magnesy

Jak zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi?

agnieszka_d - specjalista Tipy.pl
magnesy
1 z 5
Dziś pokażę ci jak w prosty sposób zrobić magnesy na lodówkę z taśmy washi. Przy ich pomocy przymocujesz do lodówki ulubione zdjęcia, rysunki wykonane przez twoje dzieci czy liściki z informacjami przeznaczonymi dla domowników. I nie będzie potem kłopotu z odklejeniem ich, jak wtedy, gdy przyklejałaś je taśmą. Jeśli masz dzieci, koniecznie zaproś je do wspólnej pracy, na pewno z chęcią ci pomogą.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
arkusz magnetyczny (mogą to być też jak tutaj niepotrzebne reklamy magnetyczne), taśma washi, biały papier samoprzylepny, nożyczki

1
Przygotuj wszystkie potrzebne narzędzia i akcesoria.
2
Jeśli wykorzystujesz niepotrzebne reklamy magnetyczne, musisz zakleić obrazki i napisy znajdujące się na zewnętrznej stronie arkusza. W tym wypadku najprawdopodobniej będzie trzeba nakleić kilka warstw białego papieru samoprzylepnego.
3
Przyklej wybrane taśmy washi na arkuszu obklejonym białym papierem. Następnie porozcinaj je. Jedną końcówkę każdego magnesu możesz przyciąć w trójkąt.
4
Teraz wystarczy tylko przymocować za pomocą tych magnesów listę zakupów, zdjęcie z wakacji czy obrazek namalowany przez dziecko.
Strona 1 z 5

Powiązane porady

remont mieszkania
zagłówek do łóżka
dekoracje na ścianę

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie