Plaża nudystów

Jak się zachować na plaży nudystów?
Kaja_14614 - specjalista Tipy.pl

Jeśli wybierasz się na plażę dla naturystów przygotuj się na to, że również będziesz musiał się rozebrać i pamiętaj, aby się na nikogo nie gapić i nie wpatrywać w intymne miejsca innych. Plaża nudystów to nie jest zoo, do którego się przychodzi oglądać egzotyczne zwierzęta. Może ci się wydawać, że ludzie rozbierają się tu po to, aby wzbudzić w sobie pożądanie, jednak tak nie jest. Każdy tu ma prawo do prywatności, którą ty musisz uszanować. Jeśli byłeś w jakimś kraju muzułmańskim to powinieneś to rozumieć. Muzułmanie traktują kobiety z Zachodu jak prostytutki, gdyż noszą krótkie spódniczki, odsłaniają ramiona i ... na plaży pokazują się w bikini. Dla ciebie bikini to norma a dla nich normą są stroje kąpielowe zasłaniające włosy i całe ciało, aż po palce stóp. Oni traktują nas jak najgorszych lubieżników, ale czy tak jest? Oczywiście, że nie. To, że kobieta ma dekolt, nie oznacza, że każdy ma się w niego wpatrywać. To, że ma strój kąpielowy, nie znaczy, że należy za nią biegać i robić jej zdjęcia. To jest jej ciało a ty nie masz prawa naruszać jej prywatności. Tak samo jest właśnie na plaży dla nudystów. Mają oni prawo się rozebrać (takie samo prawo zresztą jak i ty), jednak nie mogą naruszać prywatności innych poprzez gapienie się, zaczepianie czy fotografowanie. Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na plaży nudystów oto kilka porad:
1
Gapienie się jest niegrzeczne. Jeśli wybierasz się na plażę nudystów tylko po to, aby przeżyć dreszczyk emocji to zrób wszystkim przysługę i zamiast tego kup sobie magazyn.
2
Na plaży nudystów osoby w ubrane lub w strojach kąpielowych nie są mile widziane. Jeśli tam idziesz to przygotuj się na to, że również będziesz musiał się rozebrać.
3
Jeśli wybierasz się na plażę naturystów pierwszy raz w życiu, to najlepiej jeśli się rozbijesz nieco na uboczu. W ten sposób łatwiej będzie ci pokonać nieśmiałość i ściągnąć z siebie całe ubranie.
4
Nie rób nikomu zdjęć (nawet z ukrycia) a jeśli bardzo chcesz, to koniecznie poproś najpierw o zgodę. Jeśli będziesz fotografować wszystkich dookoła to twój aparat szybko wyląduje w morzu.
5
Nie zagaduj na siłę nikogo ani nie wpatruj w miejsca intymne innych ludzi.
6
Unikaj jakichkolwiek aktywności seksualnych. Jest to nielegalne oraz uwłaczające innym. Jak tylko poczujesz przypływ namiętności to szybko wejdź do zimnej wody. Nudyści nie są nadzy, aby wzbudzić w sobie pożądanie tylko, aby się ładnie i równo opalić.
7
Jeśli opalasz się nago w zacisznej okolicy lub pomiędzy skałami, to pozostaw swój strój na widoku, aby inni wiedzieli, że zbliżają się do naturysty.
8
Jeśli jesteś na dużej plaży sam, to połóż się w jej centralnym miejscu. W razie czego będziesz widzieć czy ktoś się zbliża i w razie czego się szybko ubierzesz.
9
Ubierz się zanim opuścisz plażę nudystów.
10
Bądź przyjazny ale szanuj prawo do prywatności innych.
11
Zaczepianie innych w negatywny sposób nigdzie nie jest mile widziane a zwłaszcza na plaży nudystów.
12
Przygotuj się. Czasami plaże nudystów nie mają w pobliżu żadnych sklepików. Weź ze sobą wodę, jedzenie, ręcznik, krem do opalania i wszystko inne czego potrzebujesz.
13
Zawsze zabieraj za sobą śmieci. Jeśli napotkasz jakieś pozostawione przez innego śmieci to również je ze sobą zabierz.
Strona 1 z 2

Powiązane porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie