Jak własnoręcznie zrobić breloczek do kluczy?

Dd - specjalista Tipy.pl
1 z 9
W ciągu dziesięciu minut możesz stworzyć oryginalną przywieszkę, którą zastosujesz jako breloczek do kluczy, dodatek do torebki lub ubrań. Ten mały element może w niewiarygodnie prosty sposób odmienić starą torebkę, albo pozwoli znaleźć klucze. Nie zajmie ci to dużo czasu, a efekt cię zachwyci. Stwórz pompona ze skóry o dowolnym kolorze i wielkości, dostosowanego do twoich potrzeb
P

Rzeczy, których potrzebujesz
Potrzebne materiały: kawałek sztucznej skóry, ostre nożyczki, klej, obręcz z drutu.

1
Skórzany materiał potnij z jednej strony, w taki sposób, aby utworzyć frędzle. Nie tnij do samego końca materiału, aby możliwe było zwinięcie go i utworzenie pompona. Odetnij pojedynczy pasek skóry, który pomoże umocować pompona na obręczy.
2
Pokryj pasek materiału klejem, przełóż przez obręcz i sklej składając w połowie.
3
Zepnij całość spinaczem biurowym, który dociśnie końce i pozostaw kilka minut do wyschnięcia kleju.
4
Na jeden koniec materiału z frędzlami delikatnie nanieś klej, tworząc pasek o długości mniej więcej równej paskowi na obręczy.
5
Przyłóż pasek i dociśnij spinaczem biurowym. Pozostaw kilka minut żeby całość dokładnie zaschła.
6
Zwijaj materiał tak aby utworzyć pompona. Dociskaj całość dosyć mocno, żeby zapobiec rozwinięciu.
7
Jeśli użyjesz długiego kawałka skóry, możesz ułatwić sobie zwijanie robiąc na materiale kilka kropli klejem, dzięki czemu materiał nie będzie się ślizgał, a ty możesz dokładnie i ciasno zwinąć go.
8
Kiedy skończysz zwijanie, nanieś klej na drugi koniec materiału i przyklej do pompona, aby zakończyć i zabezpieczyć zawieszkę. Twój własny breloczek jest już gotowy. Możesz dowolnie zmieniać kolory i wielkości wisiorków. Jeżeli chcesz urozmaicić swoje dzieło, możesz również ozdobić je dodatkami z kolorowej tasiemki czy koralików, lub pozostaw je w takiej minimalistycznej wersji.
Strona 1 z 9

Powiązane porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Cisne beeke
12.03.2020
To takie troche dla nubów hahahahahh