Tutaj jesteś: tag > Nafta destylowana
Tag Nafta destylowana (1)
nafta
2.8505/5
Jak stosować naftę?
redaktor: wrobel, specjalista Tipy.pl
Nafta należy do medycyny naturalnej. Lekarze i zwolennicy terapii naftą polecają ją ludziom z problemami skóry, włosów, a nawet krwi. Nafta od czasów medycyny ludowej do dziś z powodzeniem...   czytaj więcej »
Podobne porady
alergie
1.0000/5
Świeży sok, który pozwoli pozbyć się uporczywych alergii
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Ci, którzy cierpią z powodu alergii wiedzą, że może być ona bardzo nieprzyjemna. Alergie stały się ostatnio bardzo częste wśród mieszkańców dużych miast, ponieważ nasze środowisko jest...   czytaj więcej »
imbir zalety
/5
Powody, dla których spożywanie imbiru jest dla ciebie dobre
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Istnieją produkty, które korzystnie wpływają na zdrowie, na przykład na łagodzenie dolegliwości żołądkowych oraz mdłości. Bywają one bardziej pomocne niż leki, których w niektórych...   czytaj więcej »
olejek cytrynowy
/5
Olejek cytrynowy pomaga odtruwać organizm
redaktor: grzes_s, specjalista Tipy.pl
Korzystanie z olejku cytrynowego pomaga oczyścić organizm, poprawia metabolizm, pomaga zachować równowagę pH i odżywia skórę. Cytryna jest dobrze znana ze swojej zdolności do oczyszczania...   czytaj więcej »
mleko z czosnkiem
/5
Naturalne rozwiązanie na różne dolegliwości
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Oczywiście mieszanka mleka i czosnku nie jest rozwiązaniem na wszystkie dolegliwości, ale jeśli chodzi o astmę, bezsenność czy zapalenie stawów może nam pomóc. Chociaż wiele owoców i warzyw...   czytaj więcej »
imbir zdrowie
/5
Lecznicze właściwości imbiru
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Korzeń imbiru jest od lat wykorzystywany jako wspaniały lek na różne dolegliwości, w tym zapalenie stawów czy uporczywe bóle głowy. Zanim imbir trafił do naszych szafek w postaci przyprawy,...   czytaj więcej »
okrężnica
/5
Jak oczyścić okrężnicę za pomocą siemienia lnianego?
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Tak prosta czynność jak oczyszczanie okrężnicy może sprawić, że unikniemy wielu problemów zdrowotnych. Usuwanie pasożytów i śluzu z jelit, jak również resztek kału jest konieczne, ponieważ...   czytaj więcej »
kaszel
/5
Domowy sposób naszych babć na zapalenie oskrzeli
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Jeden z najbardziej znanych i rzeczywiście najbardziej skutecznych sposobów walki z kaszlem oskrzelowym i zapaleniem oskrzeli jest wykorzystanie liścia kapusty z miodem. Jest to "złote"...   czytaj więcej »
picie wody
/5
Dlaczego warto pić wodę z samego rana?
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
W Japonii powstał nowy trend polegający na piciu wody na pusty żołądek zaraz po wstaniu z łóżka. Badania naukowe potwierdzają zdrowotne właściwości tej metody. Japońscy eksperci uważają,...   czytaj więcej »
czosnek
1.0000/5
7 udowodnionych naukowo właściwości prozdrowotnych czosnku
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Czosnek to bardzo popularne warzywo stosowane w formie przyprawy i można je spotkać w wielu potrawach. Wspiera nie tylko nasze zdrowie, ale także wpływa na samopoczucie i sprawność...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.