Tutaj jesteś: Zdrowie > Seksualność > Poradnik Seksualny > Jak zaspokoić kobietę?

Jak zaspokoić kobietę?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 3.6/5 (27 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Według badań z 2008 roku w których wzięło udział ponad 20 tysięcy kobiet, wynika że większość partnerek udaje lub przynajmniej raz w życiu udawała orgazm. Dlaczego? Bo mężczyźni nie potrafią ich zaspokoić a one nie chcą, by ich partner poczuł się źle lub uważał się za gorszego niż inni. Boisz się, że twoja kobieta również udaje orgazm? Jeśli tak to na szczęście nie wszystko jest stracone - istnieją sposoby na poprawę własnego życia seksualnego.
1
Zaspokojenie kochanka nigdy nie było łatwym zadaniem, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy w stanie wiedzieć, co myślą inni. Tak samo dzieje się, jeśli chodzi o seks. Nie zawsze będzie tak samo, musimy wziąć pod uwagę emocje i uczucia innych.
2
Zasadniczo brutalna szczerość nie jest cechą kobiet. Mogą one udawać orgazm tylko po to, by uniknąć zranienia twoich uczuć.
3
Badanie zostało przeprowadzone wśród ponad 20 tysięcy kobiet z różnych środowisk i różnych narodowości, aby raz na zawsze ustalić fakty i fikcje dotyczące kwestii seksu. Aż 80 % kobiet stwierdziło, że udawało orgazm i że zrobi to ponownie, jeśli będzie taka potrzeba. Dlaczego? Ponieważ nie chcą, aby ich kochanek czuł się źle. Robi się to coraz bardziej interesujące. Kiedy zapytano dlaczego udawały orgazm, 75 % z nich odpowiedziało, że ich partnerzy nie potrafili kochać się tak długo, by one doszły do punktu kulminacyjnego, lub partner miał nieodpowiednią wielkość, kształt czy obwód penisa. Ponadto 80 % kobiet uznało, że mężczyznom dotarcie do punktu kulminacyjnego zajęło średnio 12 – 15 minut.
4
Badania te doprowadziły do niesamowitego odkrycia – wystarczy wydłużyć czas stosunku. Spowoduje to niesamowitą różnicę w łóżku - dłuższy stosunek doprowadzi twoją kochankę do orgazmu a ona będzie bardzo zadowolona. Skorzystaj z niektórych proponowanych poniżej technik.
5
Ćwiczenia tantryczne. Zajmie ci dużo czasu zanim opanujesz tą technikę. Technika polega na wykorzystaniu potęgi mózgu, aby powstrzymać się od dotarcia do punktu kulminacyjnego. Jeśli będziesz dużo ćwiczyć, istnieje możliwość, że opóźnisz wytrysk nawet o 15 minut.
6
Pierścień na penis. Zatrzymuje on przepływ krwi, co uniemożliwia dotarcie do punktu kulminacyjnego. Dzięki temu wydłużysz znacznie swój stosunek. Jednak jest minus jego stosowania – czasami może być bolesny i może zatrzymać proces czerpania przyjemności z seksu.
7
Najlepszą metodą jest stosowanie leków ziołowych. Środki te nie zawierają żadnych substancji szkodliwych i są w 100 % naturalne. Dzięki nim doprowadzisz swoją kobietę nawet do kilku orgazmów jednocześnie, wydłużysz swój stosunek bez bólu i niepożądanych objawów.
 3.6/5 (27 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (3)

Nie będzie widoczny na stronie
 
tyryryry - 2012-03-09
28cm ? chyba coś ci sie pomyłiło. Nie uwierze nigdy w życiu, że masz taki rozmiar.
USA - 2012-01-19
Jeśli dla ciebie 28cm to jest mało to jesteś jebnięty. Średnia europejska to 14-16cm
xy - 2011-01-04
Muj maly ma 28 cm. i nieraz mam kompleksy ze jest za maly,kobiety mi tego nigdy nie mowia,czy zrobic operacje powiekrzenia penisa?
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Wielu mężczyzn ocenia swoja męskość na podstawie tego, jak długo mogą prowadzić igraszki w łóżku zanim skończą. Choć...
Jak przedłużyć stosunek?
Wielu mężczyzn ocenia swoja męskość na podstawie tego, jak długo mogą prowadzić...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.