Nauczycielka

Jaki prezent dla nauczyciela?

Karolcia - specjalista Tipy.pl
Nauczycielka
1 z 6
Bez względu na to czy chcesz kupić prezent wychowawcy z okazji Dnia Nauczyciela czy na zakończenie roku szkolnego pamiętaj - wyjątkowy nauczyciel zasługuje na wyjątkowy prezent! Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na prezenty dla nauczycieli.
1
pamiętnik
Pamiętnik

Nauczyciele mogą mieć już dość prezentów kupionych w sklepie. Jeśli chcesz, aby nauczyciel dobrze i miło zapamiętał waszą klasę kupcie pamiętnik, w którym niech każdy napisze podziękowania i życzenia oraz narysuje jakiś rysunek. Możecie do pamiętnika wkleić również kilka zdjęć klasowych lub zdjęć z wycieczek szkolnych.

2
spa
Bon upominkowy

Złóżcie się całą klasą i kupcie wychowawcy bon. Jeśli jest to nauczycielka wówczas dobrym pomysłem będzie bon do salonu kosmetycznego lub SPA. Jeśli w klasie jest was 30 a złożycie się po 10 zł, to bon będzie na 300 zł a za te pieniądze będzie mogła ona spędzić cudowny i niezapomniany dzień w SPA. Inne pomysły to: karnet na siłownię, bon do księgarni (nauczyciele uwielbiają czytać!), bon na masaż czy bon do restauracji (każdy musi jeść). Po prostu dowiedzcie się czego potrzeba nauczycielowi i co sprawi mu największą radość.

3
kosz upominkowy
Kosz upominkowy

Dowiedzcie się co lubi wasz nauczyciel czy nauczycielka. Czy są to słodycze, kawa, herbata, orzeszki czy owoce? Jak już to ustalicie przynieście każdy po jednej rzeczy np. po jednym owocu i włóżcie wszystko do wspólnego kosza upominkowego.

4
czerwony długopis
Zestaw pierwszej pomocy dla nauczyciela

Możesz zrobić dla ulubionych nauczycieli zestawy pierwszej pomocy. W takim zestawie powinny się znaleźć: Aspiryna (na ból głowy), żel do nóg (na ból nóg od stania), czerwony długopis (do wpisania uwagi), kolorowe kredki (aby rozweselić szary dzień), cukierki (aby poprawić humor), stopery do uszu (przydatne na przerwach), żel antybakteryjny do rąk (zarazki są w całej szkole).

5
kubek dla nauczyciela
Nie kupuj kubka

Najpopularniejszym prezentem dla nauczyciela jest kubek. Jednak czy wiesz ile takich kubków mają już nauczyciele? Na prawdę dużo. I nie mają już gdzie ich trzymać. Dlatego wymyśl coś bardziej kreatywnego.

Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (79)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

janda
13.10.2016
oczywiscie nie kazdy nauczyciel zasluguje na oprezent, ale jesli jest sie pedagogiek z krwi i kosci to czemu go nie docenic? jesem zwolenniczka prezentow ale nie dla kazdego. moja Michasia ma wspaniala wychowawczyni. jest mlodziutka, orzed 30 ale wiele nauczycieli starszych stazem powinno brac z niej przyklad. generalnie klasa zrzucila sie dla niej na gwiazdke z kingdom of universe i nadala jej nazwe najwspanialsza nauczycielka w kosmosie. oj wzruszyla sie babeczka i to niezimsko a certyfikat wisi w klasie!
Karolina
06.06.2016
Poza bonem upominkowym, porady całkiem dobre. Prezent powinien być symboliczny i nie kosztować więcej niż 50 zł, żeby nie krępować nauczyciela. Nie rozumiem podejścia, że nauczycielowi żaden upominek się nie należy,bo to nieprawda. Ich praca jest bardzo niewdzięczna. Ostatnio bardzo popularne stało się wręczanie wychowawcom fotoksiążek ze zdjęciami dzieciaków z okresu, kiedy nauczyciel ich uczył. I to jest idealna pamiątka! Niedroga ( kosztuje ok 30 zł) i na całe lata! Nauczyciel na pewno będzie wzruszony.
rady dla strony
11.04.2016
nie zbyt dobre rady. Moja nauczycielka np. nie ucieszyła z pamiętnika ponieważ jest młoda nie głupia i niema 11 lat!!! Ja na jej miejscu nie uczieszyła bym się z koszyka zjedzeniem bo to wygląda jak by niebyło ją stać, a apteczka to hit szczerze po co jej skoro ma już pewnie. Najmocniej przeprasza ale to mnie przerosło. ALE KUBEK TO IDEALNY PREZENT!!!
Beata
07.04.2016
mój syn ma wspaniałą nauczycielkę ma z nia zajęcia indywidualne oprócz tego ma wspaniała wychowawczynie kobiety z sercem na dłoni i ja planuje dać niezwykły prezent dla obu nauczycielek, mój syn jest niepełnosprawny i nauczyciele okazują mu dużo serca i nie mogę przejsc obojętnie, zwłaszcza ze zbliża się koniec roku szkolnego i dla jednej z nauczycielek szukam specjalnego prezentu za okazanie serca i dobroci wobec mnie i syna. Nie podzielam zdania o nauczycielach są naprawdę niektórzy wspaniałymi ludzmi. Beata
ag
16.03.2016
U mnie dyrekcja jakieś 3 lata temu zakazała drogich podarunków od uczniów .Dozwolone są kwiaty,słodkie poczęstunki,albumy(nachętniej robione przez dzieci) laurki,smycze na klucze, długopisy i notatniki grawerowane,kalendarze i kubki ze zdjęciem klasy. Tak jest ok
Natalii
25.06.2015
Wpisz komentarzTrochę niesmaczna jest ta cała dyskusja, zwłaszcza wprost wulgarny wpis `nl... Szkoda słów, jeśli ta osoba to faktycznie nauczyciel to już szkoda mi dzieci, które ma pod swoimi zjadliwymi skrzydłami. Jeśli chodzi o poruszane przez Was zarobki - chociaż nie to jest głównym tematem - moim zdaniem nie ważne jakie są wysokie ! Praca nie należy do łatwych, a przy tym wymaga odporności psychicznej, wytrwałości, nieustannego podejmowania szkoleń i POWOŁANIA!!! (czego brakuje `nl). Moim skromnym zdaniem - nauczyciele powinni być dobrze wynagradzani. Rzeczywiście, niewtajemniczeni mogą sobie myśleć, że w wakacje trwa dla nich nieprzerwany urlop - bzdura, zwłaszcza, jeśli któryś z nich zdecyduje się np. na kolonie. To ludzie wykształceni i bezspornie należy się im wysoka pensja... co do przywilejów, to faktycznie przesada... każdy zawód ma swoje obciążenia, trzeba się z tym liczyć. Ja po kilku latach pracy w szkole odeszłam, pomimo tego, że bardzo chciałam być nauczycielem zauważyłam, że brakuje mi silnej psychiki, a to odbijało się negatywnie na moich uczniach. Jeśli chodzi o PREZENTY. Cóż, nie widzę niczego złego w kwiatku, wspólnym poczęstunku ciastem, czy ( w przypadku klas ponadpodstawowych) wyjściem po rozdaniu świadectw np. na pizze. Ale SPA? Telefony itp. to gruba przesada. Koniec końców uświadommy sobie, że nauczyciel wykonuje swoją pracę. Czy za miłą obsługę w okienku pocztowym też przynosimy iPhona? uwierzcie, wypada nie dać żadnego prezentu. Mój syn po raz kolejny pójdzie po prostu po świadectwo, powie dziękuję i tyle. Nauczyciel to nie bożyszcze, któremu należy składać ofiary - szanowny/a nl...
fado
23.06.2015
Dla jasności. .. nie trzeba wam dopłacać do 8 godzin. Przecież wasz etat wynosi połowę etatu zwykłego człowieka a podstawa minimalna jest ta sama! Jestem za tym by nauczyciel pracował 8-16 i miał godziny dydaktyczne i nie dydaktyczne by pracy nie zabierać do domu, ale bez przesady przesady jeśli chodzi o wynagrodzenie. Bo kto średnio mając 1,5 tys pracując 18 godz/tyg ma taki przelicznik godzinowe? Zawsze można przejść do kuratorium na etat -ale okazuje się ze tam po pół roku jesteście zmęczeni
crazyrita
15.06.2015
Hej. macie jakis pomysł na prezent dla nauczycielki angielskiego? młoda bardzo fajna dziewczyna ale nie chce przyjmować prezentów rzeczowych.
nl
14.10.2014
No, to posłuchajcie sobie wy wielce pracujący. Nasze wakacje są w określonym , najdroższym czasie. Wy wysyłacie nam dzieci i macie to w nosie, jak przyjdzie wam ochota to sobie jedziecie do Egiptu, Turcji itp. we wrześniu , czerwcu itp. bo najtaniej. Nam nie wolno. Całą winę za wasze nieróbstwo spowodowane brakiem wychowania swoich dzieci zwalacie za szkołę. Który z was pracuje efektywnie te 5 godz dziennie w pracy? Pomijam to, że po waszej niby 8 godzinnej pracy idziecie do domu i chlejecie co chcecie. My musimy zająć się poprawianiem prac, przygotowaniem różnych innych rzecz o których nie macie zielonego pojęcia. Więc dajcie spokój i przestańcie pieprzyć o tych śmiesznych wakacjach. Każdy nauczyciel powie jedno - zapłaćcie za 8 godz dziennie i będziemy siedzieć w szkole. Cwaniaczki nieroby...!!!!
Nickuczyciel
14.10.2014
prezent chętnie: może być willa z basenem, uwentualnie jacht z wyspą na łoceanie , innych nie chce pacanie