Tutaj jesteś: Zdrowie > Medycyna Alternatywna > Alternatywne Remedia > Jak domowym sposobem leczyć torbiele w piersi?

Jak domowym sposobem leczyć torbiele w piersi?

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 2/5 (6 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 4 
Torbiel w piersi to łagodny guzek, cysta wypełniona płynem. Jej rozmiary mogą zmieniać się od jednego milimetra do kilku centymetrów. Przyczyną powstania guzków są: zaburzenia hormonalne, uraz, stres lub zabieg chirurgiczny w obrębie piersi. To ryzyko obejmuje również kobiety, które nie rodziły przed 30. rokiem życia. Okazuje się, że medycyna ludowa zna środek, który może okazać się pomocny w leczeniu.
1
torbiel piersi
Przejście torbieli w stan złośliwy jest mało prawdopodobne. Torbiel sama w sobie nie jest niebezpieczna, ale to nie znaczy, że nie wymaga leczenia. Leczenie można przeprowadzić dopiero po dokładnej diagnozie lekarza.
2
piersi torbiel
Liczne oraz małe torbiele do 15 mm są traktowane zwykle konserwatywnymi metodami. W tych przypadkach przepisuje się leki, które działają przeciwzapalnie, podaje się również preparaty hormonalne i witaminowe. Pomocna jest również medycyna naturalna.
3
torbiel piersi
Domowy naturalny napój przygotowujemy ze 100 ml soku z aloesu i 100 ml soku z marchwi. Napój ten przyczynia się do szybszej resorpcji torbieli. Zmieszaj te dwa składniki i podziel na trzy porcje. Pij 3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem.

Medycyna ludowa podpowiada, że przykładanie liści kapusty do piersi przez noc jest również skuteczne. Zazwyczaj naturalne środki uzupełniają tradycyjną terapię, a ich stosowanie daje doskonałe rezultaty.
Przeczytaj teraz: Jak stosować naftę?
 2/5 (6 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (2)

Nie będzie widoczny na stronie
 
RavkoBezradović - 2016-11-28
Najlepiej kobiecym piersiom robi, gdy przykłada się do nich męskie dłonie.
Mr.Oczywisty - 2016-11-28
Może powodować zapach kapusty na piersiach.
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Spuchnięte stopy, kostki czy łydki to latem bardzo częsta przypadłość. Wiadomo, wysokie temperatury sprzyjają obrzękom....
Domowe sposoby na spuchnięte stopy
Spuchnięte stopy, kostki czy łydki to latem bardzo częsta...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.