sztuczne ognisko

Jak zrobić sztuczne ognisko z lampek choinkowych?

prozaczek - specjalista Tipy.pl
sztuczne ognisko
1 z 4
Boże Narodzenie. Cała rodzina siedzi w przytulnym salonie, od czasu do czasu wpatrując się to w mieniącą się wszelkimi barwami tęczy choinkę, to w ogień tańczący w kominku. Taki właśnie obrazek masz przed oczami. I tylko przed nimi, bo o ile choinka już ubrana, to o kominku możesz sobie tylko pomarzyć. Wiadomo, że nic nie zastąpi bijącego od niego ciepła i odgłosów trzaskającego drewna, ale możesz wyczarować sztuczny ogień, a dokładniej - sztuczne ognisko z patyków, światełek i kamieni.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
jednokolorowe (żółte) lampki choinkowe, gałęzie, kamienie, pistolet z klejem na gorąco, sklejka (opcjonalnie)

1
Wybierz miejsce, w którym ma znajdować się ognisko, po czym ułóż tam kamienie w okrąg. Jeśli nie potrafisz jeszcze określić, gdzie stanie ognisko, rozłóż kamienie na kawałku sklejki. Dzięki temu ognisko stanie się mobilne.
2
Wewnątrz kamiennego kręgu rozmieść żółte światełka choinkowe.
3
Sięgnij po patyki i ułóż je w stożek. U góry, w miejscach, w których się stykają, nanieś odrobinę kleju. W ten sposób zyskasz pewność, że konstrukcja nie zawali się. Teraz wystarczy tylko zapalić światełka i cieszyć się namiastką prawdziwego ogniska.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Komentarze (2)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

MojaGwiazdka.pl
03.10.2018
Ognisko wygląda cudownie! :) Też takie zrobię.
DjuK
11.01.2016
Cześć :) Poda mi sie twój pomysł i chetnie go wykorzystam ale gdzie kupiłeś lampki nie moge znaleść takich samych prosze o szybka odpowiedz