roziąganie butów

Jak rozciągnąć buty w palcach?

ivonaivona - specjalista Tipy.pl
roziąganie butów
1 z 6

Kupiłaś buty. Są najpiękniejsze na świecie, mają idealny kolor, fason i w zasadzie są nawet wygodne. W zasadzie. Tak naprawdę niemiłosiernie uciskają cię w okolicach palców i doprowadza cię to do rozpaczy. Nie martw się. Nie wszystko stracone. Istnieje prosty i skuteczny sposób na rozciągnięcie butów. Wypróbuj go. Twoje stopy będą ci za to wdzięczne.1
rozciąganie butów w palcach - krok 1

Przygotuj dwie większe torebki strunowe i napełnij je do połowy wodą. Zamknij je dobrze, starając się uwolnić jak najwięcej znajdującego się w nich powietrza. Upewnij się, że nie przeciekają.


2
rozciąganie butów w palcach - krok 2

Włóż po jednej torebce do każdego buta i dosuń w stronę czubka. Woda dopasuje się kształtem do kształtu buta, co ułatwi całe zadanie. Pamiętaj – woreczki nie mogą przeciekać.


3
rozciąganie butów w palcach - krok 3

Włóż buty do zamrażalnika i pozostaw na całą noc. Jeśli nie są nowe i czyste, umieść je najpierw w reklamówce.


4
art/2014/18908_124387_big.jpg

Rano rozbij lód, ponownie wepchnij woreczki głęboko do butów. Umieść je na cały dzień i noc w zamrażalniku, żeby jeszcze nieco się rozciągnęły.


5
art/2014/18908_124388_big.jpg

Po wyjęciu butów z zamrażalki natychmiast usuń z nich woreczki z lodem (w razie potrzeby rozkrusz go nożem). Wilgoć, którą zaabsorbowałyby buty, gdyby lód się roztopił, mogłaby doprowadzić do ich zniszczenia.


Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

kasia
05.05.2015
Skórzane buty się nie zniszczą?