Tutaj jesteś: Ślub i Wesele > Prezenty Ślubne > Prezent Ślubny > Jak zapakować wino dla pary młodej?

Jak zapakować wino dla pary młodej?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.2/5 (11 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 15 
Jeśli wybierasz się na wesele na które państwo młodzi zażyczyli sobie wino zamiast kwiatów to może przypadnie ci do gustu poniższy pomysł jego zapakowania.
Rzeczy, których potrzebujesz:
biały i czarny papier do pakowania, taśma jedno i dwustronnie klejąca, mały kwiatuszek z materiału, cienka biała wstążeczka, klej w sztyfcie
1
Wino dla pani młodej

Wino dla Panny Młodej

2
Wino dla pani młodej 2
Połóż wino na środku białego papieru ozdobnego, który jest o szerokości o kilka centymetrów dłuższej od obwodu wina i o długości o połowę większej od wysokości wina.
3
Wino dla pani młodej 3
Przyklej do butelki krawędź papieru a następnie nią nim owiń. Po owinięciu sklej ze sobą nachodzące na siebie krawędzie. Papier na dole poskładaj w zakładki schodzące się ze sobą w środku i zaklej.
4
Wino dla pani młodej 4
Górną, wolną część papieru wygładź na płasko i złóż w harmonijkę zostawiając kilka centymetrów od końca butelki. Harmonijkę złóż na pół na kształt pawiego ogona. Obydwie krawędzie harmonijki sklej ze sobą taśmą dwustronną.
5
Wino dla pani młodej 5
Wytnij z białego papieru kwadrat i złóż go po przekątnej na pół.
6
Wino dla pani młodej 6
Zaczynając od wierzchołka trójkąta złóż go w harmonijkę.
7
Wino dla pani młodej 7
Harmonijkę przewiąż w środku cienką wstążeczką, przyklej do dolnej części butelki taśmą dwustronną i ozdób małym kwiatkiem z materiału.
8
Wino dla pana młodego

Wino dla Pana Młodego

9
Wino dla pana młodego 9
Połóż wino na środku białego papieru ozdobnego, który jest o szerokości o kilka centymetrów dłuższej od obwodu wina i o długości o połowę większej od wysokości wina.
10
Wino dla pana młodego 10
Przyklej do butelki krawędź papieru a następnie nią nim owiń. Po owinięciu sklej ze sobą nachodzące na siebie krawędzie. Papier na dole poskładaj w zakładki schodzące się ze sobą w środku i zaklej.
11
Wino dla pana młodego 11
Górną, wolną część papieru wygładź na płasko. Zaraz przy końcu szyjki butelki zrób po obydwu stronach papieru nacięcia na tyle głębokie, aby dotykały butelki. Przednia część papieru powinna być całkowicie przecięta. Papier złóż od góry aż do szyjki butelki zginając go co kilka milimetrów. Następnie go zagnij na kształt kołnierza, przytnij jego końce i przyklej taśmą dwustronnie klejącą
12
Wino dla pana młodego 12
Wytnij z czarnego papieru prostokąt o długości dwa razy dłuższej niż obwód butelki a następnie złóż go na 5 równych części.
13
Wino dla pana młodego 13
Dwie zewnętrzne części zagnij do środkowej części papieru i przyklej. Wygnij na zewnątrz górne rogi tak jak pokazano na obrazku.
14
Wino dla pana młodego 14
Papierem owiń butelkę zaś jego krawędzie które na siebie nachodzą sklej klejem. Zrób z papieru muszkę i przyklej ją na koszuli.
 4.2/5 (11 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Jeśli chcesz pomysłowo zapakować swój prezent wcale nie musisz się na tym napracować i wysilać. Dzisiaj pomysły są dużo...
Jak zapakować prezent pod choinkę z motywem choinki?
Jeśli chcesz pomysłowo zapakować swój prezent wcale...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.