wazon z butelki

Jak zrobić wazon z butelki szklanej?

prozaczek - specjalista Tipy.pl
wazon z butelki
1 z 6
Chcesz tanim kosztem upiększyć swój salon na wiosnę? Nie ma to jak bukiet świeżych kwiatów na ławie czy półce. Ale skąd wziąć wazon? Zamiast kupować w sklepie gotowy flakon, idź do kuchni po szklaną butelkę po winie czy oranżadzie. Ozdobisz ją farbą w sprayu i... lakierami do paznokci. Kilka kroków i już masz niepowtarzalny wazon na kwiaty w stylu modern. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
szklana butelka, biała i złota farba w sprayu do szkła, lakiery do paznokci w różnych kolorach, gazeta + taśma maskująca

1
Umyj butelkę, po czym osusz ją dokładnie.
2
Kiedy butelka wyschnie, pomaluj ją białą farbą do szkła. Odczekaj aż farba wyschnie. Jeśli jest taka konieczność, nanieś jej drugą warstwę.
3
Po wyschnięciu farby zacznij ozdabiać butelkę od dołu prostokątami namalowanymi lakierami do paznokci w różnych kolorach.
4
W ten sposób ozdób butelkę aż do miejsca, w którym zaczyna się szyjka. Po wyschnięciu lakieru sięgnij po złotą farbę i pomaluj nią szyjkę. Pamiętaj, by wcześniej pomalowaną część zabezpieczyć za pomocą gazety i taśmy maskującej. Nanieś drugą warstwę złotej farby, jeśli jest taka konieczność.
5
Teraz wystarczy tylko nalać do wazonu wody i wstawić do niego ulubione kwiaty.
Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie