Chłopak i dziewczyna w łóżku

Co mówić podczas seksu?

AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl
Kobiety przeważnie z natury są romantyczne i potrzebują wielu miłych słów, które potwierdzą ich atrakcyjność. Są również takie, które chciałyby usłyszeć wiele pikantnych słów podczas ostrego seksu. Niestety są również bardzo wrażliwe i wiele rzeczy biorą zbytnio do siebie. Nieodpowiednie słowa potrafią zepsuć cały nastrój. Co mówić do kobiety podczas seksu, aby była zachwycona? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.
1
„Pragnę abyś czuła się wspaniale”

Te słowa to najprostszy sposób, aby wyrazić jej twoje zainteresowanie i chęć sprawienia jej przyjemności. Mówiąc jej to uświadomisz jej, że decyzja o wspólnym seksie była naprawdę właściwa. Słowa wypowiedziane podczas gry wstępnej zamienisz w czyny, co często jest jeszcze bardziej doceniane.

2
„Uwielbiam, gdy jęczysz i krzyczysz podczas orgazmu”

Jeśli dziewczyna wydobywa z siebie najróżniejsze dźwięki podczas orgazmu jesteś przekonany, że właściwie wykonałeś swoje zadanie i że faktycznie przeżyła ten cudowny moment. Niestety wiele kobiet krępuje się, wstydzi i hamuje przed krzyczeniem czy jęczeniem. Powiedź jej, jakie jest to dla ciebie ważne. Jak bardzo potrzebujesz tych dźwięków. Gdy to usłyszy to będzie miała pewność, że zależy ci bardzo na jej rozkoszy i poczuje się swobodniej.

3
„Masz takie wspaniałe... (i wstaw ulubioną część jej ciała)”

Wybierz ulubioną jej część ciała i wychwalaj pod niebiosa. Czy jesteś fanatykiem piersi, pupy czy nóg - na pewno twoja kochanka posiada coś, co warto naprawdę docenić. Upewnij się jednak wcześniej czy aby nie ma kompleksów, bo zdarza się nieraz, że ona uważa, że ma za małe piersi czy zbyt obszerne biodra a z kolei dla ciebie są one idealne. Jak już wspomniane było wcześniej kobiety potrafią być bardzo przewrażliwione a niewłaściwy komplement mogą odebrać, jako ironię.

4
„Co sobie wyobrażasz w tej chwili”

To zachęci ją, aby porozmawiać o seksualnych pragnieniach i fantazjach. Pozwoli stworzyć odpowiedni nastrój, wyzwoli to, co kryje się w jej głowie. Chodzi o to, aby poczuła się swobodnie.

5
„Czuje się wspaniale. Kocham, gdy robisz... (to i to)”

Ten zwrot podobnie jak wcześniejszy sprawi, że poczuje się bardziej komfortowo i przy okazji będzie wiedziała, co lubisz i czym może sprawić ci przyjemność. Z tej wypowiedzi możecie czerpać podwójną korzyść – ona będzie wiedziała, że potrafi sprawić ci ogromną przyjemność a ty będziesz z niej czerpał.

6
„Jesteś tak dobra... (napisz, w czym)”

Podobnie jak mężczyźni kobiety również potrzebują potwierdzenia swoich umiejętności seksualnych. Chcą być świetnymi kochankami. W momencie, w którym będziesz jej to mówił zrób minę niedowierzania i przyłóż szczególny nacisk na słowo „tak”.

7
„Twoja skóra jest tak miękka i delikatna”

Kobiety poświęcają wiele czasu na dbanie o swój wygląd. Robią wiele zabiegów na skórę, aby była piękna i delikatna. Masaże, balsamy to codzienne rytuały, którym się poddają. Niezwykle miło będzie jej usłyszeć, że doceniasz jej starania. Najlepiej będzie te słowa wypowiedzieć tuż przed stosunkiem gdyż dodadzą jej pewności siebie. Możesz powiedzieć to również zaraz po seksie, gdy będziecie leżeli w łóżku mocno do siebie przytuleni.

8
„Chcę całować każdy centymetr twojego ciała”

Kobiety uwielbiają długą grę wstępną i to, że podnieca cię całe jej ciało. Nawet, jeśli nie zamierzasz całować każdego centymetra jej ciała sama rozmowa o tym będzie dla niej bardzo przyjemna. Mówienie kobiecie, że ją kochasz i doceniasz jest tym, co z pewnością pragnie usłyszeć.

9
„Nigdy wcześniej nie czułem się tak wspaniale”

Kobiety uwielbiają być wyróżniane, czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Jeśli ona zrobiła coś dla ciebie w łóżku jak nigdy dotąd powiedz jej o tym. Bądź tak szczery i przekonywujący, aby mogła sobie pomyśleć, że masz zamiar nazwać swój ukochany samochód jej imieniem. Nie przesadź jednak mówiąc coś w rodzaju „to było najlepsze w historii, w żadnym pornolu jeszcze czegoś takiego nie widziałem”.

10
„Jesteś taka (tutaj przekleństwo) gorąca”

Jak wspomniane było już na początku niektóre kobiety potrzebują „pikantnych” słów w łóżku. Przekleństwo będzie dosadnym sposobem, aby powiedzieć jej, że jest naprawdę dobra. Czułe miłe słówka podczas seksu mogą po jakimś czasie stać się zbyt rutynowe i stracić na wyrazie. Istnieją dwa sposoby, aby używać „świństewek”. Agresywne, które dotyczą bezpośrednio jej części intymnych i mogą być wręcz obraźliwe. Zacznij od bardziej delikatnych i zaobserwuj jej reakcję. Najlepsze będą zboczone słowa, pikantne, które określają jej ciało i pobudzają wyobraźnię, ale nikogo nie obrażają. Pamiętaj, aby umiejętnie ocenić jak ona reaguje. Jeśli jest to nowa partnerka postaraj się powstrzymać od tego typu tekstów, bo może ją to przerazić. Jeśli poznacie się lepiej i będziecie już więcej wiedzieli o sobie i swoich preferencjach to będzie dobry moment, aby wprowadzić do seksu mocniejszy akcent.

?

Wskazówki
* Dobieraj słowa mądrze. Nikt lepiej od ciebie nie będzie wiedział, co powiedzieć. Znasz kobietę, z którą się kochasz. Znasz jej reakcję i metody, do jakich może się posunąć. Czy lubi delikatny seks czy raczej „brutalny”. Właściwy dobór słów będzie kluczem do lepszego seksu i przerwania niezręcznej ciszy.

Strona 1 z 4

Powiązane porady

Jak uprawiać petting?
necking
gra wstępna

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

kropek-1991
25.09.2017
jak go podniecic i czy mu loda zrobic