emo moda męska

Jak zostać emo boy?
EMOEMO - specjalista Tipy.pl

Emo subkultura związana jest z emo – muzyką, ale ma także wpływ na wygląd, zachowanie i podejście do życia. Jeśli Ty również chcesz dołączyć do emo, poniżej znajdziesz wskazówki, co powinieneś zrobić. Jest to dobry sposób dla tych, którzy uświadamiają sobie, kim chcą zostać.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Eyeliner
* Specjalne obuwie
* Pasek z kolcami
* Wsparcie prawdziwych przyjaciół
* Wąskie spodnie i koszulki
* Koszulki z motywami emo-zespołów

1
emo muzyka
Postaraj się zrozumieć, czym naprawdę jest emo. Jak każdy styl, każda moda czy kultura dokładna definicja jest sporna i często zależy od osobistego odbioru. Słowo "emo" związane jest z uwarunkowaniami emocjonalnymi i przeznaczeniem każdego człowieka. To najprawdopodobniej najbardziej dokładna definicja. Największą miłością emo darzą undergrandową muzykę.
2
Przestudiuj muzykę emo. Emo boys to zwykle główni przedstawiciele muzyki emo, która zazwyczaj składa się z emocjonalnego tekstu. Przez wiele lat ten gatunek muzyczny był traktowany jako podziemny. Styl ten sprawił, że muzyka ta stała się obecnie bardziej popularna niż kiedykolwiek indziej. Jeśli będziesz słuchać wiele emo-zespołów, prawdopodobnie znajdziesz swój jeden ulubiony.
3
Sprawdź się sam. Staraj się słuchać muzyki emo. Jeśli w wyniku tego staniesz się miłośnikiem tego stylu i zaczniesz "przeżywać" muzykę to znaczy, że jesteś prawdziwym emo. Prawdziwym emo jest się tylko wtedy, gdy naprawdę czuje się muzykę wewnątrz siebie.
4
emo moda
Odpowiedni ubiór. Po tym jak odnajdziesz woje wewnętrzne poczucie bycia emo, rozejrzyj się po różnych sklepach emo i wybierz odpowiednie ubranie. Styl emo narodził się po stylu punk i gotyckim. Załóż na siebie wąskie ciemne dżinsy, dobierz do tego koszulkę z motywem emo-zespołu, pasek z kolcami i stare czarne, białe, kolorowe trampki lub jednokolorowe trampki z kolorowymi sznurówkami.
5
fryzura emo
Zmień fryzurę. Ufarbuj swoje włosy na czarno lub blond. Włosy powinny być obcięte na krótko, z pozostawionym jednym dłuższym bokiem włosów, który zaczesać należy na jedną stronę głowy i na czoło. Twój kosmyk włosów powinien (lecz nie musi) zakrywać jedno oko. Skróć włosy na karku, nie obcinaj włosów z przodu głowy i pozwól im rosnąć, aby były jak najdłuższe. Możesz również zafarbować dłuższy kosmyk włosów na inny kolor, który będzie odróżniał się od całości.
6
być emo
Złap nastrój. Większość facetów emo odczuwa gorycz, depresję, zniewagę lub niepewność. Ale w rzeczywistości możesz być emo boy, ponieważ jesteś wrażliwy, introspekcyjny, zamyślony i milczący.
?

Wskazówki
* Używaj czarnego eyeliner do oczu. Jest on bardzo wskazany i nie ma tu znaczenia czy jesteś chłopcem czy dziewczyną.
* Ważne jest by mieć na sobie jakieś przypinki.
* Nie należy mówić ludziom, że jesteś emo lub, że starasz się nim zostać. Wówczas mogą oni powiedzieć, że tylko starasz się zwrócić na siebie uwagę. Ale wiesz, że to nieprawda.
* Pamiętaj, że możesz być krytykowany przez swoich "nie emo" przyjaciół i istnieje prawdopodobieństwo, że większość społeczeństwa tego nie zrozumie.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (14)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Emo Juia
26.10.2015
cóż od niedawna słucham muzyki emo ale ,już wiem że to cała ja . Jestem nieśmiała , wrażliwa . a co do ubioru to niestety nie mogę sobie na to pozwolić . chciała bym poznać kogoś takiego jak ja .muc nareszcie porozmawiać z kimś kto mnie zrozumie,chłopaka emo.
SweetEmosia
08.07.2013
jestem emo dziewczyną.Nigdy nikt nie miał do mnie żadnych sprut.Wisi im to.... szukam emo chłopaka,GG 24343437 piszcie :3
rychu
06.05.2013
Poradnik jak zostać pedałem
emolol
02.05.2013
Dopiero zaczynam mam 13 lat i każdy uważa mnie za psychola. Emo to moje życie.Pozdro dla wszystkich.
ikke
25.12.2012
jeżeli postąpisz tymi krokami zostaniesz wemo ( wanna be a emo)
ja )""
28.04.2012
Koszulka ma wyrażać ciebie i twój światopogląd.
Znakdż mi koszulkę z napisem wszystko bez sensu/życie nie ma sensu
schneider
15.02.2012
witam :) ja juz od jakeigos czasu ubieram sie jak emo i mam zachowanie takie lecz w mojej szkole nikt tego nie akceptuje tylko cisnkaja mi " emo emo potnij sie" tępaki... niedlugo ide fryzure zmienic bo juz mi wloski ladnie odrosly .;] pozdrawiam
EMO
19.07.2011
oj, niekoniecznie musi być nazwa zespołu. tak jak ktoś napisał wyżej może to być koszulka ze śmiesznym obrazkiem czy napisem. nie szukaj koszulki z nazwą zespołu na siłę. przecież nie będziesz nosić koszulki z napisem Nirvana jeśli jej nie słuchasz. Koszulka ma wyrażać ciebie i twój światopogląd.
emostart
18.07.2011
pasek z kolcami łatwo znaleźć ale nie mogę znaleźć bluzki z nazwą zespołu!?!?!?!?!?
xVxBloodyTearSxVx
16.07.2011
hmmmm jak dla mnie cały ten wasz poradnik jak być "emo" to po prostu stek bzdur... Nie wiem czemu w ogóle określacie styl ubierania się stylem Muzyki toż to chore jest ;/ po za Tym żeby być "scene" a nie "emo" nie trzeba mieć długich włosów jest wiele fryzur dla scene koszulki nie muszą być z zespołem mogą być z różnymi śmiesznymi wzorami rurki nie koniecznie czarne gdzie to powiedziane że scene noszą tylko czarne rurki ;/ ja nosze białe czerwone czarne w krate wszelakiego koloru... Osoba która to pisała na prawde nakłania do nie wiem jakiegoś smutku pokazywania mroku a tak na prawde scene-emo nie kreuje się takimi emocjami... stereotypy że się tniemy albo wiecznie jestesmy smutni... dosłownie szok..... ;o