drinki owocowe

Jak zrobić lody z szampanem?

miss60 - specjalista Tipy.pl
Chcesz zaskoczyć swoich sylwestrowych gości? Zamiast podać im drinki z lodem, zaserwuj szampańskie lody z drinkiem. Bo kto powiedział, że lodami możemy się raczyć jedynie latem? Twoi znajomi na pewno będą mile zaskoczeni, gdy zobaczą na stole takie “Lulki” z procentem. Do ich wykonania będziesz potrzebować jedynie szampana, soków owocowych w kilku smakach, patyczków oraz specjalnych foremek do lodów i sorbetów.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
soki owocowe (masz tu pełną dowolność, najlepiej wybrać kilka o różnych kolorach), szampan, patyczki do lodów, foremki do lodów i sorbetów, świeże owoce do dekoracji (opcjonalnie)

1
Każdą foremkę do lodów napełnij do połowy szampanem. Poczekaj aż bąbelki uciekną, po czym, jeśli trzeba, uzupełnij ilość szampana.
2
Następnie dopełnij każdą foremkę wybranym sokiem owocowym i umieść w niej patyczek.
3
Ostrożnie przenieś foremki do zamrażalnika i pozostaw je tam na co najmniej 6 godzin. Najlepiej przetrzymać je w zamrażalniku przez całą noc.
4
Lody z drinkiem podawaj natychmiast po wyjęciu z lodówki. Możesz umieścić je w szklankach do drinków, a obok położyć kilka świeżych owoców.

Powiązane porady

french 75
Martini Blue
sangria

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie