wróżenie z kuli

Jak wróżyć z kuli?
WrozkaWrozka - specjalista Tipy.pl

Czy zastanawia Cię w jaki sposób większość wróżek odgaduje wiele istotnych informacji które miały miejsce w Twoim życiu? A może sama chcesz zostać wróżką i wyczytywać z kryształowej kuli informacje o osobie, którą pierwszy raz widzisz na oczy? Czytania z kuli może nauczyć się każdy. To nie czary - to psychologia, a dokładniej technika zwana zimnym odczytem. Zimny odczyt to umiejętność przekonywania osób, że wie się o nich więcej niż ma to miejsce w rzeczywistości. Przeczytaj poniższe wskazówki i czytaj z ludzi jak z otwartej księgi.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* kryształowa kula (lub jakaś inna)
* informacje na temat zimnego odczytu (cold reading)

1
Należy być pewnym siebie. Słowa które wypowiadasz muszą być twierdzące - nigdy pytające. Mów mało. Kilka, ubogich słów wypowiedzianych półszeptem sprawi że będzie się wydawało iż wiesz więcej niż powiedziałaś. Zacznij od poproszenia danej osoby aby oczyściła umysł i się skupiła. Powiedz tej osobie, że to czy ta sesja przyniesie sukces zależy tylko od niej. Powinna ona z tobą współpracować a nie testować twoje zdolności parapsychiczne.
2
Wykorzystuj statystyki. Wiesz, że większość ludzi ma bliznę na lewym kolanie lub kiedyś miało je uszkodzone? To jest tylko przykład. Jednak wykorzystując tego typu wiadomości możesz spokojnie założyć, że jeśli większości ludzi dotyczy jakaś sprawa to będzie dotyczyła również osoby której czytasz z kuli (wróżysz). Wyjawiając taki sekret możesz strzelić w dziesiątkę ponieważ dla tej osoby ta mała blizna może się wydawać bardzo specyficzna i dotycząca tylko jej.

Przykładowo, w Polsce wiele dziewcząt ma na imię Ania. Do częstych imion należą też Agnieszka czy Andrzej. Możesz więc założyć, że osoba której czytasz z kuli z pewnością zna kogoś, kogo imię zaczyna się na literę A. Możesz zatem w tajemniczy sposób powiedzieć "Widzę, że jakaś osoba której imię zaczyna się od litery A ma powiązania z twoją pracą" (szkołą, problemami, życiem, samopoczuciem - cokolwiek wymyślisz będzie dobrze). Teraz osoba której wróżysz zaczyna szukać w głowie osoby, która miałaby jakieś powiązania z danym czynnikiem. Ta technika nazywana jest "łowieniem".
3
Zrób sobie listę zapasowych sformułowań. Używaj ich na początku seansu - dadzą ci one czas na przeanalizowanie tego co możesz wyczytać z kuli na temat danej osoby oraz nadać całości bardziej podniosły i tajemniczy efekt.

Lista przykładowych fraz:
- Potrzebujesz tego, aby inni ludzie cię lubili i podziwiali
- Masz tendencje do krytykowania swojej osoby
- Masz ogromny niewykorzystany potencjał, który mógłby przynieść ci korzyści
- Starasz się być osobą zdyscyplinowaną i kontrolować swoje zachowanie. Czujesz jednak niepewność i masz sporo zmartwień o których głośno nie mówisz.
- Czasami się zastanawiasz i masz wątpliwości czy decyzja podjęta w przeszłości była prawidłowa.
- Masz pewne słabości w swoim charakterze ale starasz się je rekompensować czymś innym.
- Do pewnego stopnia lubisz zmiany i różnorodność. Jesteś niezadowolony gdy nagle pojawia się za dużo ograniczeń, gdy coś nagle ogranicza twoją swobodę.
- Uważasz, że nie należy ujawniać o s.
- Szczycisz się tym, że jesteś indywidualistą i nie przyjmujesz opinii innych bez satysfakcjonującego cię dowodu.
- Uważasz że bycie szczerym i ujawnianie za dużo o sobie jest niemądre.
- Jesteś otwarty, uprzejmy dla innych i towarzyski jednak czasami zdarza się że stajesz się zamknięty w sobie, ostrożny i powściągliwy.
- Niektóre z twoich dążeń i aspiracji wydają się być trochę nierealne.
4
Zacznij łowić. Musisz sobie uświadomić, że większość problemów ludzkich jest związanych z pracą, chorobami, pieniędzmi, małżeństwem, dziećmi i śmiercią. Możesz postawić pewne założenia na temat danej osoby, której czytasz z kuli. Przykładowo: kobieta w wieku około 30 lat prawdopodobnie ma myśli na temat dzieci; 40-sto letni mężczyzna raczej ma pewne hobby czy pasję, która sprawia że czuje się on młodszy; młoda matka niepokoi się o zdrowie swojego dziecka i jego szkoły. Nie musisz wymyślać jakiś szczególnych fraz na początek. Zrób listę ogólnych stwierdzeń, fraz oraz pytań i pozwól danej osobie dopowiedzieć resztę. To co dana osoba dopowie powtórz jej - tak jakby to było twoje stwierdzenie. Klient zapamięta to, że to nie on podawał ci informacje tylko jedynie potwierdzał to co ty mu wyjawiłaś.
5
Słuchaj. Twój klient prawdopodobnie chciałby pomówić o swoich problemach i obawach. Pozwól mu na to! Często jest tak, że klient zna odpowiedź na swoje pytania, jednak szuka tylko ich potwierdzenia. Tak, samo jak każdy z nas chce on porozmawiać o swojej sytuacji. Pozwól mu zatem mówić a później powtórz mu to co ci przekazał i potwierdź konkretne rozwiązanie (tą odpowiedź której on się spodziewa). Będziesz zaskoczona tym jak dużo zyskasz informując daną osobę o tym o czym ona ci sama wcześniej powiedziała.
6
Schlebiaj swojemu rozmówcy. Mów mu to co on chce usłyszeć. Zapamiętaj że wróżka która odniosła sukces nigdy nie mówi "Twoja ukochana matka była diabłem wcielonym i teraz smaży się w piekle! Słyszę jej rozdzierające wycie i krzyki". Zawsze mów dobre rzeczy: "Twoja matka Cię kocha i chce abyś wiedziała, że jest jej dobrze i abyś się nie zamartwiała". Klient pragnie komfortu psychicznego i Twojego zapewnienia.
?

Wskazówki
* Jeśli masz faktycznie zdolności parapsychologiczne to nie używaj techniki zimnego odczytu.

Strona 1 z 3

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (4)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Nimfadora206
14.11.2016
Ja mam zamiar to wypróbować w andrzejki.
Nimfadora206
14.11.2016
Ja mam zamiar to wypróbować w andrzejki.
Ka$ka...^^
11.03.2011
super sposób!!!
Kara
24.10.2010
Fajne to sprubuje