Dzień Kobiet

Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!

IziaIzia - specjalista Tipy.pl
Dzień Kobiet
1 z 6
Czy twojemu mężczyźnie zdarza się zapominać o takich datach jak 14 lutego, 8 marca czy dzień twoich urodzin? Jeśli tak, nie masz się czym martwić - większość populacji męskiej nie zna tych dat, a jeśli nawet je zna, to są one dla nich zbyt błahe, żeby w ogóle zawracać sobie głowę. Zatem, co zrobić aby twój mężczyzna NIE zapomniał w tym roku o Dniu Kobiet? Najprościej i najskuteczniej będzie mu jakoś subtelnie o tym przypomnieć. Poniżej przedstawiamy sposoby na “delikatne” przypomnienie wszystkim Panom o zbliżającym się święcie.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* ulotki związane z Dniem Kobiet, artykuły itp
* zaprzyjaźniony sąsiad lub dobry znajomy Twojego chłopaka

1
czytanie gazety
Ulotki, artykuły - wszystko związane z Dniem Kobiet 

Znajdź jakieś artykuły w prasie na temat Dnia Kobiet lub ulotki z promocjami obowiązującymi w ten dzień. Im bliżej do Dnia Kobiet, tym więcej będzie takich materiałów. Rozłóż je w różnych miejscach w domu - na biurku, przy którym pracuje, na stole w jadalni i we wszystkich miejscach, w których On zwykle przebywa. Powinno ich być sporo (nie jedna czy dwie). Prawdopodobnie, nawet jeśli podsuniesz Mu pod nos czasopismo otwarte na stronie z artykułem na temat “Co kupić swojej żonie na Dzień Kobiet”, nie zwróci on na nie żadnej uwagi - chyba że przesunie na bok, ponieważ będzie mu przeszkadzało. Właśnie z tego powodu powinnaś ulotki i artykuły umieścić w wielu miejscach. Im będzie ich więcej - tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu zauważy.
2
śpiewanie piosenki
Śpiewaj piosenkę “Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie!” 

Nie śpiewaj mu jej do ucha, aby go przypadkiem nie zirytować - byłoby to katastrofalne z punktu widzenia przyszłych niespodzianek i całusów, których powinnaś oczekiwać. Śpiewaj cicho, jednak na tyle głośno, aby mógł usłyszeć słowa i melodię. Melodie szybko wpadają w ucho i jak dobrze pójdzie to po takiej porannej przyśpiewce, piosenka ta będzie mu chodziła po głowie przez cały dzień.
3
Pomoc sądiada
Poproś o pomoc 

Poproś waszego wspólnego znajomego lub sąsiada, aby poruszył temat Dnia Kobiet, gdy będzie sam na sam z Twoim mężczyzną. Poproś, aby spytał np. czy kupił Ci już jakiś prezent i gdzie zamierza Cię zabrać. Jeśli kolega, ma dziewczynę lub żonę, może zadzwonić i poprosić Twojego faceta, żeby podsunął jemu jakiś pomysł na prezent dla jego kobiety. Tak, czy owak napomknienie tej sprawy przez innego przedstawiciela płci męskiej z pewnością da Mu do myślenia i zmusi do działania.
4
sms na dzień kobiet
Anonimowa wiadomość 

Wyślij mu anonimowego sms-a, wykorzystując jakąś z internetowych bramek sms-owych. Napisz w treści np. “Zawiadamiamy, że zbliża się Dzień Kobiet. Czy masz już pomysł jak spędzić ten dzień?”. Tego typu sms-ów zawiadamiających o różnych rzeczach, dostaje się zwykle kilka w ciągu tygodnia, zatem Twój mężczyzna nie powinien mieć żadnych podejrzeń. 

Zamiast lub oprócz sms-a, możesz wysłać mu również maila. Załóż sobie nowe konto pocztowe i napisz maila o treści związanej z Dniem Kobiet. Nie zapomnij również o wklejeniu do treści kilku zdjęć. Mężczyźni są wzrokowcami, zatem o wiele szybciej dotrze do ich mózgów informacja przekazana w formie graficznej.
5
Powiedz mu! 

Jeśli widzisz, że jest całkowicie uodporniony na wszelkie subtelne przekazy, nie zostaje Ci już nic innego jak Mu o tym powiedzieć. Powinnaś to zrobić wówczas, gdy będziesz miała absolutną pewność, że jego myśli nie zaprząta coś innego jak np. mecz, film, książka itp. Najlepiej, aby było w miarę cicho, aby dokładnie i wyraźnie zrozumiał Twoje słowa. Możesz użyć przykładowo zwrotów: 

 * O kurcze, Ty wiesz, że za dzisiaj (... za 4 dni itp.) jest Dzień Kobiet?

 * Kochanie, tak jestem ciekawa co kupiłeś mi na Dzień Kobiet?!

 * Ciekawe jaką niespodziankę szykuje mój skarb na Dzień Kobiet?

 * Mam nadzieję, że nie wykosztowałeś się bardzo misiu na prezent dla mnie z okazji Dnia Kobiet? 

Zwroty powinny być użyte w formie pytań, tak aby zmusić swojego mężczyznę do zwrócenia szczególnej uwagi na wypowiadane przez Ciebie słowa.
?

Wskazówki
* Pamiętaj!

To ciągle zapominanie o ważnych dla Ciebie datach nie wynika absolutnie z braku zainteresowania ze strony Twojego mężczyzny Twoją osobą. Z pewnością On bardzo Cię kocha, szanuje i ceni, jednak jest po prostu mężczyzną. Oni tacy są, nie da się ich zmienić w żaden sposób. Uczucia swoje niechętnie okazują, a przynajmniej nie w taki sposób w jaki byśmy chciały. Zatem nie miej do niego pretensji, jeśli zdarzy mu się zapomnieć.

Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

hubert
07.03.2014
Hmm... niezłe sposoby... Mnie moja "koleżanka" podesłała link z promocją na DZIEŃ KOBIET w Poradni Chorób Stopy w Warszawie, żebym przypadkiem nie zapomniał ;P