Tutaj jesteś: Święta i Uroczystości > Inne Święta i Uroczystości > Święta i Uroczystości w Polsce > Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!

Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.1/5 (17 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 6 
Czy twojemu mężczyźnie zdarza się zapominać o takich datach jak 14 lutego, 8 marca czy dzień twoich urodzin? Jeśli tak, nie masz się czym martwić - większość populacji męskiej nie zna tych dat, a jeśli nawet je zna, to są one dla nich zbyt błahe, żeby w ogóle zawracać sobie głowę. Zatem, co zrobić aby twój mężczyzna NIE zapomniał w tym roku o Dniu Kobiet? Najprościej i najskuteczniej będzie mu jakoś subtelnie o tym przypomnieć. Poniżej przedstawiamy sposoby na “delikatne” przypomnienie wszystkim Panom o zbliżającym się święcie.
Rzeczy, których potrzebujesz:
ulotki związane z Dniem Kobiet, artykuły itp, zaprzyjaźniony sąsiad lub dobry znajomy Twojego chłopaka
1
czytanie gazety
Ulotki, artykuły - wszystko związane z Dniem Kobiet 

Znajdź jakieś artykuły w prasie na temat Dnia Kobiet lub ulotki z promocjami obowiązującymi w ten dzień. Im bliżej do Dnia Kobiet, tym więcej będzie takich materiałów. Rozłóż je w różnych miejscach w domu - na biurku, przy którym pracuje, na stole w jadalni i we wszystkich miejscach, w których On zwykle przebywa. Powinno ich być sporo (nie jedna czy dwie). Prawdopodobnie, nawet jeśli podsuniesz Mu pod nos czasopismo otwarte na stronie z artykułem na temat “Co kupić swojej żonie na Dzień Kobiet”, nie zwróci on na nie żadnej uwagi - chyba że przesunie na bok, ponieważ będzie mu przeszkadzało. Właśnie z tego powodu powinnaś ulotki i artykuły umieścić w wielu miejscach. Im będzie ich więcej - tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu zauważy.
2
śpiewanie piosenki
Śpiewaj piosenkę “Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!” 

Nie śpiewaj mu jej do ucha, aby go przypadkiem nie zirytować - byłoby to katastrofalne z punktu widzenia przyszłych niespodzianek i całusów, których powinnaś oczekiwać. Śpiewaj cicho, jednak na tyle głośno, aby mógł usłyszeć słowa i melodię. Melodie szybko wpadają w ucho i jak dobrze pójdzie to po takiej porannej przyśpiewce, piosenka ta będzie mu chodziła po głowie przez cały dzień.
3
Pomoc sądiada
Poproś o pomoc 

Poproś waszego wspólnego znajomego lub sąsiada, aby poruszył temat Dnia Kobiet, gdy będzie sam na sam z Twoim mężczyzną. Poproś, aby spytał np. czy kupił Ci już jakiś prezent i gdzie zamierza Cię zabrać. Jeśli kolega, ma dziewczynę lub żonę, może zadzwonić i poprosić Twojego faceta, żeby podsunął jemu jakiś pomysł na prezent dla jego kobiety. Tak, czy owak napomknienie tej sprawy przez innego przedstawiciela płci męskiej z pewnością da Mu do myślenia i zmusi do działania.
4
sms na dzień kobiet
Anonimowa wiadomość 

Wyślij mu anonimowego sms-a, wykorzystując jakąś z internetowych bramek sms-owych. Napisz w treści np. “Zawiadamiamy, że zbliża się Dzień Kobiet. Czy masz już pomysł jak spędzić ten dzień?”. Tego typu sms-ów zawiadamiających o różnych rzeczach, dostaje się zwykle kilka w ciągu tygodnia, zatem Twój mężczyzna nie powinien mieć żadnych podejrzeń. 

Zamiast lub oprócz sms-a, możesz wysłać mu również maila. Załóż sobie nowe konto pocztowe i napisz maila o treści związanej z Dniem Kobiet. Nie zapomnij również o wklejeniu do treści kilku zdjęć. Mężczyźni są wzrokowcami, zatem o wiele szybciej dotrze do ich mózgów informacja przekazana w formie graficznej.
5
Powiedz mu! 

Jeśli widzisz, że jest całkowicie uodporniony na wszelkie subtelne przekazy, nie zostaje Ci już nic innego jak Mu o tym powiedzieć. Powinnaś to zrobić wówczas, gdy będziesz miała absolutną pewność, że jego myśli nie zaprząta coś innego jak np. mecz, film, książka itp. Najlepiej, aby było w miarę cicho, aby dokładnie i wyraźnie zrozumiał Twoje słowa. Możesz użyć przykładowo zwrotów: 

 * O kurcze, Ty wiesz, że za dzisiaj (... za 4 dni itp.) jest Dzień Kobiet?

 * Kochanie, tak jestem ciekawa co kupiłeś mi na Dzień Kobiet?!

 * Ciekawe jaką niespodziankę szykuje mój skarb na Dzień Kobiet?

 * Mam nadzieję, że nie wykosztowałeś się bardzo misiu na prezent dla mnie z okazji Dnia Kobiet? 

Zwroty powinny być użyte w formie pytań, tak aby zmusić swojego mężczyznę do zwrócenia szczególnej uwagi na wypowiadane przez Ciebie słowa.
Wskazówki
  • Pamiętaj! To ciągle zapominanie o ważnych dla Ciebie datach nie wynika absolutnie z braku zainteresowania ze strony Twojego mężczyzny Twoją osobą. Z pewnością On bardzo Cię kocha, szanuje i ceni, jednak jest po prostu mężczyzną. Oni tacy są, nie da się ich zmienić w żaden sposób. Uczucia swoje niechętnie okazują, a przynajmniej nie w taki sposób w jaki byśmy chciały. Zatem nie miej do niego pretensji, jeśli zdarzy mu się zapomnieć.
 4.1/5 (17 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
hubert - 2014-03-07
Hmm... niezłe sposoby... Mnie moja "koleżanka" podesłała link z promocją na DZIEŃ KOBIET w Poradni Chorób Stopy w Warszawie, żebym przypadkiem nie zapomniał ;P
Ludzie często sądzą, że zdrowa dieta opiera się tylko i wyłącznie na jedzeniu zielonej sałaty i piciu czystej...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Dzień Kobiet już niebawem zatem pora myśleć o prezentach dla pań twojego życia. Oczywiście okazji do dawania prezentów...
15 pomysłów na prezenty dla kobiet
Dzień Kobiet już niebawem zatem pora myśleć o prezentach...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.