Róże

Dekoracja stołu walentynkowego
MarchewkaMarchewka - specjalista Tipy.pl

Walentynkowy wieczór powinien być specjalny i wyjątkowy pod każdym względem. Także dekoracja stołu na walentynki powinna podkreślać wagę tego wieczoru.
1
Dekoracja stołu na Walentynki
Ustawienie stołu

Stół ustaw na środku pokoju, przesuń na wprost kominka lub ustaw bezpośrednio przy oknie. Ważne, aby znajdował się on w najlepszym miejscu w pomieszczeniu.

2
Serwetka w serduszka
Ubierz stół specjalnie na tą okazję

Wybierz odpowiedni obrus. Może być to obrus wykończony koronkami, jasno różowy, czerwony lub z motywem kwiatów. Jeśli chcesz jednak motyw serduszek, to proponuję wykonanie takich jak obok na zdjęciu [instrukcja robienia serwetek w serduszka] - ich wykonanie zajmie ci tylko kilka minut a efekt będzie piorunujący!

3
Stół na walentynki
Dekoracja stołu na walentynki

Miłość i romantyzm to główne tematy dnia zatem udekoruj stół kwiatami, płatkami kwiatów, świecami, czerwonym brokatem (najlepiej w kształcie serduszek), confetti i słodyczami. Papierowe lub materiałowe serwetki złóż na kształt serduszek. (Zobacz jak złożyć serwetkę na kształt serca.)


Dzień ten jest okazją na użycie najlepszej zastawy stołowej. Wszystko powinno wyglądać ślicznie i romantycznie. Nigdy, przenigdy nie używaj w ten wieczór papierowych bądź plastikowych talerzyków, nawet jeśli są one ozdobione najpiękniejszymi serduszkami.

4
Herbata z serduszkiem
Herbata podana z miłością

Chcesz zaimponować swojej Walentynce? Zamień etykietki z herbaty na urocze serduszka. Na każdym serduszku możesz napisać jedną z rzeczy, za które kochasz swoją dziewczynę / chłopaka. Podoba ci się? No to do dzieła! Zobacz: Jak zrobić walentynkową herbatę.

5
Zakładka - serduszko
Prezent

Jeśli masz dla swojej miłości jakiś prezent, połóż go na stole razem z karteczką walentynkową. Prezent nie musi być wyszukany i fajnie będzie, jeśli będzie ręcznie robiony. Zobacz "pomysły na prezenty walentynkowe".

6
Nie zapomnij o kwiatach

Ustaw na środku stołu wazę ze świeżymi kwiatami. Zamiast kwiatów ciętych możesz postawić na stole żywe kwiaty w doniczce. Doniczkę owiń w papier dekoracyjny lub ładną serwetkę i zwiąż specjalną wstążeczką.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie