Jak dać kobiecie orgazm i zadowolenie seksualne?

Jak zadowolić kobietę w łóżku?

MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl
Fizyczna miłość jest ważnym elementem w stosunkach międzyludzkich. Nowożeńcy stają się sobie bliżsi i łączą się ze sobą podczas uprawiania seksu. Dlatego też stosunki między nimi stają się silniejsze. Ważne jest, abyś ty i twój partner osiągali zaspokojenie seksualne. Mężczyzna powinien wiedzieć, jak doprowadzić swoją kobietę do orgazmu i sprawić, że seks będzie przyjemny dla obu stron.
1

Istnieją doniesienia, że tylko około 25% kobiet osiąga orgazm podczas stosunku. Wynika to z faktu, że mężczyźni nie wiedzą jak sprawić kobiecie przyjemność podczas stosunku. Jeśli będziesz potrafił doprowadzić swoją kobietę do orgazmu, możesz być pewien, że będziesz w stanie zaspokoić każdą kobietę i nie będziesz czuć się już niepewnie.

2
Wiedza na temat tego, jak dać kobiecie orgazm jest umiejętnością, której każdy może się nauczyć. Są to tajemnice i techniki, które mówią o tym, jak dać kobiecie w łóżku to, czego chce.
3
Obudź jej pragnienia.

Najpierw musisz wprowadzić swoja kobietę w odpowiedni nastrój na seks. Ona musi pragnąć cię i chcieć iść z tobą do łóżka. Spraw, by czuła się wyjątkowa i kochana. Niech wie, jakie miałeś o niej fantazje oraz jak bardzo jest seksowną i atrakcyjną osobą.

4
Słuchaj swojej partnerki.

Jest rzecz, którą kobieta chce w łóżku – abyś wysłuchał jej pragnień. Wspieraj ją i poproś ją, by powiedziała ci, co najbardziej ceni podczas uprawiania seksu. Dowiedz się gdzie chce być dotykana i całowana. Zapytaj, co wywołuje u niej więcej emocji i bardziej podnieca. Każda kobieta ma pewne fantazje w łóżku, poznaj jej pragnienia, aby dać jej orgazm i niezapomniany seks.

5
Gra wstępna.

W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety potrzebują więcej czasu, aby dotrzeć do punktu kulminacyjnego. Kobiety potrzebują dłuższej gry wstępnej, niż mężczyźni. Pobudzaj ją fizycznie i psychicznie. Używaj języka, ust i rąk, aby głaskać kobietę po miejscach szczególnie wrażliwych, jak łechtaczka. Pamiętaj o tym, co partnerka ci mówiła, co sprawia jej największą przyjemność. Daj jej czas, ona musi poczuć każdy dotyk i pocałunek. Mów do niej i powiedz jej, jak bardzo jej pragniesz.

6
życie intymne
Obserwuj partnerkę.

Bądź wrażliwy na każdą jej reakcję, pomoże ci to doprowadzić ją do orgazmu. Na podstawie jej reakcji i języka ciała dowiesz się, jak się czuje a tym samym otrzymasz wskazówki na temat tego czy kontynuować swoje działania. Jeśli zauważysz, że kobieta lubi twój dotyk, nie przestawaj, zacznie wówczas jęczeć i prosić, abyś przestał, jednocześnie przyciągając cię bliżej do siebie. Jej oczy, usta, język ciała i głos dadzą ci wskazówki na temat tego, co dalej robić. Obserwuj jej poziom podniecenia i z pewnością poczujesz, kiedy będzie mokra i gotowa.

?

Wskazówki
* Kobiety mogą osiągnąć kilka orgazmów podczas jednego stosunku. Jeśli będziesz wiedział, jak zapewnić jej właśnie takie doznania, możesz być pewny, że tego przeżycia nigdy nie zapomni.
* Nie trudno jest dać kobiecie orgazm, jeśli oczywiście wiesz jak to zrobić. Czy wiesz, że istnieje kilka sposobów, by zapewnić jej wstrząsający ziemią orgazm? Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, poszukaj w specjalnych książkach lub sprawdzonych stronach internetowych. W razie potrzeby możesz skorzystać również z porad seksuologa.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

sex oralny
para w łóżku
mineta, sex oralny

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

hku24372
19.08.2016
Tutaj jest cos mocniejszego niż punkt G :) Moja dziewczyna wyginała się we wszystkie strony gdy zastosowałem ten sposób :)
https://orgazmkobiety.wordpress.com/