Jak przedłużyć stosunek?

Jak przedłużyć stosunek?

MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl
Wielu mężczyzn ocenia swoja męskość na podstawie tego, jak długo mogą prowadzić igraszki w łóżku zanim skończą. Choć obecnie w sklepach jest wiele produktów, które mogą wydłużyć stosunek, najlepszym sposobem na to jest praca nad własnym ciałem i umysłem. Jeśli zdecydujesz się zastosować tą technikę, musisz pamiętać, że umysł jest znacznie bardziej seksualnym organem, niż jakikolwiek inny na naszym ciele.
1
Technika 1: Stop i start

Bądź świadomy faktu, że zbliżasz się do punktu wytrysku. Zatrzymaj się i wycofaj się z ciała partnerki, zanim osiągniesz ten punkt. Zrelaksuj się, zrób przerwę dopóki nie poczujesz, że możesz kontynuować seks bez natychmiastowego wytrysku.

2
Technika 2: Odwrócenie uwagi

Zmuś partnera, by zaczął myśleć o czymś zupełnie innym – nieinteresującym lub jak najbardziej dalekim od seksu – zrób to tuż przed osiągnięciem przez niego punktu wytrysku. Dla przykładu zacznij rozmawiać o ostatnim meczu piłki nożnej, który oglądaliście razem. Staraj się cały czas rozpraszać jego uwagę, nie dopuszczając do wytrysku. Upewnij się, że skupia się na tym co mówisz tak bardzo jak jest to tylko możliwe. Zacznij mówić o składzie drużyny piłkarskiej, statystyce i o tym co kolejno działo się na boisku. W razie potrzeby powtórz tę technikę, tuż przed tym jak twój partner osiągnie szczyt i nastąpi wytrysk.

3
Technika 3: Samoświadomość i praktyka

Spróbuj się masturbować, zapoznasz się wówczas z różnymi odczuciami i tym jak one wpływają na twoje ciało. Ćwicz powstrzymywanie wytrysku, tak długo jak jest to tylko możliwe. Eksperymentuj z różnymi odczuciami, aby zobaczyć jak na ciebie wpływają. Możesz ten sposób znaleźć pozycję, w której w mniejszym stopniu twój członek będzie pobudzany, a w konsekwencji stosunek będzie trwał dłużej. Stosuj na przemian bardziej i mniej stymulujące pozycje seksualne, pozwoli ci to zrobić sobie co pewien czas przerwę i uniknąć konieczności wytrysku.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (16)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

ivk75113
04.11.2015
Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami. Dwa tygodnie temu znalazłem bardzo dobry sposób i mój problem zniknal :) Podziele sie nim z wami bo wiem jaki to jest bol. Tutaj macie poradnik: https://opoznijwytrysk.wordpress.com/
Koniczek
07.09.2012
Mi jak na razie pomaga tylko LAst Longer żel, mogę po nim współżyć ponad 30 minut !
ferris85
30.05.2012
[quote=Glorin]A to można ten Maxatin łączyć z alkoholem w ogóle? Nie ma żadnych przeciwwskazań???[/quote]
A czemu nie? Ja na przykład mam jeszcze lepsze doznania jak Maxatin połączę z alkoholem, ajjjjj :)
lugruk
25.05.2012
[quote=ferris85]A widzisz, jednak istnieje ktoś poza Tobą kto bierze Maxatin :P Oprócz mnie co najmniej jeszcze jeden mój kolega, a podejrzewam że więcej tylko nie chcą się przyznać. A powiedz jak u Ciebie działa w połączeniu z alko???[/quote]
Nawet się nad tym nie zastanawiałem nigdy. Prowadzę dokładnie taki sam tryb życia jak wcześniej, więc alkohol też się pojawia. Nie wiem czy to pomaga czy nie, szczerze mówiąc nie sądzę, bo ja zawsze jestem zamulony po alkoholu trochę. Ale to raczej kwestia indywidualna.
Glorin
11.05.2012
A to można ten Maxatin łączyć z alkoholem w ogóle? Nie ma żadnych przeciwwskazań???
ferris85
08.05.2012
A widzisz, jednak istnieje ktoś poza Tobą kto bierze Maxatin :P Oprócz mnie co najmniej jeszcze jeden mój kolega, a podejrzewam że więcej tylko nie chcą się przyznać. A powiedz jak u Ciebie działa w połączeniu z alko???
lugruk
26.04.2012
już myślałem że oprócz mnie to nikt nie łyka maxatin'u ;d;d ja mam naprawde niezłą jazde po nich, bez kitu.
ferris85
23.04.2012
[quote=sisqa]Maxatin??? Pierwsze słyszę. A powiedz coś więcej o nich :P[/quote]
Cóż więcej mogę powiedzieć, hmm...zmieniło się np. moje podejście do seksu w sensie ogólnym, wcześniej raczej nie byłem mistrzem spontanicznych akcji chociaż moja dziewczyna zawsze miała bujną fantazję :P A teraz wystarczy jedno jej spojrzenie, a ja już jestem gotowy :D
sisqa
18.04.2012
Maxatin??? Pierwsze słyszę. A powiedz coś więcej o nich :P
ferris85
16.04.2012
Ja na przedłużenie stosunku mam swój sposób i to w sumie była kwestia przypadku, że akurat trafiłem na te tabletki, bo wcześniej próbowałem różniastych manewrów i nie koniecznie przynosiły zamierzone rezultaty. Kiedyś przy jakimś tam spotkaniu z kumplami, jeden z nich wygadał się, że próbował tabletek Maxatin na wielokrotny orgazm no i podłapałem temat, potem poczytałem w necie i zamówiłem. Powiel tylko tyle - warto :D