Para w łóżku

Jak sprawić by dziewczyna chciała się z tobą kochać?
AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl

Są dobrzy kochankowie, są świetni kochankowie a także mądrzy kochankowie. Ci mądrzy będą wiedzieli jak nakłonić kobietę do seksu i wydobyć z niej ogromny potencjał. Z tego artykułu dowiesz się, co zrobić, aby kobieta pragnęła uprawiać z tobą seks.
1
Pięciodniowy plan

Przez najbliższe 5 dni musisz uwodzić swoją kobietę (jednak nie zaciągaj jej przy tym do łóżka). Nie może zabraknąć czułości w postaci pocałunków. Musisz jednak wyznaczyć sobie granicę, w której zatrzymasz pieszczoty pewnym etapie. Ona zacznie zastanawiać się, dlaczego nie robisz nic więcej, dlaczego nie dążysz do seksu. Kluczem każdego dnia są małe delikatne gesty, zawsze subtelne. Zaczynamy program pięciu dni:

2
Pocałunki

Pierwszy dzień jest bardzo prosty. Całuj ją przez cały dzień, tak jakbyście dopiero co się poznali. Całuj ją powoli i z pasją. Bardzo miło jej będzie, gdy chwycisz ją za ramiona i zrobisz delikatny masaż. Trzymaj ją delikatnie i popatrz prosto w oczy i cichutko szepnij „Jesteś wspaniałą kobietą”. Wzrokowy kontakt potrafi czynić cuda.

3
Pocałunki i rozmowa

Drugiego dnia postępuj tak samo jak w dniu pierwszym. Nie może to się jednak stać rutyną, więc urozmaicimy dzień drugi przez rozmowę. Tego dnia pocałunki niech będą jeszcze bardziej namiętne i długie, a zaraz po nich zacznij z nią rozmowę. Nie chodzi o to, abyś opowiadał jej cały swój dzień i historie, jakie ci się przydarzyły. Zapytaj ją o coś, co robiła, co czuje, co o tym myśli. Niech poczuje, że się nią interesujesz, że chcesz wiedzieć o niej wszystko. Głównym celem rozmowy jest to, aby kobieta czuła jak bardzo jest dla ciebie ważna.

4
Pocałunki i dotyk

Pocałunki są nadal bardzo ważne, więc musisz cały czas o nich pamiętać. Na pewno tego dnia kobieta będzie potrzebować odrobiny więcej pieszczot. Oczywiście je dostanie, ale bez przesady. Chwyć ją mocno w talii i namiętnie całuj. Masuj ją po plecach przesuwając dłonie w górę i w dół. Pójdź jeszcze krok dalej, przesuwając dłonie na jej piersi – prawda, że są o wiele twardsze niż chwilę wcześniej? Jej sterczące sutki pocieraj przez moment okrężnymi ruchami.

5
Pocałunek, dotyk pod ubraniem i telefon

Dzisiaj oprócz zmysłowego porannego pocałunku zadzwonisz do niej jeszcze rano z pracy i powiesz, że nie możesz przestać o niej myśleć. Powiedz jej, że myślisz o tym, co mógłbyś zrobić z nią w łóżku i że nie możesz doczekać się, aby znaleźć się w domu. Oczywiście po powrocie do domu nie będziesz uprawiał z nią seksu. Zamiast tego będziesz dotykał jej ciała, całował i zadręczał ją pieszczotami. Gdy twoja ręka dotrze pod jej spódnicę, spodnie czy spodenki dotykaj jej ud, nie dotykając przy tym intymnych miejsc. Gdy twoja ręka pojawi się pod bluzką dotykaj jej brzucha i pleców, ale nie piersi. Zapewne ona zacznie delikatnie jęczeć. Spójrz na jej ciało, tak jakbyś nie widział do tej pory nic piękniejszego. Pieszczoty zakończ zmysłowym pocałunkiem, ale miej na nią oko, bo może się zdarzyć że zacznie cię atakować już tej samej nocy.

6
Pocałunek dotyk i nagość

To jest właśnie ten dzień ten, na który czekałeś. Dziś będziesz robił dokładnie wszystko, co do tej pory przez cztery poprzednie dni: pocałunki, pieszczoty, masowanie sutków. Zanim to zaczniesz robić weź prysznic i wyjdź do niej owinięty tylko w ręcznik i zacznij od delikatnych pocałunków po jej szyi, a następnie po całym jej ciele. Kolejną rzeczą, którą musisz zrobić to czekać aż się na ciebie rzuci, bo nie będzie w stanie już opanować nagromadzonych przez te dni emocji.

?

Wskazówki
* Być może nie będziesz musiał przechodzić aż pięciu dni, aby wyzwolić w niej agresora, który pragnie seksu. Niestety często mężczyźni zapominają o pieszczotach, których kobiety potrzebują prawie jak powietrza.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (5)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

ReRe
20.11.2018
ja szukałem coś innego, a Wyszukiwarka google znalazła mi nie na temat, szukałem, jak rozmawiać z koleżanką, aby zachciała się ze mną kochać a ta głupia wyszukiwarka nie znalazła na temat.
Alvaro11
11.07.2016
Twoje rady są do dupy, Z dziewczyną trzeba krótko bierzesz ją na chatę i od razu przechodzisz do konkretów a nie bawisz się w 5-dniowe plany. I myślisz ze dziewczyna się na ciebie rzuci i zrobi ci łaskę, jesteś w grubym błędzie taki rady to nie dla prawdziwych mężczyzn tylko dla cup w rurakach.
Pozdrowienia Alvaro11 ;)
Misiek
15.02.2016
No pięknie napisane ale jak pomyślę to płakać mi się chce z byłą dziewczyną sex był super i co dziennie poznałem obecną żonę było fajnie wszystko oki. od roku jesteśmy małżeństwem i przez jakieś 8-9 miesięcy nie uprawialiśmy sexu w ogóle a teraz czasami w soboty i co ja mam zrobić ??
Man
26.02.2014
Te złote rady to jak z "poradnika dla akwizytorów". Moja żona wyśmiałaby by mnie. Sam już nie wiem czy nasze małżeństwo zgasło czy coś innego się dzieje. Żona ciągle narzeka choć niczego nam nie brakuje, żyjemy na dobrym poziomie, na większość rzeczy nas stać chociaż mamy kilkoro dzieci (dwójka już dorosłych). Mamy po 40 lat, ja ją bardzo kocham jednak nie ma między nami namiętności, często zwyzywa mnie i odpycha. Kiedy chcę ją całować narzeka że czepiam się i mam jej dac spokój. Staram się robić to namiętnie i nienachalnie ale już mi to o brzydło. Mam też swoje potrzeby i brak seksu doskwiera mi, wiem że rzucenie się w ramiona innej kobiety to byłby koniec mojego małżeństwa a zależy mi na dzieciach aby miały normalną rodzinę i nie doznały krzywdy psychicznej. Nigdy wcześniej bym nie przypuszczał że tego typu problemy staną się moim udziałem.
Jola
23.05.2013
Od samego czytania zrobiło mi się gorąco ! Może zacznę wieszać to wszędzie na ulicach, żeby każdy mężczyzna wiedział jak sprawić, żeby jego kobieta czuła się ważna, piękna i seksowna :)