Słodka obudowa laptopa

Jak wybrać laptopa dla dziewczyny?

AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl
Laptopy mają zazwyczaj typowy męski wygląd. Mocna obudowa i ciemne kolory. Najwyraźniej producenci w branży komputerowej zaczęli myśleć o kobietach, dlatego też na półkach sklepowych pojawiają się coraz bardziej kolorowe laptopy z wieloma różnymi dodatkami. W tym artykule dowiesz się, jakiego laptopa wybrać dla dziewczyny.
1
X2 stylebook
X2 Stylebook

Waży niecałe 1,8 kg i dostępny jest w wielu kolorach takich jak: zielony, niebieski, różowy, biały, czarny i srebrny. Ten laptop jest zdecydowanie stylowy. Można dostać do niego również dopasowane etui w zależności od gustu: ze skóry, zamszu, mikrofibry bądź imitacji skóry krokodyla. Posiada najnowszą technologię i jest idealny do surfowania po internecie i tworzenia dokumentów.

2
Hp Eco Laptop
Hp Eco Laptop

Jest to laptop nie jest dedykowany tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn. Ale jego stylowy wygląd jak najbardziej może przypaść do gustu kobiecie. Do zasilania tego laptopa wykorzystywane są baterie słoneczne, dodatkowo ma skaner kodów kreskowych. Ma przepiękny kolor zielony. Razem z laptopem dostajemy w zestawie zieloną opaskę na rękę, która mierzy puls i ciśnienie krwi!

3
Hp Fitness
Hp Fitness

Ten niewielki laptop jest naprawdę idealny dla kobiet. Nie tylko pozwala kontrolować swoje życie w internecie, ale również pomaga kontrolować swoją wagę. Aby to zrobić wystarczy stanąć na laptopie z bransoletką, która jest w zestawie. Należy dodać, że czarno niebieski zestaw kolorów jest niezwykle interesujący.

4
Hp Chameleon
Hp Chameleon

Dzięki trzem kamerom i komórkom adaptacyjnym laptop ten będzie dopasowywał się do wyglądu otoczenia, w którym będzie się znajdować. Kiedy jest wyłączony to posiada srebrny kolor, ale po włączeniu jak położysz go na tkaninę z ciekawym wzorem całkowicie się do niego dostosuje. Oryginalny, co nie?!

5
Hp mama
Hp mama

Ten laptop został zaprojektowany po wywiadzie, jaki przeprowadziła firma Hp z mamami, które nie mają czasu dla właściwego korzystania z komputera. Cóż teraz już mogą! Laptop ten wyposażony jest w dwie kamery bluetooth z zoomem, który można wykorzystać do monitorowania dzieci. Jest wytrzymały i wodoodporny. Posiada również system wysuwania „szyi”.

6
Hp Perfume
Hp Perfume

Jest to kolejny laptop stworzony przede wszystkim dla użytkowania przez kobiety. Jest przezroczysty, podświetlany na różne kolory z wbudowanymi diodami. Laptop może służyć za lampkę a także odświeżacz powietrza. To zdecydowanie idealny wybór dla kobiety, która nie chce laptopa o dużych rozmiarach, i coś, co będzie o wiele lepiej wyglądało w jej pokoju.

7
Hp Bag
Hp Bag

Ten laptop posiada elastyczny ekran OLED i czujniki dotyku. Jest on idealny dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo miejsca w torbie na tradycyjnego laptopa. Laptop ten ma takie funkcje jak inne laptopy, ale jest zdecydowanie poręczniejszy a granatowy efekt szkła daje ciekawy efekt.

8
Hp Make-up
Hp Make-up

To jest zdecydowanie laptop dla kobiet. Produkowany jest w intensywnym różowym kolorze i wygląda jak podkład w kompakcie. Co lepsze - po naciśnięciu specjalnego przycisku ekran zmienia się w lustro a z boku obudowy znajduje się urządzenie do komputerowego malowania paznokci! Posiadając takiego laptopa kobieta nie musi odchodzić od biurka, aby poprawić swój wygląd.

?

Wskazówki
* Te laptopy są po prostu genialne. Niektóre są już dostępne na rynku, niestety jeszcze amerykańskim a niektóre są dopiero zapowiedziami. Jak widać producenci zaczęli myśleć o indywidualnych potrzebach kobiet.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

klawiatura
energooszczędny laptop

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie