Tutaj jesteś: tag > Mleko prosto od krowy
Tag Mleko prosto od krowy (1)
picie mleka
2.3333/5
Czy dzieci naprawdę powinny pić mleko?
redaktor: darek, specjalista Tipy.pl
Od najmłodszych lat rodzice czy dziadkowie kazali nam pić mleko, aby nasze kości były mocne. Mówiono także, że jeśli będziemy pić mleko, urośniemy i szybciej staniemy się dorośli. Jednak...   czytaj więcej »
Podobne porady
niemowlak pije mleko z butelki
/5
Mleko modyfikowane dla niemowląt i starszych dzieci - jakie wybrać?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Zastanawiasz się, czy sztuczna mieszanka zapewni twojemu maleństwu prawidłowy rozwój? Tak, pod warunkiem że podasz dziecku produkt właściwie dobrany do jego wieku. Czasami okazuje się, że...   czytaj więcej »
Jak zrobić domowe mleko migdałowe
/5
Jak zrobić domowe mleko migdałowe
redaktor: Dd, ekspert Tipy.pl
Jeżeli cierpisz na nietolerancję laktozy lub nie lubisz smaku mleka krowiego to znasz na pewno alternatywy takie jak mleko sojowe, mleko kokosowe lub mleko migdałowe. Jeżeli nie chcesz...   czytaj więcej »
mleko kokosowe
/5
Jak zrobić domowe mleko kokosowe?
redaktor: grzes_s, specjalista Tipy.pl
Mleko kokosowe ma wiele właściwości zdrowotnych. Jest bardzo delikatne w smaku, pyszne i wolne od laktozy, na którą wielu ludzi jest uczulonych. Jeżeli nie możesz pić zwykłego mleka ze...   czytaj więcej »
picie mleka
4.8000/5
Jak wybrać dobre mleko?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Nie wyobrażasz sobie dnia bez mleka? A może wprost przeciwnie, jesteś uczulona i trzymasz się od przetworów mlecznych z daleka? Nawet jeśli – przeczytaj ten tekst. Mleko zawiera całe...   czytaj więcej »
mleko na kaszel
2.6667/5
Jak przygotować mleko na kaszel wg ludowej receptury?
redaktor: HanNaSolo, specjalista Tipy.pl
Mleko jest cennym produktem, którego nie można niczym zastąpić. Oczywiście mamy na myśli mleko nieprzetworzone. Oprócz właściwości odżywczych, mleko ma właściwości lecznicze. Jego skład...   czytaj więcej »
dziecko pijące mleko
3.9776/5
Jak przechowywać mleko odciągnięte z piersi?
redaktor: Ania, ekspert Tipy.pl
Jeżeli masz możliwość, warto odciągnąć trochę pokarmu i go zgromadzić. Możesz go wykorzystać na karmienie gdy jesteś poza domem, zamiast podawać w tym czasie dziecku mieszankę. Badania...   czytaj więcej »
4.0000/5
Czym się różni mleko pasteryzowane od UHT?
redaktor: dianawas, specjalista Tipy.pl
Dzisiejsze mleko sprzedawane w sklepach niewiele ma wspólnego z tym, które pijali nasi dziadkowie. Co prawda nadal na bazarach można kupić takie prosto od krowy czy kozy, ale większość...   czytaj więcej »
Czy mleko sojowe jest szkodliwe dla zębów?
/5
Czy mleko sojowe jest szkodliwe dla zębów?
redaktor: kachaa, ekspert Tipy.pl
Soja i jej przetwory zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Co prawda wpływ produktów sojowych na zdrowie ludzi nadal jest kwestią sporną. Jednym z coraz częściej spożywanych...   czytaj więcej »
karmienie piersią
/5
6 niesamowitych zastosowań kobiecego mleka
redaktor: HanNaSolo, specjalista Tipy.pl
Karmienie piersią to szczególny czas w życiu matki i dziecka, który zbliża do siebie. Mleko matki może być również stosowane w leczeniu, zarówno dzieci jak i dorosłych. W Chinach, mleko...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.