Tutaj jesteś: Zdrowie > Seksualność > Poradnik Seksualny > Jak opóźnić wytrysk?

Jak opóźnić wytrysk?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 1.8/5 (358 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Poniżej znajdziesz metody kontrolowania i powstrzymywania wytrysku. Metody te są całkowicie naturalne i bezpieczne. Dzięki nim twój stosunek będzie znacznie dłuższy.
1

Przed stosunkiem


Przed stosunkiem napij się 2 lampki wina. Alkohol sprawia, że zarówno ciało jak i umysł są bardziej zrelaksowane co pomaga w kontrolowaniu wytrysku. Jeśli naprawdę ciężko ci jest się kontrolować wypróbuj masturbację przed stosunkiem lub pozostaw tę sprawę w rękach partnerki.

2

W trakcie stosunku


Jeśli często zdarza ci się przedwczesny wytrysk staraj się po wprowadzeniu penisa w ogóle nie poruszać. Wykonaj kilka głębokich oddechów i jak poczujesz, że kontrolujesz sytuację zacznij się wolno poruszać.

3
Podczas stosunku staraj się być zrelaksowany. Staraj się oddychać wolno i przez nos - jest to bardzo ważne.
4
Co 10-60 sekund (w zależności od tego jak bardzo jesteś podniecony) zamknij oczy i weź bardzo głęboki wdech nosem - tak głęboki jak tylko ci się uda.
5
Zatrzymaj oddech na 3-5 sekund i wolno wypuść powietrze.
6
Zamykając oczy cała twoja uwaga powinna być skupiona na głębokim oddechu. Stwórz sobie w tym momencie w głowie swój świat złożony z gestów, uczuć, dźwięków oraz samego oddechu. Żadne słowa czy inne myśli nie powinny w tym momencie zakłócać twojej głowy - szczególnie te związane z seksem.
7
Jeśli czujesz, że naprawdę nie wytrzymasz dłużej, wypróbuj metodę blokowania wytrysku. Wyjmij penisa z pochwy, tak aby pozostała w środku wyłącznie główka. Przestań się zupełnie ruszać. Weź kilka wolnych i głębokich oddechów przez nos aż podniecenie opadnie.
8

Każdego dnia


Na co dzień ćwicz mięśnie Kegla. Przeczytaj dokładny opis jak ćwiczyć mięśnie Kegla. Dzięki tym mięśniom można kontrolować wytrysk oraz zwiększyć przyjemność podczas orgazmu. Jeśli twoje mięśnie Kegla będą naprawdę mocne będziesz mieć olbrzymie szanse na wielokrotny orgazm.

Przeczytaj teraz: Jak wydłużyć stosunek?
 1.8/5 (358 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (2)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Hans34 - 2016-05-09
Dobre są żele lub spraye. Są bezpieczne dla zdrowia i skutecznie opóźniają wytrysk. Można takie dostać w Sexshop112.pl
ivk75113 - 2015-11-04
Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami. Dwa tygodnie temu znalazłem bardzo dobry sposób i mój problem zniknal :) Podziele sie nim z wami bo wiem jaki to jest bol. Tutaj macie poradnik: https://opoznijwytrysk.wordpress.com/
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Wielu mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Jest to dość powszechna dysfunkcja seksualna. Przedwczesny...
Jak wydłużyć stosunek u mężczyzny?
Wielu mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.