Tutaj jesteś: Moda i Uroda > Włosy > Fryzury > Jak zrobić fryzurę komunijną?

Jak zrobić fryzurę komunijną?

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 3.8/5 (31 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 6 
Ta fryzura jest stosunkowo prosta do zrobienia i nie wymaga wiele czasu. Do jej ozdobienia będziesz potrzebować białych gumek oraz spinek do włosów z białymi kwiatkami.
1
Fryzura komunijna 1
Zrób najpierw kucyka z włosów znajdujących się bezpośrednio nad czołem oraz po dwa kucyki z obydwu jego stron z włosów znajdujących się zaraz przy twarzy powyżej uszu. Podziel włosy z środkowego kucyka na dwie równe części. Zwiąż jedną część z kucykiem znajdującym się z jednej strony i drugą część z kucykiem znajdującym się po drugiej stronie. Połowę włosów ze środkowych kucyków zwiąż razem z kucykami znajdującymi się najbliżej uszu.
2
Fryzura komunijna 2
Teraz zwiąż ze sobą włosy luźno puszczone ze środkowych kucyków. Zwiąż je na tej samej wysokości co kucyki znajdujące się najbliżej uszu.
3
Fryzura komunijna 3
Teraz podziel każdy z 3 kucyków na 2 równe części, złącz części ze sobą sąsiadujące (2 nowe gumki).
4
Fryzura komunijna 4
Teraz przypnij pomiędzy kucykami białe kwiatki na wsuwkach (mogą to być również żywe kwiaty).
5
Fryzura komunijna 5
Pokręć lokówką włosy z kucyków zaś resztę pozostaw prostą. Gotowe!
 3.8/5 (31 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (7)

Nie będzie widoczny na stronie
 
tomas - 2015-04-27
Komunia to nie rewia mody ani giełda prezentów. Ale cóż, od dawno wiadomo że polski katolicyzm wśród społeczeństwa ma nie wiele wspólnego z naukami Jezusa. Już "pogański" zachód żyje dużo bardziej w zgodzie z naturą.
Pediatra - 2015-04-27
Niektóre mamy dodatkowo "odrobaczają dzieci przed komunią". Wskazane jest też przebadanie, bo jeśli pojawią się wymioty albo biegunka..... Nalęzy się dobrze przygotować, zwłaszcza że okres wylęgania niektórych chorób u dzieci jest zmienny. Co o tym myslicie?
tom_ - 2015-04-24
istotą Komunii św. nie jest upięcie włosów i ładny strój, ale przyjęcie po raz pierwszy Jezusa Chrystusa, reszta to przerost formy nad treścią, rzeczy niepotrzebne, zbędne
!@# - 2015-04-24
Może komunii nie ma tam gdzie dzieci poszły do pierwszej klasy jako sześciolatki. Uczę w szkole i w drugiej klasie są wszystkie dzieci, które normalnie poszły do 1 klasy jako 7 latki i komunia jest. Natomiast moja chrześnica, która poszła do 1 klasy jako sześciolatek i obecnie jest w 2 klasie i ma komunię dopiero za rok.
v9 - 2015-04-24
w tym roku jest komunia. moja córka ją ma więc nie wiem skąd takie "rewelacje" że nie ma...
ojezu123 - 2015-04-24
Dobra fryzura ,poieram i nazywac sie powinna droga przez meke ,czeka te dzieciaki 40 lat gechenny w tym kraju co nie ktorym sie uda ,jeden na stu zrobi kasiore tak modna i potrzebna do zycia Tylko na czolku musi byc drut kolczasty taki jak mial ,ten co na prozno za nas cierpial bo w jego religi narod sie nieczego nie nauczyl pozytywnego wrecz odwrotnie ,widac to np po drugiej polowie narodu ,wiemy o kogo chodzi wiec bez nazw Bidulki juz musza cierpiec
mita - 2015-04-24
W tym roku nie ma komunii!!!!!!!co za bzdety
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Taką słodką kokardę możesz wykonać w bardzo prosty sposób. Fryzurę tą kochają wszystkie małe fanki Myszki Miki! Twoja...
Jak zrobić kokardę z włosów krok po kroku?
Taką słodką kokardę możesz wykonać w bardzo prosty...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.