walentynkowe kółko i krzyżyk

Jak zrobić prezent na Walentynki „kółko i krzyżyk”?

MarlenaMarlena - specjalista Tipy.pl
walentynkowe kółko i krzyżyk
1 z 5
Szukasz niebanalnego, a jednocześnie niedrogiego prezentu na Walentynki? Podaruj swojej drugiej połówce grę dla dwojga – walentynkowe kółko i krzyżyk. Umili wam niejeden romantyczny wieczór, a nagrodą za wygraną będzie wszystko, na co tylko pozwala wam wyobraźnia.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
płócienny woreczek lub materiał do jego uszycia, cienka deseczka o rozmiarach 15x30 cm, ostre nożyczki, 9 małych płaskich kamyczków, korektor lub biała farba i cienki pędzelek, czarny marker permanentny

1
kółko i krzyżyk - krok 1
Z kawałka płótna uszyj woreczek nieco większy, niż rozmiary deseczki. Jeśli chcesz, podpisz go na środku czarnym markerem. Zanim to zrobisz włóż do środka kawałek tekturki, w przeciwnym razie marker może przebić na drugą stronę.
2
kółko i krzyżyk - krok 2
Na krótszej krawędzi deseczki odmierz po 5 cm, na dłuższej zaznacz punkty co 10 cm. Połącz je liniami tworząc siatkę. Do jej narysowania użyj białej farby lub korektora.
3
kółko i krzyżyk - krok 3
Przygotuj 9 małych, płaskich kamyków. Żaden z nich nie powinien być większy, niż kratka siatki zrobionej w kroku poprzednim. Korektorem narysuj na połowie kamyków serduszka, a na drugiej połowie krzyżyki.
4
kółko i krzyżyk - krok 4
Całość spakuj do przygotowanego w kroku 1. woreczka. Prezent walentynkowy gotowy.
Strona 1 z 5

Powiązane porady

prezent na rocznicę
serca 3d z papieru
drewniane pudełko

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie