laurka z kwiatkiem

Jak zrobić laurkę dla mamy z kwiatkiem z bibuły?
angel11 - specjalista Tipy.pl

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Nieważne czy masz lat piętnaście czy trzydzieści pięć, na pewno chcesz, by ten dzień był dla twojej mamy wyjątkowy i pragniesz podarować jej choć drobny upominek. Moja dzisiejsza propozycja to urocza laurka z pięknym makiem zrobionym z bibuły i drucika kreatywnego. Jeśli masz narzeczonego lub męża, nie zapomnij zrobić drugiego egzemplarza dla jego mamy. Na pewno się ucieszy.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
brystol w wybranym kolorze, bibuła krepina w kolorach czerwonym i zielonym, zielone druciki kreatywne, pistolet z klejem na gorąco, taśma washi

1
Z czerwonej bibuły wytnij płatki tulipanów. Powinny być one zaokrąglone u góry i ścięte u dołu. Na jednego maka musisz wyciąć ok. siedmiu takich płatków. Następnie przytnij drucik kreatywny tak, by jego długość była dostosowana do wielkości laurki. Z zielonej bibuły wytnij natomiast liście kwiatów.
2
Górę łodygi z drucika kreatywnego owiń taśmą washi.
3
Nadaj płatkom bardziej naturalny kształt, a następnie za pomocą kleju przyklej je wokół końcówki łodygi owiniętej taśmą.
4
Uformuj listki i przymocuj je po obu stronach łodygi. Z brystolu wytnij prostokąt, złóż go na pół i przyklej do niego maka za pomocą ozdobnej taśmy washi.

Powiązane porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie