Tutaj jesteś: Dom i Ogród > Wnętrza > Aranżacja wnętrz > Darmowe programy do projektowania kuchni

Darmowe programy do projektowania kuchni

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.1/5 (119 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 7 
Urządzasz kuchnię? Jeśli tak to w jej zaprojektowaniu pomogą ci poniższe darmowe programy. Ciężko ocenić, który z nich jest najlepszy, a który najgorszy - wszystkie z nich mają swoje wady i zalety. Jak to w życiu bywa, to co darmowe nigdy nie jest najlepsze, ale na początek będzie w sam raz.
1
Projektowanie kuchni z Ikea

Projektowanie kuchni z Ikea


Ikea zaprojektowała narzędzie planowania kuchni, które pozwala na zaplanowanie układu kuchni, umiejscowienia urządzeń AGD, szafek i reszty wyposażenia kuchennego bez konieczności wstawania od komputera. Projektując kuchnię możemy sprawdzić ceny poszczególnych mebli i urządzeń kuchennych w IKEA.

2
Design A Room

Design A Room


Ten program nie pozwoli ci zaprojektować układu mebli i sprzętu kuchennego jednak pomoże dopasować kolor ścian, szafek i podłogi. Jeśli masz w tym temacie problemy, to Design A Room na pewno je rozwiąże.

3
Autodesk

Homestyler


Jest to darmowa wersja programu udostępniona przez Autodesk. Dzięki niemu możemy zaprojektować nie tylko kuchnię, ale również wszystkie pomieszczenia w domu oraz ogród. Zarówno ściany, jak i meble można uwzględnić w projekcie poprzez przeciąganie i upuszczanie odpowiednich elementów menu.

4
Sweet Home 3D

Sweet Home 3D


Program dostępny jest zarówno do pobrania, jak i online (po uprzednim zalogowaniu się na stronie). Można w nim zdefiniować własne wymiary pomieszczeń oraz dokonywać dokładnych ustawień obiektów. Aplikacja posiada liczne biblioteki dodatkowe.

5
kreator kuchni brw
Black Red White 3D Creator Family Line

Program umożliwia zaprojektowanie i wycenę kuchni urządzonej z użyciem mebli Black Red White z linii Family Line. Aplikacja pozwoli ci zdefiniować plan kuchni (w tym umiejscowienie drzwi i okien) oraz aranżację mebli metodą "przeciągnij i upuść". Możesz wybierać spośród wszystkich rodzajów frontów, blatów i innych dodatków dostępnych w ofercie firmy Black Red White.
6
alno kitchen planner
ALNO Kitchen Planner

Program umożliwia nie tylko aranżację kuchni z wykorzystaniem dostępnych w katalogu producenta mebli, ale również zmianę ustawień takich parametrów jak kolor ścian, podłogi, oświetlenie itp.
Na koniec otrzymujemy bardzo realistyczną trójwymiarową wizualizację, którą możemy obejrzeć w kilku wariantach oświetlenia. Gdy projekt przypadnie nam do gustu, możemy wydrukować wszystkie jego elementy w postaci listy rzeczy do kupienia.
 4.1/5 (119 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
martynkamgk - 2013-09-14
Bardzo fajna sprawa ! Ja korzystam i bardzo mi się podobają takie programy .
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Mały salon często bywa powodem frustracji. Po sypialni jest do drugie w kolejności miejsce, w którym spędzamy najwięcej...
Jak urządzić mały salon?
Mały salon często bywa powodem frustracji. Po sypialni jest do drugie w kolejności...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.