Tutaj jesteś: Zdrowie > Seksualność > Poradnik Seksualny > Jak zadowolić kobietę w łóżku?

Jak zadowolić kobietę w łóżku?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 3.2/5 (96 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Fizyczna miłość jest ważnym elementem w stosunkach międzyludzkich. Nowożeńcy stają się sobie bliżsi i łączą się ze sobą podczas uprawiania seksu. Dlatego też stosunki między nimi stają się silniejsze. Ważne jest, abyś ty i twój partner osiągali zaspokojenie seksualne. Mężczyzna powinien wiedzieć, jak doprowadzić swoją kobietę do orgazmu i sprawić, że seks będzie przyjemny dla obu stron.
1

Istnieją doniesienia, że tylko około 25% kobiet osiąga orgazm podczas stosunku. Wynika to z faktu, że mężczyźni nie wiedzą jak sprawić kobiecie przyjemność podczas stosunku. Jeśli będziesz potrafił doprowadzić swoją kobietę do orgazmu, możesz być pewien, że będziesz w stanie zaspokoić każdą kobietę i nie będziesz czuć się już niepewnie.

2
Wiedza na temat tego, jak dać kobiecie orgazm jest umiejętnością, której każdy może się nauczyć. Są to tajemnice i techniki, które mówią o tym, jak dać kobiecie w łóżku to, czego chce.
3

Obudź jej pragnienia.


Najpierw musisz wprowadzić swoja kobietę w odpowiedni nastrój na seks. Ona musi pragnąć cię i chcieć iść z tobą do łóżka. Spraw, by czuła się wyjątkowa i kochana. Niech wie, jakie miałeś o niej fantazje oraz jak bardzo jest seksowną i atrakcyjną osobą.

4

Słuchaj swojej partnerki.


Jest rzecz, którą kobieta chce w łóżku – abyś wysłuchał jej pragnień. Wspieraj ją i poproś ją, by powiedziała ci, co najbardziej ceni podczas uprawiania seksu. Dowiedz się gdzie chce być dotykana i całowana. Zapytaj, co wywołuje u niej więcej emocji i bardziej podnieca. Każda kobieta ma pewne fantazje w łóżku, poznaj jej pragnienia, aby dać jej orgazm i niezapomniany seks.

Wskazówki
  • Kobiety mogą osiągnąć kilka orgazmów podczas jednego stosunku. Jeśli będziesz wiedział, jak zapewnić jej właśnie takie doznania, możesz być pewny, że tego przeżycia nigdy nie zapomni.
  • Nie trudno jest dać kobiecie orgazm, jeśli oczywiście wiesz jak to zrobić. Czy wiesz, że istnieje kilka sposobów, by zapewnić jej wstrząsający ziemią orgazm? Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, poszukaj w specjalnych książkach lub sprawdzonych stronach internetowych. W razie potrzeby możesz skorzystać również z porad seksuologa.
5

Gra wstępna.


W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety potrzebują więcej czasu, aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego. Kobiety potrzebują dłuższej gry wstępnej, niż mężczyźni. Pobudzaj ją fizycznie i psychicznie. Używaj języka, ust i rąk, aby głaskać kobietę po miejscach szczególnie wrażliwych, jak łechtaczka. Pamiętaj o tym, co partnerka ci mówiła, co sprawia jej największą przyjemność. Daj jej czas, ona musi poczuć każdy dotyk i pocałunek. Mów do niej i powiedz jej, jak bardzo jej pragniesz.

6
życie intymne

Obserwuj partnerkę.


Bądź wrażliwy na każdą jej reakcję, pomoże ci to doprowadzić ją do orgazmu. Na podstawie jej reakcji i języka ciała dowiesz się, jak się czuje a tym samym otrzymasz wskazówki na temat tego czy kontynuować swoje działania. Jeśli zauważysz, że kobieta lubi twój dotyk, nie przestawaj, zacznie wówczas jęczeć i prosić, abyś przestał, jednocześnie przyciągając cię bliżej do siebie. Jej oczy, usta, język ciała i głos dadzą ci wskazówki na temat tego, co dalej robić. Obserwuj jej poziom podniecenia i z pewnością poczujesz, kiedy będzie mokra i gotowa.

Wskazówki
  • Kobiety mogą osiągnąć kilka orgazmów podczas jednego stosunku. Jeśli będziesz wiedział, jak zapewnić jej właśnie takie doznania, możesz być pewny, że tego przeżycia nigdy nie zapomni.
  • Nie trudno jest dać kobiecie orgazm, jeśli oczywiście wiesz jak to zrobić. Czy wiesz, że istnieje kilka sposobów, by zapewnić jej wstrząsający ziemią orgazm? Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, poszukaj w specjalnych książkach lub sprawdzonych stronach internetowych. W razie potrzeby możesz skorzystać również z porad seksuologa.
 3.2/5 (96 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
hku24372 - 2016-08-19
Tutaj jest cos mocniejszego niż punkt G :) Moja dziewczyna wyginała się we wszystkie strony gdy zastosowałem ten sposób :)
https://orgazmkobiety.wordpress.com/
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Mięśnie Kegla to mięsień łonowo-guziczny odpowiedzialny za kontrolę i podtrzymanie dnia miednicy i pęcherza. Mięśnie te...
Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?
Mięśnie Kegla to mięsień łonowo-guziczny odpowiedzialny za kontrolę i podtrzymanie...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.