Mężczyzna

Walentynkowy prezent dla chłopaka
AnetteAnette - specjalista Tipy.pl

Wybór prezentu dla mężczyzny nie jest sprawą prostą. Chłopcy zazwyczaj lubują się we wszystkich gadżetach i wszelkich urządzeniach elektronicznych. To właśnie one stanowią ich źródło zainteresowania oraz pożądania. Prezent na walentynki z racji swojego przeznaczenia - ukazania swoich uczuć, miłości, czułości i zaangażowania, niestety nie idzie w parze z techniką oraz najnowszymi wynalazkami. W tym właśnie jest problem. Może niektórzy z rodu męskiego ucieszą się na widok słodkiego, pluszowego misia, trzymającego serce w łapkach, jednak dla większości panów maskotka ta będzie stanowiła zbędny dodatek do i tak zagraconego pokoju. Poniżej przedstawiamy parę pomysłów na prezent dla faceta z okazji walentynek.
1
Elektroniczna ramka
Elektroniczna ramka na zdjęcia

Tego typu ramki posiadają wbudowaną pamięć, która pozwala na przechowywanie wielu zdjęć. Istnieje możliwość ustawienia pokazu slajdów a w niektórych modelach wyświetlania filmów oraz słuchania muzyki. Przed podarowaniem ramki wystarczy wgrać jedynie wspólne zdjęcia. Ukochany z pewnością będzie zachwycony takim prezentem a zdjęcia zamieszczone uprzednio w elektronicznej ramce, będą przypominały mu Ciebie i wasze najwspanialsze chwile.

2
Scyzoryk
Scyzoryk z wieloma funkcjami

Dobry scyzoryk to rzecz, którą chciałby posiadać każdy mężczyzna. Płeć męska fascynuje się szczególnie tymi, które mają wiele funkcji oraz wykonane są z dobrej jakości materiałów. Nóż, korkociąg, otwieracz do puszek, śrubokręt i piłka to funkcje nieodzowne, bez których ciężko jest przeżyć prawdziwemu mężczyźnie.


Jeśli przez przypadek rozpruje Ci się bluzka, Twój mężczyzna będzie mógł Ci ją zszyć przy pomocy igły, która jest zwykle na wyposażeniu lepszych scyzoryków.


O takim scyzoryku Twój chłopak z pewnością nigdy nie zapomni wychodząc z domu. Im częściej będzie go używał - tym częściej będzie myślał o Tobie.

3
Olympus Mju 790 SW
Wodoodporny i wstrząsoodporny aparat fotograficzny

Jeśli Twój luby jest miłośnikiem wszelkich sportów z pewnością zachwyci go prezent w postaci aparatu fotograficznego, z którym będzie mógł penetrować dna tropikalnych raf koralowych oraz jeździć na snowboardzie, bez obawy jego uszkodzenia. Za jego pomocą będziecie mogli robić sobie romantyczne zdjęcia pod wodą oraz podczas wspinania się po skałkach. Wodoodporny i wstrząsoodporny aparat przetrwa wszystkie wojaże i podboje Twojego bohatera.

4
Zegarek Diesel
Zegarek

Zegarek to podstawowe wyposażenie mężczyzny. Jest on nie tylko urządzeniem wskazującym godzinę, ale również koniecznym dodatkiem prawdziwego faceta. Zegarek jak i buty określają styl oraz zamożność właściciela. Zegarek dla mężczyzny jest bardzo ważny, co potwierdza fakt, iż wielu z nich bardziej komfortowo czuje się bez bielizny niż bez zegarka. Dzięki zegarkowi Twój Pan z pewnością przestanie spóźniać się na wasze spotkania. Przed podarowaniem ustaw w pamięci zegarka wszystkie ważne daty, między innymi; wasze rocznice, Twoje urodziny i imieniny oraz najbliższe terminy wspólnych wyjść.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (6)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

martyna.la
07.02.2013
Fajne rzeczy ale ja dałam rok temu mojemu chłopakowi kilka drobiazgów np. etui na tableta , nasze wspólne zdjęcie w ramce , słodką walentynkę , czekoladki i.t.p
Berenika0
06.02.2013
Ja kupiłam swojemu facetowi taki album http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4951880, jest bardzo ładny i ma piękne zdjęcia, myślę, ze mu się spodoba.
zigitrn
05.02.2013
mało fajne te prezenty... już lepiej nic nie dawać ;)
Hanka
27.01.2011
Ja ze swoim chłopakie jestem juz bardzo długo i wyczerpały i się wszystkie pomysły na prezenty, chciała ym żeby to było coś naprawde ciekawego co go zainteresuje, rozbawi....Może macie jakieś pomysły???
marek
23.01.2011
Jeśli macie ze sobą sporo zdjęć ( a myśle ze tak ;) to możesz zamówić mozaikę z waszych wspólnych zdjęć. Setki Waszych wspólnych, małych zdjęć składają się na jedno widoczne z daleka - efekt jest kapitalny. Można zawiesić nad łóżkiem w sypialni ;)
fancy
10.12.2010
Gadżety są całkiem niezłym pomysłem. Wydaje mi się jednak, że lepszym są rzeczy, które wygenerują te najgłębsze uczucia. Ja w walentynki zabrałam chłopaka do jego ulubionego koktajl baru na deser i pyszny koktajl. Nie ma to jak dzielić się ciepłą szarlotką z ukochaną osobą :D