balon z konfetti

Jak zrobić niespodziankę na Dzień Matki - balon z konfetti?

miss60 - specjalista Tipy.pl
balon z konfetti
1 z 4
Wiosna w pełnym rozkwicie i nawet się nie obejrzysz, kiedy nadejdzie święto wszystkich mam. Twoja mama nie oczekuje drogich i “wypasionych” prezentów, ale po prostu miłego gestu i pamięci. Jeśli chcesz jej zrobić miłą niespodziankę, a w twojej śwince skarbonce nie ma zbyt wielu oszczędności, przygotuj dla swojej rodzicielki kilka balonów wypełnionych konfetti oraz miłymi liścikami zwiniętymi w ruloniki. Szczegółowa instrukcja tego projektu w dalszej części artykułu.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
balony, lejek, konfetti, wstążeczki, nożyczki, karteczki + marker (wiadomości możesz stworzyć na komputerze i potem wydrukować)

1
Napisz lub wydrukuj miłe liściki z wiadomościami do mamy. Mogą to być życzenia, pochwały czy twoje obietnice. Zwiń je w ruloniki i przewiąż wstążeczką lub tasiemką. Następnie nałóż balon na końcówkę lejka.
2
Za pomocą lejka wsyp do balona konfetti. Nie zapomnij umieścić w nim też rulonika z wiadomością.
3
Nadmuchaj balon. W taki sam sposób umieść wiadomości i konfetti w pozostałych balonach, po czym zrób z nich balonowy bukiet. Po wręczeniu niespodzianki poproś mamę o przebicie balonów i... czekaj na jej reakcję. :)
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie