Tutaj jesteś: Zdrowie > Seksualność > Porady i Techniki Seksualne > Jak uprawiać seks analny?

Jak uprawiać seks analny?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 3.6/5 (22 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Aby w ogóle się do tego zabrać musisz koniecznie poznać kilka zasad. Po pierwsze, jeżeli zabierasz się z nią do tego pierwszy raz, musisz być naprawdę delikatny i robić to bardzo powoli. Po drugie, jeżeli dziewczyna stanowczo odmawia musisz odpuścić. Przede wszystkim dopiero od niedawnego czasu seks analny nie jest tematem tabu jak miało to miejsce wiele lat temu. Odbyt nie jest przeznaczony do penetracji tylko do zupełnie innych czynności. Jeżeli planujesz jednak wyjść ze swoją dziewczyną poza średnią typowej sypialni musisz poznać kilka zasad obowiązujących przy stosunku analnym.
1

Nie rób tego z nią, jeżeli jest w ciąży


Najlepiej unikać seksu analnego w czasie, gdy kobieta jest w ciąży. Pierwszym powodem ku temu jest fakt, że kobieta w stanie błogosławionym jest szczególnie narażona na hemoroidy, dlatego ta forma przyjemności może być dla niej bardzo bolesna. Po drugie nie powinna ryzykować zakażenia pochwy, ponieważ istnieje możliwość przeniesienia bakterii z odbytu. W czasie ciąży radzę uprawiać wam seks w tradycyjny sposób, twoje propozycje dotyczące seksu analnego mogą sprawić, że pomyśli sobie, że masz egoistyczne podejście do tematu.

2

Używaj dużo lubrykantu


Pamiętaj, że odbyt nie jest w stanie tak jak pochwa wyprodukować własnej wydzieliny, która ułatwi penetrację. Jeżeli planujecie tą formę seksu koniecznie wcześniej zadbaj o to, aby mieć pod ręką odpowiedni lubrykant. Najlepszy będzie na bazie wody gdyż bardzo ważne jest, aby dla was obydwojga było to bezpieczne i wygodne. Niektóre firmy robią lubrykanty przeznaczone specjalnie do analnej penetracji. Gdy przejdziecie do rzeczy nie żałuj lubrykantu gdyż jego większa ilość skutecznie przedłuża czas, w którym będziesz dochodził.

Wskazówki
  • Wyżej przedstawione zasady są bardzo ważne, aby wiele razy cieszyć się tą formą stosunku, choć mogłoby się wydawać, że seks nie wiąże ze sobą żadnych reguł. Pamiętaj, że jeżeli spalisz pierwszym razem pozostawiając niezbyt miłe wspomnienia ze względu na ból czy twoje nieopanowanie może nigdy więcej nie zgodzić się na kolejną próbę. Miłej zabawy.
 3.6/5 (22 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (2)

Nie będzie widoczny na stronie
 
zenek50zenek - 2013-05-20
ta forma seksu jest dla bardziej doswiadczonych kochanków
analfan95 - 2013-03-25
swietne porady! u mnie zadzialały, anus to jest to!
Soda oczyszczona jest uniwersalnym produktem. W niezliczony sposób może być wykorzystywana w gospodarstwie domowym....
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Tipy.pl to źródło pełne porad, pomysłów i inspiracji.
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.