Halloween dekoracje

Jak dekorować dom na Halloween?

RozrywkaRozrywka - specjalista Tipy.pl
Halloween dekoracje
1 z 10
Halloweenowe dekoracje to oprócz duchów i potworów również dynie, kukurydze i suszone liście. Jesienne kolory takie jak żółty, pomarańcz i brąz stanowią podstawę wystroju. W żadnym z pomieszczeń nie powinno również zabraknąć pajęczyn.
1
dekoracje na Halloween 1
Przed sezonem Halloween ozdób drzwi wejściowe suszonymi liśćmi kukurydzy oraz wieńcami z liści dębu. Drążone dynie powinny witać wszystkich gości.
2
dekoracje na Halloween 2
Jeszcze w październiku bywają ciepłe dni, które można spędzić na zewnątrz. Rozrzucone po ziemi, kolorowe liście, czarne wrony (do kupienia tutaj), świece oraz starodawny świecznik i latarnie nadadzą miejscu szczególnego, tajemniczego uroku.
3
dekoracje na Halloween 3
Nie tylko ozdobą ale również przysmakiem będą jabłka pokryte czekoladą i karmelem. Świece i małe dynie wewnątrz szklanych naczyń będą się ładnie prezentować.
4
dekoracje na Halloween 4
Bezlistne drzewa z starymi latarniami i czarnymi wronami zrobią na wszystkich upiorne wrażenie. Upewnij się wcześniej, że gałązki drzew są wystarczająco mocne, aby utrzymać ciężkie lampiony. Uważaj również, aby nie przesadzić z liczbą dekoracji co mogłoby zmniejszyć ogólny efekt.
5
dekoracje na Halloween 5
Upiorna galeria zdjęć na kominku. Stare portrety przykryte grubą pajęczyną i oświetlone przez świece.
6
dekoracje na Halloween 6
Dzięki świecznikom możemy uzyskać grę światła i cienia. Upiorny efekt uzyskamy dzięki pajęczynom i nietoperzom na zasłonach.
7
dekoracje na Halloween 7
Nietoperze zrobione z czarnego papieru będą wyglądać wspaniale szczególnie przy przygaszonym świetle.
8
dekoracje na Halloween 8
Niesamowity efekt dadzą cienie upiorów znajdujących się za oknami. Aby uzyskać taki efekt namaluj na prześcieradle cień upiora a następnie powieś je na firance (tak jak zasłona) wzorem do środka.
9
dekoracje na Halloween 9
Okazy w słoikach mogą być tak realistyczne, że twoi goście będą bali się zapytać, co jest w środku. Na zdjęciu - woda z dodatkiem kilku kropel barwnika spożywczego z kilkoma łyżkami mleka oraz częściowo obrana kapusta.
Strona 1 z 10

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

oli_toli
03.07.2012
super porady wykorzystam w tym roku przynajmniej część