Tutaj jesteś: tag > Jak zachować młodość
Tag Jak zachować młodość (6)
starszy człowiek
/5
Jak zachować młodość?
redaktor: oskar2, specjalista Tipy.pl
Każdy z nas chciałby być wiecznie młody. To właśnie w tym okresie nasze ciało jest pełne życia, radości oraz sił witalnych. Młodość kojarzy nam się z życiem. Jednakże czy starość musi być...   czytaj więcej »
czerwone warzywa
/5
Warzywa i owoce odmładzające - krótki poradnik
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Mało kto wie, że czerwone oraz fioletowe warzywa i owoce działają jak lifting. Intensywna barwa w odcieniu czerwieni, fioletu lub granatu to znak, że produkt jest bogaty w antocyjany....   czytaj więcej »
1.0000/5
13 codziennych nawyków, które cię postarzają
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Czy wyglądasz na więcej lat niż masz w rzeczywistości? Jeśli nie podoba ci się to co widzisz w lustrze to może nadeszła odpowiednia chwila aby przeanalizować swoje codzienne nawyki. To co...   czytaj więcej »
wieczna młodość
/5
Do czego posuwają się ci, którzy chcą zatrzymać czas?
redaktor: monika_w, ekspert Tipy.pl
Nikt nie chce się zestarzeć. Chcielibyśmy, aby nasza uroda i młode ciało pozostało z nami na zawsze, abyśmy zawsze mogli pójść do klubu, do którego chodziliśmy kiedy mieliśmy po 20 lat,...   czytaj więcej »
młodość
5.0000/5
Najlepsze produkty na naturalne odmłodzenie organizmu
redaktor: olaa, specjalista Tipy.pl
Starzenie się to nieubłagalny fakt z którym każde z nas musi się zmierzyć, ponieważ każdego dnia, każdej minuty i sekundy jesteśmy starsi. Jednak to nie musi znacznie wpłynąć na nasz sposób...   czytaj więcej »
młodość
/5
Najlepsze pokarmy zapobiegające starzeniu się
redaktor: jolanda, specjalista Tipy.pl
Ogólne wytyczne dla diety zapobiegającej starzeniu to: jedzenie dużej ilości produktów pełnoziarnistych, tłustych ryb i świeżych owoców i warzyw, a także obniżenie spożycia soli i cukru....   czytaj więcej »
Podobne porady
renta czy emerytura - co jest krzystniejsze
5.0000/5
Renta czy emerytura - co jest krzystniejsze?
redaktor: paragraf, specjalista Tipy.pl
Zbliżasz się do wieku emerytalnego, lecz podupadasz na zdrowiu? Rozważ możliwość przejścia na rentę z tytułu niezdolności do pracy. Może się okazać, że zyskasz na tym finansowo, bo w...   czytaj więcej »
pocieszanie męża
/5
Mąż na emeryturze - jak mu pomóc?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Nie mogłaś się doczekać, kiedy mąż przejdzie na emeryturę. Wyobrażałaś sobie, że będzie cudownie, ale on nie odnajduje się w nowej sytuacji. Nie chodzi do pracy, ale ma dla Ciebie mniej...   czytaj więcej »
praca na emeryturze
/5
Ile można dorobić na emeryturze?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Przejście na emeryturę nie musi kończyć twojej kariery. Na szczęście istnieje wiele możliwości dodatkowego zarobku, nawet w stanie zawodowego spoczynku. W większości przypadków obowiązują...   czytaj więcej »
kobieta na emeryturze
/5
Czym się zająć na emeryturze?
redaktor: szyszunia, specjalista Tipy.pl
Córka znów zarzuciła cię pretensjami, że nie masz czasu dla wnuka, tylko zajmujesz się montażem windy. Może winda była ważną sprawą dla wspólnoty mieszkaniowej. Ty jeszcze jej nie...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.