Niebieskie naczynia

Jak schudnąć z Feng Shui?
AnetteAnette - specjalista Tipy.pl

Prawidłowa aranżacja wnętrza kuchni oraz całego mieszkania, zgodnie z zasadami Feng Shui z pewnością pomoże nam utrzymać każdą dietę. Jeśli zamierzamy zrzucić parę kilogramów warto zatem zacząć swoje odchudzanie od zmiany otaczających nas kolorów.
1
Zioła
Zacznij od wysprzątania swojej kuchni oraz pozbycia się z niej wszelkich zbędnych przedmiotów. Przejrzystość i czystość to podstawa Feng Shui. Usuń również z kuchni, o ile to możliwe, wszelkie artykuły spożywcze, których powinieneś unikać w trakcie diety.
2
Kuchnia powinna być utrzymana w barwach niebieskich oraz zielonych. Kolory Ognia, takie jak czerwień, pomarańcz czy purpura potęgują nasz apetyt. Wystaw w widoczne miejsca butelki z wodą, zioła w doniczkach oraz świeże, zielone owoce. Jeśli pogoda temu sprzyja, jak najczęściej wietrz pomieszczenie.
3
Feng Shui
Kolejną przestrzenią w Twoim domu, którą musisz uważnie skontrolować jest Twoja sypialnia. Usuń spod łóżka wszystkie zbędne przedmioty.
4
Wysprzątaj oraz pozbądź się wszystkich niepotrzebnych przedmiotów z całego domu. Czystość i przejrzystość spotęguje lepszy przepływ energii Chi w Twoim domu co przeniesie się na lepszy przepływ energii w Twoim organizmie.
5
Wszędzie w domu a szczególnie w jego wschodniej części rozwieś rysunki i zdjęcia obrazujące zdrowie i radość. Do dekoracji możesz użyć również kryształów, kamieni szlachetnych i minerałów, które według nauki Feng Shui posiadają zdolność przyciągania energii.

Powiązane porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie