Modne i wodoszczelne etui na telefon

Amarant - specjalista Tipy.pl
1 z 6
Na rynku jest coraz więcej ciekawych etui na telefony, które nie tylko fajnie wyglądają ale również doskonale chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Etui można kupić niemal wszędzie - w sklepach z akcesoriami GSM, z drobnym AGD czy na Allegr, gdzie jak zwykle wybór jest największy. Poniżej przedstawiam dostępne na rynku wodoodporne etui na telefon.
1
Wodoodporne etui 

To etui jest najtańsze na rynku, jednak jego producent nie daje na nie żadnej gwarancji. Jest ono dość duże zatem nadaje się dla niemal wszystkich smartphonów jak i zwykłych telefonów. Świetnie się sprawdza podczas biegania czy jazdy na rowerze w deszczu, na plaży czy nawet na basenie, jednak lepiej z nim nie nurkować na większe głębokości. Etui zabezpieczy nam przed wodą również dokumenty czy kluczyki od samochodu. Cena to ok 20 zł. 

Wodoodporne etui kupisz tutaj
2
Etui wodoodporne Puro 

To etui nadaje się do wszystkich modeli smartfonów jednak nie większych niż 5’’. Zabezpiecza ono telefon przed wodą, piaskiem i błotem zatem świetnie się nadaje na plażę, do pływania, nurkowania (wodoszczelność do 20 m), biagania w deszczu, na kajaki itp. Ekran można obsługiwać poprzez zabezpieczającą folię, zatem możemy robić zdjęcia, posługiwać się nawigacją czy wysyłać wiadomości bez konieczności wyciągania telefonu. Cena ok. 60 zł. 
3
Etui Lifeproof 

Obudowy typu lifeproof są hitem na rynku. W przeciwieństwie do designerskich obudów, nie rzucają się one zbytnio w oczy jednak wspaniale chronią telefon przed wodą, wstrząsami i śniegiem. Dzięki temu etui możemy zabrać swój telefon do basenu i robić nim zdjęcia pod wodą (wodoodporne do 2 m), wziąć go na rower podczas deszczowej pogody czy na snowboard. Nie musimy również uważać na niego i za wszelką cenę chronić przed upadkiem, błotem czy piaskiem. Wspaniałe, prawda? Minusem jest jedynie fakt, że obudowy lifeproof dostępne są póki co jedynie dla telefonów iPhone oraz Samsungów Galaxy. Cena jest póki co mocno wygórowana bo sięga do niemal 400 zł jednak można kupić również tańsze modele. 

Etui Lifeproof kupisz tutaj
4
Griffin Catalyst dla iPhona 

To etui zostało stworzone z myślą o użytkownikach iPhone. Jest ono wodoszczelne do głębokości 3 m dzięki czemu użytkownik możne nagrywać i robić zdjęcia pod wodą oraz chroni przed błotem, piaskiem i kurzem. Obudowa etui zmniejsza siłę upadku nawet z 2 metrów wysokości. Cena od 160 zł. 
5
Wodoodporne etui z uchwytem 

Dzięki temu etui możemy bezproblemowo korzystać z nawigacji podczas jazdy na rowerze, motorze czy quadzie. Futerał jest uniwersalny i pasuje do większości telefonów i smartfonów. Etui jest wodoodporne oraz wykonane z antywibracyjnych materiałów. Cena ok 50 zł. 

Wodoodporne etui z uchwytem kupisz tutaj
Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie