Na Walentynki

Prezent na walentynki, którego ona nigdy nie zapomni
AnetteAnette - specjalista Tipy.pl

Pomysł jest dużo bardziej wartościowy niż pieniądze! Dzień Świętego Walentego nie jest okazją do wręczenia tostera, robota kuchennego czy odkurzacza. Prezent walentynkowy powinien eksponować Twoją miłość, uczucia i zaangażowanie. Jeśli nie masz ciągle pomysłu na prezent dla ukochanej osoby u nas z pewnością znajdziesz coś co Cię zainspiruje. Jeśli szukasz wspaniałego prezentu, którego Twoja ukochana nigdy nie zapomni przeglądnij poniższe wskazówki i pomysły. Niektóre z naszych sugestii będą Cię kosztowały tyle co nic, inne są dość drogie. Wybór zależy wyłącznie od Ciebie.
1
Wieczór przy kominku
Zaplanuj wyjście

Pomysł ten wymaga nieco wcześniejszego planowania, jednak spędzenie razem czasu jest właśnie tym co powinno się robić na Walentynki. Co myślisz o spędzeniu razem romantycznej nocy w łóżku wraz ze wspólnym śniadaniem? Nie musisz wyjeżdżać gdzieś daleko jednak spędzenie czasu poza domem jest tym o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli macie dzieci, poproś rodzinę lub przyjaciół o opiekę nad nimi. Jak już będziesz miał rezerwację pokoju, weź broszurę i wsadź do kartki walentynkowej.


Na parę dni przed walentynkami wręcz swojej ukochanej kartkę wraz z zawartością oraz butelkę szampana. Teraz tylko już czekaj na całusy, przytulanie i podziękowania.


Jeśli nie możesz wyjechać z pewnych względów, spędź walentynkowy wieczór ze swoją ukochaną przy kominku, na mięciutkim kocyku i przy romantycznej muzyce.

2
Walentynki
Dzień przed Walentynkami

Jeden dzień przed walentynkami wyślij swojej ukochanej do pracy róże, czekoladki oraz romantyczną karteczkę. Napisz, jak bardzo nie możesz się już doczekać kolejnego dnia. Z pewnością będzie bardzo zaskoczona.

3
Kartka walentynkowa
Zrób sam kartkę walentynkową!

Nawet jeśli nie należysz do bardzo kreatywnych osób, wycięcie serduszek z kolorowego papieru i naklejenie ich na czystą kartkę nie powinno sprawić Ci problemu. Naklej jeszcze troszkę wstążek, kwiatków wyciętych z koronki oraz napisz w środku jak bardzo ją kochasz i cenisz. Twoja Pani z pewnością zachowa tę karteczkę na pamiątkę na długie lata.

4
Pudełko ze zdjęciami
Wycieczka we wspólną przeszłość

Poszukaj i pozbieraj wszystkie przedmioty, które wiążą się z wspólnie spędzonymi chwilami - bilety do kina, zdjęcia, liściki miłosne itp. Podaruj jej to wszystko w ładnym pudełeczku.


Bądź pewien, że przez kolejne lata będzie dodawała do tego pudełka kolejne pamiątkowe przedmioty.

5
Album ze zdjęciami
Wspólne zdjęcia

Przejrzyj zawartość wszystkich pudełek i szuflad ze starymi zdjęciami. Wybierz te zdjęcia, które dotyczą waszych wspólnych chwil, miłych przeżyć. Uporządkuj je chronologicznie i wsadź do albumu. Najlepiej abyś na każdy rok wspólnego związku stworzył oddzielny album.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (2)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Paweł77
07.02.2018
Kurcze no nie wiem... Ja myślę ze najbardziej w pamięci zostaną te prezenty, których się w ogóle nie spodziewaliśmy.
Kafs
31.01.2018
Ja w tym roku stawiam na coś praktycznego i oryginalnego. Bardzo modna ostatnio ręcznie robiona biżuteria. Można znaleźć naprawdę niedrogo.