masturbacja kobiet

Jak się masturbować - kobieta?
HankaHanka - specjalista Tipy.pl

Masturbacja jest bardzo ważna w życiu seksualnym. Ponieważ robimy to sami, na własnych warunkach, jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na to, by dowiedzieć się, co sprawia nam największą przyjemność. Kobiety powinny zebrać informacje na temat swoich narządów płciowych i seksualnych, ponieważ masturbacja nie przychodzi dla każdego naturalnie. Niektóre kobiety osiągają orgazm po stymulacji łechtaczki, inne pod wpływem stymulacji pochwy lub punktu G. Pamiętaj nie ma jednego uniwersalnego sposobu na masturbację ponieważ każda kobieta jest inna. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak się masturbować.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* 30 minut do kilku godzin,
* Film erotyczny, czasopisma erotyczne,
* Czyste ręce,
* Opcjonalnie wibrator, sztuczny penis, prysznic

1
Wprowadź się w nastrój do masturbacji.

Zrelaksuj się tak, jak potrafisz. Weź ciepłą kąpiel lub napij się kieliszek wina. Zapewnij sobie prywatność: wyłącz telefon, zamknij drzwi, wyślij swoje dzieci do sąsiadki lub babci. Znajdź przytulne miejsce. Większość kobiet rozpoczyna masturbację leżąc na plecach, nogi ugięte, lekko rozchylone, stopy oprzyj o podłoże. Ściąg wszystkie ubrania lub przynajmniej większość.

2
Fantazjuj o masturbacji.

Przypomnij sobie ekscytujące doświadczenie seksualne z przeszłości lub wymyśl swoją własną seksualną fantazję. Jeśli potrzebujesz dodatkowego bodźca, obejrzyj specjalne czasopisma, poczytaj erotyczne powieści lub obejrzyj film erotyczny. Pozwól swojemu umysłowi badać każdy obraz – wszystko to powinno trwać tak długo, aż twoje podniecenie wzrośnie.

3
Poznaj wszystkie części swojego ciała.

Przesuwaj swoje ręce po całym ciele, zatrzymując się na dłużej na obszarach bardziej czułych na dotyk niż inne. Popatrz na swoje narządy płciowe w lustrze (zwłaszcza jeśli jeszcze ich nie znasz) i pieść różne części ciała, by zobaczyć, co sprawia, że czujesz się nadzwyczaj dobrze. Znajdź i dotknij swoje wewnętrzne i zewnętrzne wargi sromowe, swoją łechtaczkę, pochwę i krocze.

4
Dotykaj siebie.

Przy użyciu jednego lub dwóch palców rytmicznie gładź różne narządy wokół twojego sromu, zwracając szczególną uwagę na łechtaczkę i wargi sromowe. Eksperymentuj z różną siłą nacisku, prędkością i ruchem. Spróbuj ułożyć palce po obu stronach łechtaczki i przesuwać je w górę i w dół, możesz również położyć dwa palce na jej czubku i masować ją okrężnymi ruchami.

5
Poeksperymentuj.

Wypróbuj różne rodzaje dotyku: głaskanie, łaskotanie, ugniatani, szczypanie lub delikatnie ciągnięcie swoich narządów płciowych. Spróbuj do tego celu wykorzystać jeden lub kilka palców, możesz również posłużyć się całą dłonią.

6
Buduj stan podniecenia.

Naucz się utrzymać stan podniecenia seksualnego, wzmagaj je powoli, następnie ogranicz lub zaprzestań stymulacji. Zwróć uwagę, jak twoje ciało reaguje. Powie ci ono, kiedy czujesz się najlepiej, nastąpi znaczny wzrost podniecenia oraz kiedy masz zwolnić lub zaprzestać działania.

7
Oddychaj głęboko i kołysz się.

Oddychaj głęboko, w żadnym wypadku nie wstrzymuj oddechu. Pomaga to w uwolnieniu twojej seksualnej energii, z którą nie powinnaś walczyć. Kołysz swoją miednicą, poruszaj się tak, jak podczas stosunku. Rytmicznie zaciskaj i rozluźniaj mięśnie pochwy – tutaj pomocny może być wibrator lub sztuczny penis.

8
masturbacja kobiet
Dąż do osiągnięcia orgazmu.

Jeśli twoja ręka się zmęczy, daj jej odpocząć, zmień ją na drugą lub użyj wibratora. Jeśli jesteś na granicy orgazmu, ale nie osiągnęłaś jeszcze szczytu, spróbuj zmienić sposób oddychania lub skoncentruj się na naprawdę gorącej fantazji erotycznej. Spróbuj dodatkowej stymulacji: pieść swoje sutki lub spróbuj rytmicznie poruszać w górę i w dół palcami lub wibratorem znajdującym się w pochwie.

9
Kontynuuj swoje działania.

Jeśli orgazm się zaczął, nie przestawaj i nadal kontynuuj stymulację. Zmniejsz nieco siłę stymulacji, gdy poczujesz pierwsze niezwykłe doznania, ale musisz je kontynuować, aby osiągnąć jeszcze większą przyjemność. Twój pierwszy orgazm możesz poczuć jako niewielkie doznanie lub wybuch, ale im więcej ćwiczysz, tym bardziej różnorodne będzie to doświadczenie.

10
Praktyka sprawi, że twoja masturbacja będzie idealna.

Nie przejmuj się, jeśli nie osiągniesz orgazmu już na pierwszym razem. Ćwicz dalej lub spróbuj również innych technik.

?

Wskazówki
* Wypróbuj specjalne wibratory, które dodatkowo zapewniają intensywną stymulacje łechtaczki.
* Woda pomaga wielu kobietom nauczyć się masturbacji. Połóż się w wannie na plecach z rozłożonymi nogami i skieruj strumień wody z prysznica wprost na łechtaczkę. Ustaw odpowiednie ciśnienie wody i temperaturę. Możesz położyć się również pod baterią kranu lub wykorzystać dyszę jacuzzi.
* Ocieraj się o coś – o poduszkę, brzeg łóżka lub sztucznego penisa.
* Sztuczny penis może być pomocny w masturbacji łechtaczki, dzięki niemu możesz wykonać pełną penetrację i stymulować punkt G.

Strona 1 z 3

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (26)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

ellamee001
22.02.2022
Mam na imię Ella Mee, mąż zostawił mnie na 3 lata i wszędzie szukam pomocy, skontaktowałam się z dr Ogundele po pomoc, jest świetnym czarodziejem, przywiózł mi męża w ciągu 24 godzin, jest super człowiek, jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim na WhatsApp lub Viber: +27638836445
Króliczek
08.01.2019
O, dziękuję teraz mam poradę, jak się masturbować, dziękuję.

jose
22.10.2017
najlepszy jest koci języczek
ktoś
09.01.2017
Promocja masturbacji to promocja patologi, braku szacunku do własnego ciała. Marnowania energii i prowadzi do grzechu śmiertelnego Jezus Cię Kocha
misia
23.11.2016
kocham to jest najlepsze ☺masturbuje się już od 13 lat
wiki
22.06.2016
ja sie zaś masturbuje odddd.....ok. 8/9 roku życia i to oczywiście robiłam to w ukryciu przed wszystkimi domownikami
xxx
04.09.2015
"ściąg ubrania" ???? co to za zwrot ??? nie ma takiego w języku polskim
Emilka
01.09.2015
Masturbuje się już od dawna zaczęłam w podstawówce, robię to z kilka razy dziennie. Zdarza się że dołączę do 10 razy ;) mam teraz 17 lat i dłużej to robię tym częściej. Nie wiem czy to dobre ale czasami nie mogę się opanować. Poprostu muszę i tyle
Miiisss ♥
10.07.2015
Mrr kochanie dajesz ;* tej nocy osiągniesz to setki razy ;*
diablica
01.07.2015
gdy dochodze zwalniam tempo palcami a nastepnie znowu przyspieszqm cudowne uczucie