Tutaj jesteś: Dziecko > Zakładanie Rodziny > Planowanie ciąży > Jak począć dziewczynkę?

Jak począć dziewczynkę?

Stopień trudności: bardzo trudne
, specjalista Tipy.pl
 2.4/5 (205 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Nikt nie może zdecydować o płci dziecka, można natomiast zwiększyć szanse na poczęcie córki. Pewnie słyszałaś, że aby począć dziewczynkę musisz jeść większe ilości słodkich rzeczy? Zapomnij o tych mitach. Potrzebujesz faktów, które przedstawię poniżej.
1
Zapewne słyszałaś mity dotyczące poczęcia konkretnej płci jak na przykład pozycja seksualna czy rodzaj diety. Otóż pozycja w jakiej kochasz się z partnerem nie ma wpływu na płeć poczętego dziecka. Tak samo dieta którą stosujesz nie zwiększa szans na jego poczęcie.
2
Plemniki płci męskiej "Y" są szybsze od plemników płci żeńskiej "X" ale nie są wytrzymałe co oznacza, że nie przeżywają tak długiego okresu czasu jak plemniki żeńskie. Aby począć dziewczynkę należy odbyć stosunek płciowy z partnerem na kilka przed owulacją (2,5 do 3 dni) - wówczas plemniki męskie zginą, zanim ona nastąpi a plemniki żeńskie przetrwają czekając do owulacji i zmierzając prosto do jajeczka.
3

Śluz kobiety może "przechowywać" plemniki i w sprzyjających okolicznościach dochodzi do zapłodnienia. Jednak plemniki męskie nie są w stanie długo przetrwać w śluzie kobiety. Powinnaś to wykorzystać, np. kobiety uprawiające sport tj. narty czy jazda na rowerze mają zdecydowanie częściej dziewczynki. Również sauna i gorąca kąpiel zabija męskie plemniki. Plemniki żeńskie są odporne na powyższe warunki i takie właśnie warunki zwiększają szansę na poczęcie dziewczynki.

Jak zwiększyć szanse zajścia w ciążę?
Co powinien jeść mężczyzna starający się o dziecko?
Jak począć syna?
Jak namówić męża na dziecko?
4
Stosunek płciowy mający na celu poczęcie dziewczynki powinien zakończyć się brakiem orgazmu u kobiety. pH pochwy jest środowiskiem kwaśnym, które pozwala na przeżycie plemników X, a plemniki Y giną w nim. Orgazm zmienia środowisko pochwy na odczyn zasadowy, wówczas plemniki żeńskie nie maja szans z plemnikami męskimi, więc szanse na poczęcie dziewczynki spadają. Dlatego jeśli kobieta nie będzie miała orgazmu szanse na poczęcie dziewczynki będą większe.
5
Innym sposobem na poczęcie córki jest zapłodnienie In vitro. W tym przypadku trzeba się liczyć ze sporymi kosztami, ale jeśli cię na to stać możesz się zdecydować, pod warunkiem, że twoje zasady moralne nie są sprzeczne z zapłodnieniem In vitro. Zapłodnienie to gwarantuje ci niemal 100 % szansę na poczęcie dziewczynki, pod warunkiem że zgłosisz ten fakt przed pobraniem plemników.
 2.4/5 (205 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (5)

Nie będzie widoczny na stronie
 
arimor - 2013-05-02
Ostatnio czytałam, że naukowcy dowiedli, iż kobiety które żyją w większym stresie częściej rodzą dziewczynki. Jeśli więc dużo się stresujesz, urodzenie dziewczynki jest bardzo prawdopodobne :)
łona - 2013-03-13
szkoda, że nie napisali, że wybór płci przy ivf nie jest w naszym kraju możliwy i ŻADNA klinika tego w Polsce nie zrobi!
skrzacik0007 - 2013-03-06
Powinni to pokazywać facetom żeby wiedzieli co robić żeby synka mieć a nie córkę :P
aaa2 - 2012-04-22
a jak kobieta jest po owulaci to jake ma szanse ze bedzie miała córeczke
lilko - 2012-02-06
O TYM ORGAZMIE TO NIE WIEDZIALAM,ZE NIE MOZNA PRZEZYWAC.
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Powszechnie uważa się, że nie można zaplanować płci dziecka. Okazuje się jednak, że to nieprawda… Obecnie istnieją...
Jak zaplanować płeć dziecka?
Powszechnie uważa się, że nie można zaplanować płci...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.