Starszego faceta

Jak poderwać starszego faceta?
AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl

Jeszcze kilka lat temu, gdy byłam młodsza zazwyczaj na randki umawiałam się z mężczyznami, którzy byli ode mnie starsi przynajmniej piętnaście lat. Dlaczego? To łatwa odpowiedź – można było z nimi pogadać o wszystkim i traktowali mnie jak prawdziwą kobietę w przeciwieństwie do rówieśników, którym w głowie było wyłącznie piwo, koledzy i gry komputerowe. Jeśli chciałabyś poderwać starszego mężczyznę przeczytaj ten artykuł a podpowiem ci jak to zrobić.
1
Dowiedz się gdzie możesz go spotkać

To proste - starszego mężczyzny na pewno nie spotkasz w studenckim klubie czy dyskotece gdzie średnia wieku wynosi dwadzieścia lat. Restauracje, kluby fitness czy wydarzenia sportowe to miejsca gdzie możesz spotkać wymarzonego faceta.

2
Sprawdź to od razu

Wielu starszych mężczyzn jest już żonatych. Na samym początku musisz sprawdzić, jaki jest stan matrymonialny twojego faceta. Niestety niektórym mężczyznom nie przeszkadza to, że mają żony i chętnie spędzają czas z młodszymi dziewczynami. Im może się to podoba, ale nie koniecznie tobie musi – przecież nie chcesz być tą drugą, a co więcej niszczyć szczęścia innej kobiecie.

3
Bądź przygotowana

Musisz wiedzieć, że starszy mężczyzna nie będzie chodził trzymając cię za rękę miesiącami zanim zdecyduje się zrobić kolejny krok. Starsi mężczyźni są bardziej doświadczeni i oczekują, że kobieta odda im się o wiele szybciej niż oczekiwali tego mając dwadzieścia kilka lat. Zastanów się czy jesteś przygotowana na taki krok i tempo rozwoju sytuacji.

4
Bądź rozsądna

Nie oczekuj że twój starszy o piętnaście lat od ciebie partner będzie tak aktywny i miał tyle energii, co koledzy w twoim wieku. Nie spodziewaj się również tego ze będzie mięczakiem, który do niczego się nie nadaje.

5
Zbadaj czy macie podobne cele

Porozmawiaj z nim o tym, jakie ma plany na resztę życia. Może chciały już w tej chwili się ustatkować i mieć czwórkę dzieci, a może już ma duże dzieci i nie chce mieć ich więcej. To ważne by dowiedzieć się czy jego plany są podobne do twoich. Jeśli różnią się diametralnie to może nie warto tracić na ten związek czasu. Pomyśl czy chciałabyś najpiękniejsze lata młodości spędzić u boku faceta przed telewizorem, który myśli już o emeryturze.

6
Naucz się gotować

Jak to mówią „przez żołądek do serca”. Mężczyźni bardzo sobie cenią, gdy kobieta potrafi gotować, a szczególnie ci starsi, którym przeszła już faza na cheeseburgery i pizzę, cenią sobie o wiele bardziej domowe obiady. Nie musisz gotować jak szef ekskluzywnej kuchni, wystarczy jak będziesz umiała ubić kotleta, zrobić jajecznicę czy upiec biszkopt z owocami.

7
Nie matkuj mu

Starsi mężczyźni, szukają prawdziwej kobiety a nie takiej, która będzie im matkowała.

8
Nie postarzaj się

Jeżeli martwisz się tym, że starszy mężczyzna będzie obawiał się tego, że jesteś od niego dużo młodsza, absolutnie nie próbuj postarzać się przez mocniejszy makijaż czy inny styl ubierania. Bądź sobą, jeśli cię kocha to będzie akceptował to, jaka jesteś.

9
Mniej poczucie humoru

Różnica wieku może być krępująca zarówno dla ciebie tak i jego. Śmiej się, gdy on rzuci coś w stylu „jak robiłem swoje prawo jazdy ciebie jeszcze na świecie nie było” obydwoje jesteście świadomi różnicy, jaka was dzieli – traktuj to na luzie.

10
Publiczna opinia – kogo to obchodzi!

Bądź przygotowana na dziwne spojrzenia, gdy będziecie razem w publicznym miejscu, bądź głupie pytania czy komentarze. Możesz spotkać się z sytuacją, że ktoś cię zapyta o to czy na randkę się umówiłaś z własnym ojcem – oczywiście żeby cię zdenerwować. Tak naprawdę nie ma się czym przejmować to ty wiesz najlepiej, z kim chcesz się spotykać a z kim nie.

11
Znajdźcie wspólne zainteresowania

Tak naprawdę nie ważna jest różnica wieku. Liczy się to, abyście mogli się dogadywać, dobrze czuć w swoim towarzystwie i mieć wspólne zainteresowania. To sprawi, że będziecie mieli wiele okazji, aby wspólnie spędzać czas.

?

Wskazówki
* Dostosuj się do moich wskazówek a już niedługo będziesz cieszyć się towarzystwem starszego od ciebie mężczyzny. Może ty masz jakieś sprawdzone sposoby jak poderwać starszego mężczyznę?

Strona 1 z 3

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Krzychu
04.07.2020
Super, ja jestem właśnie mężczyzną, który szuka dużo młodszej kobiety do poważnego związku. Cieszę się, że z drugiej strony też są takie poszukiwania, choć to pewnie raczej wyjątki...
Salavo
12.05.2016
Mam faceta o 20 lat starszego ode mnie. Nie prawda - ma sporo energii, więcej niż moi rówieśnicy. Jak jeden gość zwrócił się do mnie chamsko w knajpie walnął mu w mordę a innym dwóm tylko dlatego, że wstali od baru. Moi poprzedni faceci by UCIEKLI albo udali że nie dosłyszeli obrazy. W łóżku jest świetnie, to powazny, uczuciowy i uczynny mężczyzna - mój Książę z Bajki :)
Ja_40
29.01.2014
Właśnie przez taką młodą nastolatkę mój 13-letni związek ,legł na samo dno.Gdy owy mężczyzna się zorientował ,że to nie żarty i zaczyna wszystko tracić naraz przejrzał na oczy stwierdzające że to "kryzys wieku średniego" ,hm ...dla mnie nie jest już tym samym mężczyzną,straciłam do niego szacunek i zaufanie.!!!