Tutaj jesteś: tag > Mleko prosto od krowy
Tag Mleko prosto od krowy (1)
picie mleka
/5
Czy dzieci naprawdę powinny pić mleko?
redaktor: darek, specjalista Tipy.pl
Od najmłodszych lat rodzice czy dziadkowie kazali nam pić mleko, aby nasze kości były mocne. Mówiono także, że jeśli będziemy pić mleko urośniemy i szybciej staniemy się dorośli. Jednak...   czytaj więcej »
Podobne porady
wysokie osoby
/5
Produkty spożywcze, które pomogą nam urosnąć
redaktor: krzysiek, ekspert Tipy.pl
Wysokie osoby mają zdecydowanie lepsze perspektywy życiowe w porównaniu do ludzi niższego wzrostu. Owa cecha daje im dodatkowe korzyści np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub w...   czytaj więcej »
dziecko pijące mleko
/5
Mleko krowie czy modyfikowane?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Najpierw decydujesz się na odstawienie twojego maluszka od piersi. Wtedy to sięgasz po modyfikowane mleko w proszku i karmisz go nim przez jakiś czas. Potem jednak coraz częściej zaczynasz...   czytaj więcej »
kozie mleko
/5
Jakie właściwości posiada kozie mleko?
redaktor: HanNaSolo, specjalista Tipy.pl
Kozie mleko nie jest tak popularne i łatwo dostępne jak mleko krowie. Kozie mleko jest ono znacznie zdrowszą alternatywą, zwłaszcza gdy jest surowe i organiczne. Oto korzyści zdrowotne...   czytaj więcej »
Jak zrobić domowe mleko migdałowe
/5
Jak zrobić domowe mleko migdałowe
redaktor: Dd, ekspert Tipy.pl
Jeżeli cierpisz na nietolerancję laktozy lub nie lubisz smaku mleka krowiego to znasz na pewno alternatywy takie jak mleko sojowe, mleko kokosowe lub mleko migdałowe. Jeżeli nie chcesz...   czytaj więcej »
Małe dziecko
/5
Jak zachęcić dziecko do picia mleka?
redaktor: MamaOli, specjalista Tipy.pl
Jeśli twoje dziecko nie chce pić mleka, wówczas najlepiej jest je zastąpić innymi produktami mlecznymi, takimi jak ser, jogurt czy inne produkty bazujące na mleku (np. lody). Jednak jeśli...   czytaj więcej »
Mleko z miodem
4.0000/5
Jak przygotować kąpiel z mlekiem i miodem?
redaktor: OlaS, specjalista Tipy.pl
Mleko i miód od dawna stosowane były w kąpielach. Do kąpieli może być stosowane każde mleko, jednak najlepsze jest mleko kozie. Mleko i miód mają mnóstwo różnych witamin oraz...   czytaj więcej »
dziecko pijące mleko
3.9776/5
Jak przechowywać mleko odciągnięte z piersi?
redaktor: Ania, ekspert Tipy.pl
Jeżeli masz możliwość, warto odciągnąć trochę pokarmu i go zgromadzić. Możesz go wykorzystać na karmienie gdy jesteś poza domem, zamiast podawać w tym czasie dziecku mieszankę. Badania...   czytaj więcej »
alergia mleko
/5
Jak domowym sposobem poradzić sobie z alergią na mleko?
redaktor: BabaJanga, specjalista Tipy.pl
Czy masz alergię na mleko? Czy to utrudnia ci życie? Wówczas musisz przestrzegać pewnych zasad i stosować pewne środki. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Zapobiec alergii na mleko możesz...   czytaj więcej »
Czy mleko sojowe jest szkodliwe dla zębów?
/5
Czy mleko sojowe jest szkodliwe dla zębów?
redaktor: kachaa, ekspert Tipy.pl
Soja i jej przetwory zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Co prawda wpływ produktów sojowych na zdrowie ludzi nadal jest kwestią sporną. Jednym z coraz częściej spożywanych...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.