Serce

Jak powiedzieć Kocham Cię?
MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl

W dzień walentynkowy jest rzeczą bardzo ważną zapewnienie swojego partnera o swoich uczuciach oraz zaangażowaniu. Poniżej przedstawiamy parę sposobów i pomysłów na powiedzenie swojej drugiej połówce “kocham”. Porady te mogą okazać się pomocne szczególnie dla tych osób, które nie mogą, lub po prostu nie mają ochoty wydawać dużych pieniędzy na prezenty z okazji walentynek.
1
Balony
Balony z niespodzianką

Kup dużą ilość balonów. Zanim je nadmuchasz, włóż do każdego z nich czekoladkę, mały upominek lub list miłosny. Balony zwiąż ze sobą na kształt bukietu i 14 lutego wręcz ukochanej/ukochanemu.
2
Pizza
Miłosny posiłek

Sporządź posiłek wyłącznie z produktów w kształcie serca oraz tych, które są w kolorze czerwonym. Mogą to być kruche ciasteczka w kształcie serduszek, słodkie Martini Rosso, pizza-serce z ostrymi papryczkami (są wspaniałym afrodyzjakiem).
3
Ciepłe skarpety
Robótki ręczne

Zrób swojemu partnerowi coś na drutach np. czapkę, szalik, rękawiczki. Ocieplą one niejeden chłodny wieczór oraz serce Twojej miłości.
4
Chłopaki
Kupony na cały rok

Sporządź swojemu partnerowi kupony, które będzie mógł wykorzystać przez cały kolejny rok w każdym momencie. Kupony te mogą dotyczyć np. masażu, wolnego wieczoru w którym wyjdzie ze swoimi znajomymi na dyskotekę lub mecz, śniadania do łóżka itp.
5
Lista powodów miłości

Czy Twój partner pytał Cię kiedykolwiek dlaczego go kochasz? Jeśli tak, sporządź listę zatytułowaną “Powody, dla których Cię kocham”.
6
Deszcz serc

Powycinaj z papieru dużo serc w różnych kształtach. Napisz coś miłego o swoim partnerze oraz o waszym związku na każdym z serduszek a następnie przymocuj oddzielnie każde z nich za pomocą nitki na suficie. Postaraj się aby nitki były różnej długości. Będzie wyglądało to jakby w Twoim pokoju padał deszcz serc.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

jewonka
02.01.2009
nieszczesliwa milosc... :)