Modne fryzury dla chłopców 2014·

Misan - specjalista Tipy.pl
1 z 6
Czy twoje dziecko pragnie zmiany wyglądu? Jeśli tak, to zapoznaj się z fryzurami dla chłopaków, dzięki którym twoja pociecha będzie wyglądała super modnie i na czasie.
1
Mały irokez 

Ta fryzura jest najlepsza dla chłopca o kwadratowej twarzy i prostych włosach. 

Jak układać: Nałóż odrobinę żelu na dłonie i wetrzyj go we włosy na czubku głowy. Ułóż palcami odpowiedni kształt irokeza. Aby się lepiej trzymał spryskaj włosy lekkim lakierem.
2
Beach Boy 

Taka nieco dłuższa fryzurka jest dobra na każdą porę roku. Dłuższe włosy znów wróciły do mody chłopięcej w plażowym, surferskim stylu. Ta fryzura pasuje do chłopców o podłużnej twarzy lub wysokim czole. Najlepiej będzie się ona układać w przypadku włosów lekko falowanych. Fryzurka powinna być krótsza z tyłu, aby włosy nie opadały na kark. 

Jak układać: Po prysznicu przeczesz włosy grzebieniem a następnie ułóż je palcami nadając kosmykom odpowiedni kierunek. Strzepnij włosy do przodu i pozostaw do zaschnięcia. Do stylizacji możesz użyć serum wygładzające.
3
Klasycznie 

Ta fryzura jest świetna, gdyż włosy nie są zbyt długie ani zbyt krótkie - po prostu w sam raz. Pasuje ona do każdego kształtu twarzy oraz każdego rodzaju włosów. 

Jak układać: Układanie nie jest konieczne. Jeśli się chce, to można nałożyć nieco produktu utrwalającego na włosy, aby nadać im tekstury.
4
Potargane przez wiatr 

Jest to super fryzura dla chłopców, którzy chcą mieć nieco dłuższe włosy. Jest ona najlepsza dla chłopców o twarzy okrągłej i kwadratowej oraz do włosów prostych lub lekko falowanych. 

Jak układać: Po prysznicu zaczesz włosy do przodu a następnie je unieś palcami u nasady. Poczekaj, aż włosy same wyschną lub użyj suszarki.
5
Bob z grzywką 

Wszystkie młode twarzyczki wyglądają uroczo w tej fryzurze. 

Jak układać: Po prysznicu zaczesz włosy grzebieniem o gęstych ząbkach. Włosy powinny być gładkie i maksymalnie proste.
Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie