but na koturnie

Jak ozdobić buty na koturnie guzikami?

miss60 - specjalista Tipy.pl
but na koturnie
1 z 6
Znudziły ci się twoje stare buty na koturnie kupione kilka sezonów temu? A może koturny są tak zarysowane, że buty nie nadają się już do chodzenia?Zamiast pakować je na dno szafy lub wyrzucać, odmień je za pomocą zwykłych guzików. Nie ma w tym niczego trudnego i poradzi sobie z tym naprawdę każdy. Ruszaj do dzieła, bo twoje buty na koturnie tylko czekają na drugie życie.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
buty na koturnie, guziki, czarna farba, pistolet z klejem na gorąco, nóż x-acto typu skalpel

1
Jeśli koturny twoich butów są pokryte sztuczną skórą lub innym tego typu tworzywem, warto je delikatnie usunąć za pomocą noża - skalpela.
2
Po tym zabiegu but będzie prezentował się tak jak na zdjęciu obok. Po wykonaniu tej czynności możesz przejść do dalszych kroków tutorialu.
3
Sięgnij po czarną farbę i dokładnie pokryj nią koturny. Odczekaj do wyschnięcia. Jeśli są widoczne prześwity, nanieś jej drugą warstwę i ponownie odczekaj.
4
Po wyschnięciu farby sięgnij po pistolet z klejem na gorąco i zacznij nim przyklejać guziki do koturnów.
5
Jak widać mogą być one różnych wielkości i kolorów. jeśli jednak chcesz bardziej stonowany wzór, wybierz jedynie guziki w różnych odcieniach koloru niebieskiego czy zielonego. Wszystko zależy tu od twojego gustu.
Strona 1 z 6

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie