Butelka z listem

Pomysł na romantyczny prezent
MarchewkaMarchewka - specjalista Tipy.pl

Wiele osób poleca jako romantyczny prezent bukiet czerwonych róż oraz czekoladki w kształcie serduszek. Ale czy aby na pewno taki prezent jest romantyczny? Wszyscy taki dają. Romantyzm polega na kreatywności oraz oryginalności. Romantyczny prezent musi być jedyny w swoim rodzaju, niespodziewany i zaskakujący. Poniżej przedstawiamy parę pomysłów na prezent, które pomogą Cię zainspirować.
1
List w butelce

Kartka walentynkowa w kopercie to norma. Czy nie bardziej romantycznie jest dostać wiadomość od ukochanej osoby w zakorkowanej butelce? List do swojej miłości wystylizujmy na stary, podpalając i osmalając jego brzegi. List oczywiście musi zostać napisany wiecznym piórem.
2
Książka
Romantyczna powieść

Oczywiście nie ma to być zwykła, kupiona w sklepie książka o miłości. Samodzielnie napisana opowieść o waszym związku i przygodach to już jest coś. Wymyśl jakąś romantyczną historię, gdzie bohaterem będziesz Ty i Twój partner. Pisz o sobie i o partnerze w formie osoby trzeciej z użyciem waszych prawdziwych imion oraz cech charakterystycznych (np. kolor oczu, włosów itp.).

Opowiadanie wydrukuj na komputerze. Nie zapomnij o stronie tytułowej oraz o numeracji stron. Pamiętaj, że książka ma wyglądać profesjonalnie. Po wydrukowaniu zanieś książkę do punktu kserograficznego i poproś o zbindowanie i oprawienie.
3
Wenecja
Album romantycznych zdjęć

Skompletuj wasze wspólne zdjęcia z różnych stron świata. W programie graficznym umieść wasze sylwetki na tle wieży Eiffel, Taj Mahal, kanału weneckiego i innych romantycznych miejsc na świecie. Wstaw w programie graficznym chmurki z zabawnymi dialogami nad waszymi głowami.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

gumeczka
11.02.2012
Najlepszym prezentem jest książka, bo ona może wprowadzać romantyczną atmosferę każdego wieczoru. Książki z walentynkowym przesłaniem ma cartaliapress. Polecam parom i singlom, które lubią czytać dobrą lekturę.