Tutaj jesteś: Internet > W Sieci > Serwisy społecznościowe > Jak zdobyć zombiedolce za darmo?

Jak zdobyć zombiedolce za darmo?

Stopień trudności: łatwe, Czas: 65 min
, specjalista Tipy.pl
 5/5 (3 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Świat wg Zombie jest najpopularniejszą grą na NK i liczy już sobie ponad 13 mln graczy. Walutą lokalną w grze są zombiedolce, które można kupić za eurogąbki lub za normalną gotówkę. Gra niewątpliwie w krótkim czasie stała się hitem graczy w najróżniejszym wieku. Opisze poniżej jak grać i łatwo zdobywać zombiedolce bez inwestowania prawdziwej gotówki. Zapewne zadania, które stworzyli twórcy gry nie należą do łatwych ale każde można pominąć za zombiedolce. A te nie łatwo zdobyć... oto kilka dobrych sprawdzonych sposobów:
Rzeczy, których potrzebujesz:
komputer dostęp do internetu
1
Jednym z najlepszych sposobów jest założenie fikcyjnego konta na NK (konto to posłuży nam wyłącznie do gry). Następnie uruchamiamy grę Świat wg Zombie. Na dole okna z gra wyskoczy nam opcja dołącz do grupy - po kliknięciu w nią od razu przeniesie nas w nowej karcie na forum tej gry. Jednym z tematów jest "poszukuję sąsiadów" i dodajemy tam post o treści "poszukuję sąsiadów jestem aktywnym graczem". Gwarantuję ze odzew będzie bardzo duży (dlatego robimy to na koncie fikcyjnym gdyż nie wiemy kogo przyjmujemy do znajomych).
2
Akceptujemy wszelkie zaproszenia do znajomych, każda osoba to potencjalnie nowy sąsiad w grze (im więcej tym lepiej). Grę zaczynamy od wyspy ojczystej następnie budujemy pomosty i przechodzimy na kolejne. Tu bardzo ważna rola sąsiadów ponieważ zawsze można poprosić o potrzebne materiały do odblokowania następnej wyspy w grze.
3
Zombiedolce można zebrać wymieniając kolekcje: szmaragdowa = 3 zombiedolce i halloweenowa = 5 zombiedolców. Kolekcie te można zdobyć odkrywając Zimowe Wyspy i wycinając na nich największe elementy np. drzewa i głazy. Na Zimowych Wyspach zbieramy kolekcje halloweenowe natomiast na Strasznych i Letnich kolekcje szmaragdowe. Jest to jeden z łatwiejszych sposobów.
4
Kolejnym sposobem jest dostanie się na wyspę "Omega" i dokończenie budowli "Babilonu" w którym możemy sami robić zombiedolce używając potraw gotowanych przez kucharzy w grze i bardzo cennej roślinie o nazwie "Zolian". Będzie jej sporo w drodze na "Omegę". Pod żadnym pozorem nie sprzedajemy tej rośliny.
5
A najłatwiejszym lecz bardzo czasochłonnym sposobem jest zakup zombiedolców za eurogabki (waluta lokalna na portalu NK). Żeby eurogąbek nie kupować za gotówkę wchodzimy w portfel na nk i klikamy w odnośnik "jak zdobyć eurogąbki za darmo". Zostaniemy przeniesieni do strony z ankietami, które wypełniamy i po ok 12 godz. eurogąbki wpływają na nasze konto i możemy kupić zombiedolce.
Jak szybko zbierać punkty Payback?
Jak usunąć Windows Messenger?
Jak kupować na Grouponie? Zakupy grupowe - zasady.
Jak anulować zaproszenie na Facebooku?
 5/5 (3 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (2)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Xantor - 2016-02-22
A planetarium? Czemu nic nie napisałeś o planetarium??
kapitanciota - 2015-10-14
spoko
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Internet ma wiele zalet pod warunkiem, że potrafimy go dobrze wykorzystać. Niestety większość z nas nie zastanawia się...
10 zalet korzystania z Internetu
Internet ma wiele zalet pod warunkiem, że potrafimy go...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.