Dziewczynka

Jak począć dziewczynkę?

LoveLove - specjalista Tipy.pl
Nikt nie może zdecydować o płci dziecka, można natomiast zwiększyć szanse na poczęcie córki. Pewnie słyszałaś, że aby począć dziewczynkę musisz jeść większe ilości słodkich rzeczy? Zapomnij o tych mitach. Potrzebujesz faktów, które przedstawię poniżej.
1
Zapewne słyszałaś mity dotyczące poczęcia konkretnej płci jak na przykład pozycja seksualna czy rodzaj diety. Otóż pozycja w jakiej kochasz się z partnerem nie ma wpływu na płeć poczętego dziecka. Tak samo dieta którą stosujesz nie zwiększa szans na jego poczęcie.
2
Plemniki płci męskiej "Y" są szybsze od plemników płci żeńskiej "X" ale nie są wytrzymałe co oznacza, że nie przeżywają tak długiego okresu czasu jak plemniki żeńskie. Aby począć dziewczynkę należy odbyć stosunek płciowy z partnerem na kilka przed owulacją (2,5 do 3 dni) - wówczas plemniki męskie zginą, zanim ona nastąpi a plemniki żeńskie przetrwają czekając do owulacji i zmierzając prosto do jajeczka.
3

Śluz kobiety może "przechowywać" plemniki i w sprzyjających okolicznościach dochodzi do zapłodnienia. Jednak plemniki męskie nie są w stanie długo przetrwać w śluzie kobiety. Powinnaś to wykorzystać, np. kobiety uprawiające sport tj. narty czy jazda na rowerze mają zdecydowanie częściej dziewczynki. Również sauna i gorąca kąpiel zabija męskie plemniki. Plemniki żeńskie są odporne na powyższe warunki i takie właśnie warunki zwiększają szansę na poczęcie dziewczynki.

4
Stosunek płciowy mający na celu poczęcie dziewczynki powinien zakończyć się brakiem orgazmu u kobiety. pH pochwy jest środowiskiem kwaśnym, które pozwala na przeżycie plemników X, a plemniki Y giną w nim. Orgazm zmienia środowisko pochwy na odczyn zasadowy, wówczas plemniki żeńskie nie maja szans z plemnikami męskimi, więc szanse na poczęcie dziewczynki spadają. Dlatego jeśli kobieta nie będzie miała orgazmu szanse na poczęcie dziewczynki będą większe.
5
Innym sposobem na poczęcie córki jest zapłodnienie In vitro. W tym przypadku trzeba się liczyć ze sporymi kosztami, ale jeśli cię na to stać możesz się zdecydować, pod warunkiem, że twoje zasady moralne nie są sprzeczne z zapłodnieniem In vitro. Zapłodnienie to gwarantuje ci niemal 100 % szansę na poczęcie dziewczynki, pod warunkiem że zgłosisz ten fakt przed pobraniem plemników.
Strona 1 z 2

Powiązane porady

owulacja
bliźnięta
leczenie bezpłodności kobiet metodami naturalnymi

Podobne porady

Komentarze (5)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

arimor
02.05.2013
Ostatnio czytałam, że naukowcy dowiedli, iż kobiety które żyją w większym stresie częściej rodzą dziewczynki. Jeśli więc dużo się stresujesz, urodzenie dziewczynki jest bardzo prawdopodobne :)
łona
13.03.2013
szkoda, że nie napisali, że wybór płci przy ivf nie jest w naszym kraju możliwy i ŻADNA klinika tego w Polsce nie zrobi!
skrzacik0007
06.03.2013
Powinni to pokazywać facetom żeby wiedzieli co robić żeby synka mieć a nie córkę :P
aaa2
22.04.2012
a jak kobieta jest po owulaci to jake ma szanse ze bedzie miała córeczke
lilko
06.02.2012
O TYM ORGAZMIE TO NIE WIEDZIALAM,ZE NIE MOZNA PRZEZYWAC.