzam.... z tym że kobiety bardziej nas "ubóstwiają" gdyż nie jesteśmy arogancko nastawieni do życia :) Ja sam osobiście nie lubię wulgaryzmów i szlajania się po knajpach. Lepiej jest się rozerwać w towarzystwie dziewcząt, niż być wulgarnym pakerem którego IQ nie przekracza 100 :) Moim zdaniem nie jest wcale źle gdy jest się czułym i umie się kogoś wysłuchać......może niektórzy mają z tym problem i są z tego powodu zazdrośni ;)

Pozdrawiam wszystkie Panie jak i Panów :)
poprzeczytaniu - 2011-07-11
Co za kretyn napisał te "zasady" Trudno uwierzyć, że ludzie się takimi rzeczami zajmuja.
bartek - 2011-06-30

krystian napisał

,Nie chciał bym obrazić niektórych osób, lecz na słowo gej przechodzą mi ciarki, mężczyzna został stworzony w "harmonii" z kobietą z roku na rok jest co raz więcej gejów i aż strach myśleć co będzie za 200lat!! wszyscy boją się armagedonu- żywiołu KOSMITÓW czy zarazy a nie widzą takich problemów... nie będę wyzywał gejów, że są p......i czy inni bo naprawdę nic do nic nie mam, są ludźmi. Alę nie mogę się skusić opowiedzieć moją historię z życia, jak pojechałem do stanów poznałem przepiękną Chinkę ekhm Chińczyka miał taką urodę, że nie jedna kobieta mogła by pozazdrościć, ale miał tak że niespodziankę w majtkach ;) CZEGO JA NIE WIDZIAŁEM OCZYWIŚCIE!! jak pokazałem (ją) znajomym to wybuchli śmiechem i mnie uratowali bo już miałem się umawiać. Dla tego mówię jeszcze raz NIE TRAĆCIE MĘSKOŚCI!!!


Ktoś tu uważa że bycie gejem lub heterykiem to świadoma decyzja, przecież to bzdura, żaden z nas nie ma na to wpływu, czy się to komuś podoba czy nie, najgorzej że grono "normalnych" ludzi nie potrafi nad tym przejść do porządku dziennego

Tom - 2011-06-27
Rrrrhhauuu...! misiaaaczki...ja też mam jednego na oku... malutkiego dziubdziusia :)
krystian - 2011-05-19
Nie chciał bym obrazić niektórych osób, lecz na słowo gej przechodzą mi ciarki, mężczyzna został stworzony w "harmonii" z kobietą z roku na rok jest co raz więcej gejów i aż strach myśleć co będzie za 200lat!! wszyscy boją się armagedonu- żywiołu KOSMITÓW czy zarazy a nie widzą takich problemów... nie będę wyzywał gejów, że są p......i czy inni bo naprawdę nic do nic nie mam, są ludźmi. Alę nie mogę się skusić opowiedzieć moją historię z życia, jak pojechałem do stanów poznałem przepiękną Chinkę ekhm Chińczyka miał taką urodę, że nie jedna kobieta mogła by pozazdrościć, ale miał tak że niespodziankę w majtkach ;) CZEGO JA NIE WIDZIAŁEM OCZYWIŚCIE!! jak pokazałem (ją) znajomym to wybuchli śmiechem i mnie uratowali bo już miałem się umawiać. Dla tego mówię jeszcze raz NIE TRAĆCIE MĘSKOŚCI!!!
gość - 2011-05-16
Mam pytanie, a w zasadzie prośbę. Powiedzcie, czy waszym zdaniem chłopak, którego zaraz opiszę jest gejem.
No to tak... Zakochałem się w koledze z klasy (Ma na imię Kuba) i mam nadzieję, że on też mnie kocha. Wydaje mi się to całkiem prawdopodobne, ponieważ jest kilka rzeczy, które wydają mi się niecodzienne. Jak by go opisać... Najpierw o rzeczach, na podstawie których sądzę, że jest, a raczej może być gejem. Ma dość długie blond włosy, które niezwykle często poprawia, przeczesuje całą dłonią. Jak stoi, prawie zawsze opiera ciężar ciała na jednej nodze, drugą pozostawiając pod dość dużym kątem do podłogi, przy czym, co ciekawe często kołysząc ją, czego nawet ja nie robię. Wydaje mi się, że jest bardzo wrażliwy, o czym może świadczyć, że bardzo często chodzi do kina czy teatru i nie na jakieś "Piły" tylko na dramaty. Sam kocham dramaty w przeciwieństwie do moich znajomych, więc wydaje mi się to dość ważne. Bardzo dużo i wyraźnie gestykuluje kiedy rozmawia, czasem nawet cały się porusza. Mówi bardzo specyficznie, pod tym względem bardzo się wyróżnia i nie chodzi mi o barwę głosu, bo tą ma bardzo piękną i męską, ale o sposób w jaki dobiera słowa. Jeśli chodzi o jego stosunek ze mną, praktycznie w ogóle nie rozmawiamy. Jest to w pewnym sensie dziwne i zastanawiające dla mnie, ponieważ jest bardzo otwarty i rozmawia dosłownie z wszystkimi, wszystkimi oprócz mnie. Np. kiedy siedzę w ławce z innym kolegą, a on ma sprawę, raczej chce zapytać nas obu o coś, zawsze zwróci się do kolegi. Mam nadzieję, że to nie dlatego, że mnie bardzo nie lubi, bynajmniej mam nadzieję, że jest przeciwnie. Również bardzo szczególne jest to jak na siebie patrzymy. Czasem wydaje mi się, że zachowuje się tak w stosunku do mnie jak ja w stosunku do niego. Kiedy stoimy obok siebie, żaden z nas na siebie nie spojrzy, kiedy jesteśmy dalej już częściej. Kiedy tylko nasze oczy się spotykają od razu odwracamy wzrok. Z tym, że ja nie mogę przestać na niego patrzeć i tylko czasem udaje mi się na dłuższy czas powstrzymać od tego, natomiast mu przychodzi to dużo łatwiej, co może oznaczać, że po prostu nie jest gejem, a już na pewno nie jest zainteresowany mną. Ponad to ma bardzo dużo koleżanek, z którymi sporo rozmawia. Ale w sumie, nie może mnie to dziwić, bo jest tak fajnym chłopakiem, że nie musi być gejem, aby go dziewczyny lubiły. Z ubiorem i włosami też jest tak, że może być tylko lekkim metroseksualistą a nie gejem. Jako, że te wszystkie rzeczy absolutnie nie muszą wskazywać na to, że jest gejem, najbardziej zastanawia mnie jego zachowanie wobec mnie. Było jeszcze mnóstwo sytuacji, które są dość niecodzienne, ale myślę, że spokojnie starczyło by ich na porządną książkę. Z drugiej strony mnóstwo sytuacji, w których kompletnie nie zwracał na mnie uwagi. Jednak może robić to celowo, aby w żaden sposób nie dać innym poznać kim jest, bo wiadomo, że takie wgapianie się w innego chłopaka jest dość zauważalne. Dlatego też nasze spojrzenia spotykają się częściej w sytuacjach, w których nikt tego nie widzi. Sam nie wiem co o tym myśleć, bo mój gejradar podpowiada mi, że on jest gejem i kocha mnie, ale z drugiej strony nie wiem, czy przez to, że go kocham nie staram się wyolbrzymić pewnych rzeczy. Boje się po prostu, że jestem trochę jak taki Werter, który nadinterpretuje każde, choćby najmniejsze spojrzenie ukochanego. Proszę, powiedźcie czy przesadzam, czy na prawdę to jest możliwe. No bo pomyślcie tak bardzo poważnie, dwóch gejów chodzących do jednej klasy zakochuje się w sobie i żyją długo i szczęśliwie. Z tym, że to życie a nie jakaś bajka i taki zbieg okoliczności to chyba ingerencja sił wyższych, a nie czysty przypadek.
fajny123 - 2011-05-07
ja jestem gejem i uwazam ze to co jest tu napisane to prawda oczywisce czesciowa bo wiele hetero terz tak dba o siebie
Artus - 2011-04-29
Przepraszam ,ale ten artykul to jakis absurd. Poruszanie sie? Wlosy? Dbanie o siebie? Moze tak to wygladalo (zreszta watpie) 30 lat temu... Teraz polowa facetow jest taka; HETERO. W kazdym razie zdziwilibyscie sie, ilu obok Was, to geje.... ALo ilu, ktorych posadzacie (na podstawie tych bredni) to hetero LOL
... - 2011-03-24
Oczywicie e kilka si zgadza... Ale to prawda e wtapiaja si w tum. Niestety bo wtedy trudno ich dostrzec:( mam jednego na oku ale nie jestem pewny czy jest homo:/ czy moe ma kto jakie porady? ;)
Barnaba - 2011-02-14

do gocia: skoro z tobą flirtuje to chyba nie jest gejem. Faceci się teraz różnie zachowują. Koleś który zachowuje się jak gej może być 100% hetero a prawdziwy chłop z krwi i kości okaże się homo. Takie czasy, więc nie przekreślaj nikogo z powodu artykułu.

gocia - 2011-02-13
jestem przerazona - z ciekawosci szukalam w internecie tego typu informacji :)a raczej dla wlasnej sprawy , poniewaz podejrzewam znajomego , ktory ze mna flirtuje ,ze jest gejem. I co ? na 12 pkt zgadzaja sie Wszystkie! jestem zalamana
homoś - 2010-11-26
Geje dzielą się na dwa rodzaje, męskie i damskie. Czyli Aktywni i Pasywni:)
naturalone - 2010-11-26
świetny artykuł,być może pomoże zwalczać tą chorobę.
Gej100% - 2010-11-19
Nie wiem czemu, ale po przeczytaniu tego mam łzy w oczach. Owszem jestem gejem i obecnie szukam kogoś może dlatego.? Zgodzę się z kilkoma punktami.
Pozdrawiam. ;)
Toshie - 2010-11-15
głupoty. Mój przyjaciel jest gejem, a nigdy w życiu nie zgodziłby się na wizytę u kosmetyczki ! Nie rusza też tyłkiem jak chodzi, nie dba nadmiernie o swój wygląd i ma bardzo dużo kolegów. . . Każdy homoseksualista jest inny.
bartek - 2010-11-07
Bzdury, podejrzewam, że geje kręcacy tyłkiem i wcierajacy kremiki w skóre to zdecydowana mniejszość przedstawicieli mojej orientacji - i całe szczęście
bruti - 2010-11-01
Taniya ma racje ja również jestem gejem nie chodze do kosmetyczki nie dbam o wygląd nie przeżywam jak coś mnie boli chodzę normalnie, spotykam sie ze znajomymi rozmawiam normalnie pracuje fizycznie nie wyróżniam sie od zwykłego faceta, znam kilka gejów co nie takie nic brudnego, zawsze czyściutki wypachniony, ubrany jak kobieta,ja zaś posiadam hobby rowerowe oraz asg, w którym trzeba sie ubabrać w smarze, błocie, trzeba coś naprawić robie to upapram sie smarem nie świruje, Ciężko poznać geja który sie ukrywa przed innym tak jak napisali " Są dwa rodzaje gejów, ci co się nieboją pokazywać publicznie i ci co się ukrywają."
Jestem gejem aktywnym lecz w moim mieście wie otym tylko 1 osoba.
Moje otoczenie nawet sie nie domyśla kim jestem.
te wszystkie brednie co są tu napisane są nieprawdą.
John - 2010-09-27
Gejem nie jestem, ale dosyc ciekawy temat, co do tych 12 kategorii domyslam sie ,ze to sterta glupot (stereotypow) a wogole piszcie "Gej" albo "Homoseksualiści" a nie pedały bo to obrażające... bądz przynajmniej homoś.
arymon - 2010-09-19
jestem gejem, ciotą, pedałem czym tam chcecie ale rozwalaja mnie tego typu próby klasyfikacji!!!
pozdrawiam
Lord - 2010-08-07
Wcześniej ktoś napisał o metroseksualnym i jest jeszcze retroseksualny i moim zdanim metroseksualni są lepsi niż retroseksualni !!!!!!!! Aże na świecie żyjś jakieś DZIADY I DZIADÓWY i mają z tym problem to nich się zapakują w jedną paczke i wyślom na daleki wschód!!! HA HA HA
Basti - 2010-07-13

Ten opis chyba nie do końca się zgadza. Trzeba pamiętać że są geje i pedały którzy się dość znacznie różnią między sobą ;]

Zaburzenia funkcji tarczycy są powszechnym problemem, który dotyka coraz większej grupy ludzi. Zarówno nadczynność jak...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Początek nowego związku jest zawsze niezręczny. Nowe uczucia i wielka niewiadoma. Pocałunek może być wspaniałym...
Jak przygotować się do idealnego pocałunku?
Początek nowego związku jest zawsze niezręczny. Nowe...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.