Tutaj jesteś: Miłość, Przyjaźń i Rodzina > Miłość i Randki > Poradnik Randkowy > Jak się dobrze całować?

Jak się dobrze całować?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.9/5 (257 ocen)
Oceń 
Pocałunki dają dużo przyjemności i potrafią sprawić, że można odpłynąć. Pewnie każdy z nas pamięta swój pierwszy pocałunek, bo tego się po porostu nie da zapomnieć. Całowanie jest naprawdę cudowne i potrafi wprowadzić w naprawdę przyjemny nastrój. Ale są rzeczy, których nie powinno się robić czy mówić w trakcie całowania. Właśnie mam zamiar przedstawić ci to, czego absolutnie nie można robić w tak doniosłym momencie.
1

Nie wpychaj języka na siłę


Pocałunek absolutnie nie polega na włożeniu języka do ust drugiej osoby. To ma być przyjemny moment a nie brutalna penetracja jamy ustnej. Zbliżcie usta do siebie a następnie delikatnie oblizujcie swoje wargi wsuwając język coraz głębiej.

2

Nie odrywaj się od całowania


Oczywiście, jeżeli chcesz, aby druga osoba cię całowała. W przeciwnym razie musisz dać do zrozumienia, że nie masz ochoty na pocałunki. Ciągłe przerywanie tego miłego momentu może sprawić, że zniknie ten romantyczny nastrój.

3

Tlen


Ludzie nie znoszą, gdy w trakcie pocałunku partner naciska tak mocno, że nie ma możliwości złapania powietrza. Pocałunki powinny być delikatne i na tyle subtelne, aby była możliwość dopływu tlenu. Możesz na moment oderwać się od całowania i nabrać powietrze, ale zrekompensuj partnerowi to całując go po szyi czy muskając jego ucho.

4

Nie żartuj


Pocałunki są dowodem wzajemnej bliskości i potrafią wprowadzić w naprawdę liryczny nastrój. Nie na miejscu jest rzucanie głupich dowcipów w tak podniosłym momencie, a szczególnie grubiańskich związanych z seksem czy właśnie całowaniem. Taki zachowanie świadczy o totalnej niedojrzałości.

Jak się zachować na randce w kinie?
Jak zrobić malinkę?
Jak zaprosić dziewczynę na randkę?
Jak uwodzić mężczyzn?
Wskazówki
  • Już wiesz, czego absolutnie nie możesz robić czy co nie może ci się przydarzyć, gdy całujesz. Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu uświadomiłeś czy uświadomiłaś sobie, że często tak robisz może to znaczyć, że nie szanujesz do końca swojego partnera. Być może on też tak się czuje, ale nic do tej pory nie mówił/ mówiła. Upewnij się również, że twój nos jest czysty. Nie chcesz chyba żeby osoba, z którą się całujesz oglądała przypuszczam nieprzyjemną jego zawartość. Może ty masz jakieś wpadki, które ci się przydarzyły i chcesz się nimi z nami podzielić?
strona 1 z 2następna >
 4.9/5 (257 ocen)
Oceń 
  • Komentarze Tipy.pl (3)

Nie będzie widoczny na stronie
 
AndziaAst2 - 2014-09-16
nie wiem ale sprawdzimy dziś
carmelovaa - 2014-07-02
+ nie śliń się zanadto bo całowanie się wówczas traci urok, nie dociskaj swoich ust zbyt mocno bo to może popsuć efekt
Wer$a - 2011-09-09
extra to było super bardzo mi to pomogło i naprawde to działa!!!
Rozpoczyna się sezon grillowy. Coraz częściej spędzamy wieczory i rodzinne spotkania przy grillu i niestety przy...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Denerwujesz się kiedy zamierzasz pierwszy raz pocałować dziewczynę? Jeśli tak przeczytaj poniższe porady i spraw, aby...
Jak pocałować dziewczynę jeśli jest się nieśmiałym?
Denerwujesz się kiedy zamierzasz pierwszy raz pocałować...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub