ślubny kalendarzyk adwentowy

Jak zrobić prezent na wieczór panieński - ślubny kalendarzyk adwentowy?

Floki - specjalista Tipy.pl
ślubny kalendarzyk adwentowy
1 z 6
Prawda jest taka, że nie ma nic wspólnego z oczekiwaniem na ponowne przyjście Zbawiciela. Każda mężatka wie, że okres oczekiwania na ślub może być odrobinę stresujący (lub bardzo stresujący). Stale pojawiają się, jakieś nowe sprawy do załatwienia, bez względu na to jak skrupulatnie wszystko zostało załatwione. A ślubny kalendarz adwentowy to doskonały sposób, by każdego dnia odrobinę odstresować przyszłą pannę młodą. Panna Młoda nie może tego zrobić sama, ale od czego są druhny? Poznajcie wskazówki, które pomogą wam stworzyć oryginalny prezent dla przyszłej panny młodej.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
tablica korkowa, farby w sprayu, małe torebeczki na prezenty ( w różnych kolorach i o różnych kształtach), sznurki, wstążki, literki ozdobne, kolorowe naklejki, 15 drobnych prezentów (szminka, pomadka, bielizna, słodycze, maseczka itp.).

1
prezent na wieczór panieński
Zacznij od zrobienia numerków do prezencików, tutaj proponujemy 15 (oczywiście wszystko zależy, od czasu, jaki został do zaślubin - kierujemy się zasadą jeden prezent jednego dnia). Możesz przyczepić je do prostych bilecików, które bez problemu zrobisz samodzielnie. Można też kupić je w sklepie z akcesoriami dla plastyków. Cyferki możesz wyciąć z samoprzylepnego papieru z brokatem lub przykleić gotowe.
2
prezent na wieczór panieński
Do bilecików przywiąż sznureczki. Może to być zwykły sznurek jutowy lub kolorowe kokardki (choć prawdę mówiąc z kokardek lepiej skorzystać podczas pakowania małych paczuszek).
3
prezent na wieczór panieński
Tutaj znajdziesz proponowane pakunki, które można włożyć do woreczków. jednak wybierając drobiazgi dla przyszłej panny młodej, najlepiej kierować się tym co sama lubi najbardziej. To może być ulubiona czekoladka, błyszczyk, zabawne skarpety lub biżuteria.
4
prezent na wieczór panieński
Zapakuj prezenciki do torebek. To wcale nie muszą być drogie torebki kupione za duże pieniądze w sklepie. Możesz skorzystać z woreczków śniadaniowych i narysować na nich wzorki (groszki, serduszka, itp.) jak na zdjęciu.
5
prezent na wieczór panieński
Przy pomocy szpilek (najlepiej kilku na paczuszkę) przyczep pakuneczki do tablicy. Gotowe! Możesz być pewna, że przyszła panna młoda oniemieje z zachwytu!
Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

GdzieWesele.pl_Poleca
19.10.2017
ciekawy pomysł, mi się bardzo podoba :)