pisanki z papieru

Jak zrobić pisanki 3D z papieru?

MalwinaMalwina - specjalista Tipy.pl
pisanki z papieru
1 z 5

To najłatwiejsze do zrobienia pisanki wielkanocne! Idealny projekt dla najmłodszych domowników. Wystarczy kilka arkuszy wzorzystego papieru dekoracyjnego, nożyczki oraz igła z nitką. W zaledwie kilkanaście minut w twoim domu pojawi się cały zestaw ślicznych trójwymiarowych pisanek z papieru. Możesz ułożyć je w koszyczku lub powiesić na wielkanocnym drzewku. Wybór należy do ciebie.


P

Rzeczy, których potrzebujesz

kilka arkuszy dwustronnego kartonu dekoracyjnego w różnych kolorach i wzorach, nożyczki, igła z nitką, zszywacz


1
szablon pisanek

Pobierz i wydrukuj dostępny w tym kroku szablon. Wytnij z niego jajko w wybranym rozmiarze. Odrysuj je na pięciu wybranych arkuszach papieru. Wytnij.


2
pisanki 3d z papieru - krok 2

Wszystkie otrzymane w ten sposób elementy połóż jeden na drugim. Zaznacz linię biegnącą przez środek. Złącz wszystkie warstwy za pomocą zszywacza (2-3 zszywki wystarczą).


3
pisanki 3d z papieru - krok 3

Rozłóż jajko i powyginaj wszystkie jego warstwy w taki sposób, by utworzyły trójwymiarowy kształt pisanki. Jeśli chcesz powiesić jajko na choince, przez jego czubek przewlecz igłę z nitką.


4
art/2015/22175_142599_big.jpg

W analogiczny sposób wykonaj resztę pisanek. Im bardziej będą kolorowe, tym lepiej. Prawda, że w zestawie prezentują się jeszcze piękniej?


Strona 1 z 5

Powiązane porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie